******** belasi

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Hayalimsi_n tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : Hayalimsi_n
  1. Hayalimsi_n

Hayalimsi_n Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bi gun buraya yazacagim hic aklima gelmezdi.biraz konuyu acayim. esim 3 ay once ******** acmis ve benim hic haberim yok. daha dogrusu bi ara arkadasin biri sana acayim falan demisti bende ne yapacan askim gerek yok deyince tamam demisti. sonralari icime kurt dustu googlede isim vurunca ********a kayitli oldugunu kiz arkadaslari falan oldugunu gordum sifreyi buldum ve girdim yazismalar sadece merhaba falandan ibaret ama benim icin bu cok bile. sordum yalanladi arkadas acmis ta kullanmadigini falan tabi sifreyi bildigimi soylemedim gunluk kontrol icin hemen kapatmasini soyledim tamam dedi simdi sorum su googleda hala kayitli oldugu yaziyor sifreyi girince sifre degistirildi diye yaziyor bana kapattim demisti. eger kapatilmissa sadece sifremi degisir neden ********un kapandi demiyor. lutfen bilgisi olan arkadaslar yardim edin benim icin cok ama cok onemli kafayi yemek uzereyim. sadece sifreyimi degistirdi lutfen yardim edin

2. 28 Mart 2010
  3. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşım hiçbi bilgim yok sana yardımcı olmayı çok isterdim. Biraz izin verirsen kardeşim bu konularda iyidir ona sorup döneyim sana. Lütfen sakin ol.

4. 28 Mart 2010
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    cnm kapattırmamış şifre değişikligi yapmış kapatsa donduruldugu için gözükmez hiçç

6. 28 Mart 2010
  7. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Ben maalesf kardeşime ulaşamadım, ulaşınca soracağım. Ama arkadaşın dediği doğru çünkü benimde sayfam vardı, kapattım, daha doğrusu hesabı dondurdum, başka bir arkadaşın sayfasında girip kontrol ettim, googledan kontrol ettim bulamıyor.

8. 28 Mart 2010
  9. Hayalimsi_n

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tesekkur ederim canim hemen yazdigin icin.daha googlede gorunuyor bu

10. 28 Mart 2010
  11. Hayalimsi_n

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sanada cok tesekkur ederim. boyle konularda cahilim pek bi bilgim yok kapatsa donduruldugu icin gozukmez diyon yani googledami gorunmez. peki nasil ogrenebilrim hala acik oldugu bende hesap acsam olurmuki gorurmuyum ulasabilirmiyim ona

12. 28 Mart 2010
  13. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    kişinin adını yazarsın cnm arama yerine direk çıkar istiytosan at özelden bakalım açöıkmı değilmi hemen bilgi veriyim sana cnmmm

14. 28 Mart 2010
  15. Hayalimsi_n

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    zate googleda ismini yazinca kayitli oldugu cikiyor ben direk hesabina giremiyorum sifreyi degistigi icin.dun kapattim dedi ama hala googleda silinmedi duruyor arkadas bilememis nasil silinindigini soyledi. demekki yalan soyledi sadece sifre degisti gi icin dolayisiyla googledada duruyor

16. 28 Mart 2010
  17. melos

melos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşım şifre değiştirmiş kapatmamış..kapatsa aramalarda bulamazsın..ki kapatsa bile sen şifreyi girince otomatikman yeniden açılır açılmadığına göre sadece şifre değişmiş

18. 28 Mart 2010
  19. Hayalimsi_n

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    demek oyle saol canim.bende face kayit olsam olurmu gorebilirmiyim daha ne yalanlari var gormek istiyorum. peki sifreyi kiramazmiyim bi fikrin varmi