Bel ve göbektekı yaglara %100 kesın cözüm

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve nimetsu tarafından 1 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Aralık 2010
    Konu Sahibi : nimetsu
  1. nimetsu

nimetsu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    mrb arkadaslar ben 21 yasındayım ve 1 cocuk annesıyım 2 yasında kızım var 54 kıloyla hamıle kaldım 80 kıloyla doguma gıtım 19 yasında ıken ama 3 ay ıcınde cok guzek kılo verdım 20 kılo verdım yanı nutrıway cla500 dıye bır vıtamın yanı yagı kasa dönusturucu hap var hem yagınızı kasa dönusturuyor hemde mukemmel ıncelık saglıyor vucudunuzu tamamen sıkılastırıyor özellıkle bel basen ve göbekte yanında bırde ben tok tutucu hapını aldım 2 sı bırden mukemmel etkı yapıyor urunu kullanan kesınlıkle etkı alıyor yanı gözle görulur sekılde zayıflatıyor hem saglıklı zayıflatıyor hemde enerjı verıyor sızı bıtkın dusurmuyor............kendım kullandıgın ıcın sadece tavsıye etmek ıstedım
  2. 2 Aralık 2010
  3. aslim29

aslim29 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Evet CLA etkili ama nutriway markası çok pahalı. Yurt dışından getirtirseniz kargo dahil çok daha ucuza geliyor. Güvenilir markaları tercih ederseniz bir problem yaşamazsınız. Hem adet olarak daha fazla bulunuyor, hem de mg olarak.

CLA yı ben de internetten araştırmıştım. Diyetle birlikte kullanırsanız gerçekten işe yarıyormuş. Zayıflamaktan ziyade yağ metabolizmasına etki ederek vücuttaki yağ oranını azaltmakta etkili
  4. 3 Aralık 2010
  5. ZUZUCAN35

ZUZUCAN35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım selülitlerine bir etkisi oldumu bu ilacın?
  6. 7 Aralık 2010
  7. lifetime

lifetime Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yani zayıflama hapı gibi bişeymi
    açıkçası ben cesaret edip içemem
    malum görüyoruz haberlerde zayıflama
    haplarının yan etkilerini
  8. 3 Ocak 2011
  9. KilicBaligi

KilicBaligi Need To Be Cosmetics Blog Pro Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    Hayır bu bir zayıflama hapı değil bir gıda takviyesidir, Conjugated Linoleic Acid (CLA) vucudun ihtiyacı olan ama vucut tarafından üretilemeyen bir yağ asididir bu yüzden bu asidi gıdalardan alırız ancak bizim gıdalardan aldığımız cla ise elbetteki yeterli değil...Cla ile alakalı deneyimimi şu şekilde anlatayım ebaydan annem için cla1000 aldım markası metabo extreme, gayet güzel yaklaşık 1 sene düzenli kullandık ve kocaman göbeği eridi gitti, kolestorurlü düştü ve tansiyonu normal hale geldi çünkü cla bel bölgesindeki yağları eritmekle kalmayıp kandaki yağ oranınıda düşürüyor ki bu iyi bir şey...Ben cla ile birlikte L-creatine kullanmanızıda tavsiye ederim...Bir yan etkisi yok yani...
    Son düzenleme: 3 Ocak 2011
  10. 5 Ocak 2011
  11. in_heaven

in_heaven Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu nutriway amway in ürünü olan mı?
    eğer öyleyse arkadaşımın tecrübesiyle sabittir ki ilacı bıraktığı anda geri geldi hepsi, yoksa ben de kullanmayı düşünüyordum :26:
  12. 5 Ocak 2011
  13. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    kullananlar bizide bilgilendirirlerse çok iyi olur...
  14. 5 Ocak 2011
  15. KilicBaligi

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    Hayır hayır, bu ürünleri sağlık ürünleri satan yerlerden alacaksınız, gnc gibi güvenilir markalar olması gerek, ben nutriwey,amway vs firmalarına hiç bir şekilde güvenmiyorum içlerinden birinin sanırım cl500 diye bir ürünü var tam bir sahtekarlık örneği.imkanı olan ebay'a baksın metabo extreme cla1000 ve l-carnitine buradan 1 kutu alacağınız fiyata ebaydan 3 kutu alıyorsunuz...ayrıca bunlar ilaç değil belirtmiştim...Forumda beni gayet iyi tanıyan arkadaşlar var, asla işe yaramaz bir ürünü önermem ve kullanmadan, gözümle etkisini görmeden kimseye tavsiye etmem...Kolesterol sorunu olan varsa diyete ek olarak ısrarla tavsiye ederim çok iy geliyor...
  16. 5 Ocak 2011
  17. in_heaven

in_heaven Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yağı kasa dönüştürme, kolestrol, tansiyon falan deyince onlarda aynı şekilde satıyorlar o yüzden amway in sandım. dediğiniz gibi cl500 gibi bir üründü hatırladığım kadarıyla fiyatı da 150 TLye yakın bir fiyattı...

resmen kopyalamışlar o zaman, ama kötü bir kopya...

kusura bakmayın eğer sizi itham ediyor gibi olduysam, kesinlikle sizinle bir ilgisi yok, yorumumu yazarken nickinizi dahi fark etmedim... ayrıca diğer konularda da ne kadar doğru bilgiler verdiğinizi ve yardımcı olduğunuzu biliyorum. teşekkürler :KK66:
  18. 5 Ocak 2011
  19. KilicBaligi

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    Rica ederim hiç önemli değil...amway mi :) uzak durmak gerek bunlardan 150 lira ne demektir inanılır gibi değil...Şimdi baktım ebayda cla1000 2 kutusu kargo ile birlikte 28$ ama uzun vadeli kullanmak gerek 1 haftada etki edecek bir şey değil cla fakat kişisel deneyim olarak söyleyebilirim ki annem incecik bir hanımdır fakat daima göbeği vardı, doğumdan sonra verememiş, annemin göbişi erittiğine göre genç hanımlarda hayli hayli işe yarar zira annişim 60 a merdiven dayadı :nazar: aynı zamanda yazdığım gibi kolesterol ve tansiyonada çok iyi geliyor ama güvenilir markalardan almak gerek...