bel ve kasık ağrısııı........

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve meraklxix tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

7 Nisan 2008
    Konu Sahibi : meraklxix
  1. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    sık sık belimde ve kasığımda ağrı oluyordu.cuma günü butun gun belim ağrıdı 5 dk arayla giren ağrılar.yürüdüm filan oyuzden oldu sandımm.akşam dahada arttı belimin ağrısı.belimden kasıklarıma doğru 5 dk giren ağrılar.doktora gittik hemen..doktor erken doğum olabilir demesinmi.eşimle ben zaten ağlamaklı gözlerle napacağımız bilemeden bir birmize bakıyoduk..:çok üzgünüm:nst ye bağladılar 15 dk kadar bekledik.bebişim hareket edince erken doğum olmadığnı soyledi doktorum.ama bir kere korkuttu doktor :kızgın: ağrının neden olduğunu sordum kum döküyo olabilirsin dedi ilaç verdi tedavi olmazsada erken doğuma sebep olabilir dedi :uhm: ilacın prodüsüründede gebelikte sakıncalıdır yazıyor.kullanıp kullanmamak arasında kaldım :çok üzgünüm: çok korktum o gun ağrıdan olmasada korkudan doğurcaktım.:çok üzgünüm: şimdi yine ara ara ağrılarım oluyor bebişmde çok iyi çok şükürrr :nazar: inşallah hayırlı doğumlarımız olur sağ salim kucaklarımıza alırız bebişlerimizi

2. 7 Nisan 2008
  3. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun meraklı.bendede dün akşam başladı bir bel ağrısı.. ne yaptıysam fayda etmedi.
    zırıl zırıl ağladım geç saatlere kadar. eşim bi yandan masaj felan yaptı ama nafile.. sonra uyuya kalmışım ara ara uyandığımda yine ağrı vardı. şu anda yok inşallah bi dahada olmaz korkunç bi ağrıydı.
    şimdiden ağrılar böyle şiddetlenirse, diğer aylar napıcaz bilmem.:teselli:

4. 7 Nisan 2008
  5. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım gercekten gecmiş olsun benimde artık belim agrıyo yorgunluk basıyo bazen ayaklarım taşıyamıyor agırlaştıgımı hissediyorum off 2 ay sonra napıcaz hic bilmiyorum artık geceleri uyutmuyor bide :KK43:

6. 7 Nisan 2008
  7. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Evet Kizlar Ya Bu Bel Ağrisi Bende De Oluyo Dikkat Ettim özellikle çok Yorulduğumda Bel Ağrisinin Olduğu Gün Kasik Ağrimda Oluyo.afedersiniz Ama Tuvalete Oturunca Bile Bel Ve Kasik Ağrisindan Kalkamiyorum.gece Dönerken Bel Ağrisindan Dönemiyorum.ama Allahtan Sürekli Yok Bu Ağrilar Yoksa Dayanmak Zor Olabilir

8. 7 Nisan 2008
  9. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    merakli gecmis olsun canim .. ben senin yerinde olsam ilaci kullanmam.. hepimizde var bel agrisi.. normal die düsünüyorum ben bilmiyorum .. ilaca karsiyim zaten ..

10. 7 Nisan 2008
  11. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yaa bide bende çok ayakta kaldığım zamanlar oluyo bel ağrısı.:sm_confused:

12. 7 Nisan 2008
  13. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende de çok oluyor bel ağrısı bir de sağ bacağımın iç , üst tarafı ağrıyor.. yani genişleme oluyomuş ama erken diyorum.. doktor varis oluşmuş filan dedi.. bacak , bel ağrısı olucak tabii ama biraz erken mi başladı :bbo:

14. 7 Nisan 2008
  15. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    meraklı, canımgeçmişolsun.
    NİDİLAT MI VERDİ DR? BEN DE KULLANIYORUM..DR VERİRKEN SIKI SIKI TEMBİHLEDİ PROSPEKTÜSÜNÜ OKUMA DİYE...HAMİLELERİN BİÇOĞU KULLANIYOMUŞ BUNU VE GERÇEKTEN DE ERKEN DOĞUMU ENGELLEMEDE ÇOK ETKİLİYMİŞ.

16. 7 Nisan 2008
  17. hafsaa

hafsaa Guest

geçmiş olsun canım ya benımde kasıkta var agrı gunde üç kez gırıyo dr solucem bakalım

18. 7 Nisan 2008
  19. sixfinger

sixfinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraklı geçmiş olsun canım bel ve kasık ağrıları zaman zaman hepimizde oluyor galiba bende de oluyor dün çok kötüydüm mesela bugün iyiyim Allah' a şükür ben senin yerinde olsam ilacı kullanmazdım hem huzursuz olacaksın hemde bel ağrısına bir faydası olacağına ben kendi adıma inanmıyorum tekrar geçmiş olsun canım Alllah hepimizin yardımcısı olsun