Bel, Srt ve Bacak arlar-Gn boyu uyku hali

Konusu 'Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon' forumundadır ve belginisik tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : belginisik
  1. belginisik

belginisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Önceleri geceleri uyutmayan bacak ve kol ağrılarım olurdu,sağlık ocağı doktoru huzursuz bacak sendromu dedi ve kalsiyum magnezyum verdi.Son zamanlarda gündüzleri bel, sırt ve bacak ağrılarım oluyor bazen hepsi beraber,bazense ayrı zamanlarda oluyor.Gece uyuyorum tuvalete kalkınca bi daha çok zorluk çekiyorum uyumakta ve tabi sabah kalkınca üzerimden tır geçmiş gibi oluyorum her yanım ağrıyor.Gün boyu uykulu ve halsizim.Kas ağrılarım oluyor.Böyle rahatsızlığı olan arkadaşlar lütfen yardım,yakında dr.gideceğim ama izin günümü bekliyorum.Acaba bel fıtığı ya da romatizma olabilir mi?Fikri olan?? kafamçokkarıştı

Son düzenleme: 4 Ekim 2009
  2. 5 Ekim 2009
  3. Penbe

Penbe pırlanta Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sayın belgini anladığım kadarıyla kimse yazmamış benimde aynı sorunlarım vardı üstüne üstlük sırt ağrılarıma dayanamaz duruma geldikten sonra doktora gittim.bütün tahlilleri yapmasına rağmen bir şey çıkmadı. her ihtimale karşı boyun filmi çekelim dedi ve sonuç boyun düzleşmesi o zamanlar fizik tedaviden ve boyunluktan korktuğum için birdaha doktora gitmedim ama keşke gitseymişim inanın şimdi baş hizamdaki bir dolaptan bir şey alamıyorum ayrıca boyun ağrılarım çoğaldı inşallah 10 gün sonra tedaviye başlıyacağım sana tavsiyem boyun filmi çektir. değilse pek anlaşılmıyor şimdiden allah şifa versinmafoldumben

4. 7 Ekim 2009
  5. belginisik

belginisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.Aslında dediğin gibi sanırım boyunla ilgili,boyundan başlayıp bacaklarıma kadar ağrım var.Bir haftam var daha izin günüme ilaçlarla geçireceğim artık.İlgin için çok sağol,sana da Allah şifa versin.

6. 7 Ekim 2009
  7. sunways

sunways Allah var gam yok...! Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bu agrıları uzun zamandır cekıyoruz bende
    ayrıca ablamda hep cekerdı..sonunda ıyı bı romotolog bulduk
    ve ne yazıkkı ankılozan spontılıt cıktı yanı suna pekuysalın hastalıgı..
    bendede o war galıba su an gebeyım henuz dr gıdemedım
    ama agrılarım ıcın fızık tedawıler gordum fayda etmedı
    her sabah dayak yemıs gıbı agrılarla uyanıyorum
    yatarak dınlenemıyorum
    sadece spor la agrılarım hafıfılıyor

8. 8 Ekim 2009
  9. belginisik

belginisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ay canım ablana geçmiş olsun sanada tabi.Ama suna pekuysalın rahatsızlığını tam detaylı bilmiyorum.Kötü bir hastalık mı?Aynen bende çok kötü uyanıyorum.

10. 24 Ocak 2010
  11. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde sırt agrılarım var bazen dayanılmaz oluyo ben spiraldendir diye düşünüyodum suyla biraz ugraşsam bu seferde belime bıçak saplanmış gibi oluyorum uzanıp biraz dinlenince geçiyo neyseki genede bi fizik tedaviye ugrayacam yarın