Bel ve kasık ağrısı olmadığı halde hamile olduğunu öğrenen var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ffk tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ffk
  1. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar cumartesi günü transferim oldu.bugün 2. günüm ama hiçbir ağrım yok.ne kasık ne bel.olumsuz düşünmeye başladım.hamile kalanlr ilk günlerde ne gibi belirtileriniz vardı.

2. 9 Şubat 2009
  3. balance88

balance88 sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana bol şans arkadaşım kafanı böyle şeylere takma benim belim kasığım ve göğsüm ağrıyodu ama tutmadı. rabbim seni ve herkezi sevindirsin.

4. 9 Şubat 2009
  5. karanfil16

karanfil16 Guest

hadi hayırlı haberler arkadaşım ama daha dur bakalım daha ikinci gününmüş.böyle ilk günden olumsuz düşünme.iyi şeyler düşün iyi şeyler olsun.

benim sonuç alana kadar çok azdı mesela ama şu anda hamileyim.darısı sana inş.

6. 9 Şubat 2009
  7. rrose

rrose oğluşu 1 yaşında Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ffk benimde hiç bişiyim yok ve bende aşırı olumsuz düşünmeye başladım eğer bişiler öğrenirsen banada söylersen çok sevinirim sapasağlamım yani hiç transfer olmamış gibi

8. 9 Şubat 2009
  9. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar öyle düşünmeyın herkeste belırtıler farklı oluyor hiçbir belırtısı olmayan arkadaşlar bıle sonunda hamıle oldular burda neler görduk biz ayrıca benım bıgün benım 5. günüm yenı yenı kasıklarımda batmalar oluyor daha çok erken bunları düşünmeyın hakkınızda hayırlısı olsun

10. 9 Şubat 2009
  11. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ayrıca benım kasığımda ağrı var ben hamılemıyım onu allah bılşır canım sadece ağrıyla olmaz boyle seyler herşeyın basında stres var unutmayın bol bol muzık dınleyın kıtap okuyun aklınıza getirmemeye çalışın

12. 9 Şubat 2009
  13. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar belirtiler farklı herkesın. kımısınde hiç olmuyor. benım transferın 4. gunu hafıf hafıf adet sancılarım basladı. arada arada oldu. bunun dısında ne belım agrıdı ne gögüslerime bişeyler oldu. inanın daha yenı hamılelık belırtılerım var. umutsuz olmayın. umud edın kı hersey çok guzel olsun

14. 9 Şubat 2009
  15. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seda canım bence sen hamilesin.benimde kasıklarıma igne batar şekilde ince agrılar olmuştu hamile çıktı.birincide kasıklarımda dolgunluk vardı o sonucu negatifti.bunda ise sürekli adet olacam gibi agrılar oldu gögüslerimdeki damarlaı göreye başladım agrı oldu.belim çok agrıyordu halende adet agrısı gibi agrılarım oluyor.uykum geliyordu ve çok çabuk yoruluyordum.

16. 9 Şubat 2009
  17. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ınsallah oyledır bende hamıle olmayı cok ıstıyorum benım 5. denemem cnım dordundede hıc bırsey hıssetmıyorsum ne agrım vardı ama busefer aslında bende sag tarafımda dolgunluk agrı ve ara ara batmalar var canım ınsallah bu sefer basarıcam

18. 10 Şubat 2009
  19. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaşlar içimi rahatlattınız.bugünde hiçbir ağrım yok.sanki hiçbirşey olmamış gibi.sanki hiç tüp bebek yaptırmamış gibi.bi aşırı gaz var bide uykum geliyo okadar