Bele estetk

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve BOSS tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : BOSS
  1. BOSS

BOSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunun ıcın sadece sağlık guvencenızın olması yetırlı ve bırde fotokopı parası....HER TÜRLÜ ESTETIK BUNA DAHIL SADECE GUN ALMANIZ GEREK YANI HEMEN OLAMIYORSUNUZ O KADAR

2. 9 Ağustos 2009
  3. fmcl

fmcl süperman olmak lazım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl yani yeni mi çıktı bu yasa ??

4. 9 Ağustos 2009
  5. BOSS

BOSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayır yenı cıkmadı doktorun ınsafına baglı ne koparsa kar mısalı...fırat egıtım arastırma hastenesı var elazıgda doktorlar cok ıyı ben orda yuzume dolsu yaptırdım lopofılıng bedavaya hatta doktor yuz gerdırme amelıyatı dahı yapabılecegını soyledı ama bunu devlet karsılamıyormus 600-700 tl yapabılecegını soylemıstı oysa 10000 tl lık operasyon ve bır suru burun esttetıgı yaptıran vardı oldukca da ıyıdı

6. 9 Ağustos 2009
  7. fmcl

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hımm doktorun insafına göre yani anladım canım benimde kuzenim gazi de estetik ameliyatı olmuştu sadece 100 lira istemiş doktor oda malzemeler için. insiyatifli bir doktor bulmak gerek şimdi bak aklıma girdin ben şimdi fena pazarlık atarım artık öğrenciyim felan derim :roflol:

8. 9 Ağustos 2009
  9. BOSS

BOSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok dedıĞım yerde pazarlık fılan yok gelıp gun alıyorsun ıs bıtıyor o kadar...hem paran cebınde kalıyor sonucta kemık o da kırıyor o da kırıyor ve bence yapılanlar oldukca doĞaldı... Yengem dagdelene yaptırdı gercı bısey yoktu burnunda 5000 tl verdı amelıyat sonrasıda pek degısıklık yok yalnızca kemerlı burunlarda ıs yapıyorlar kemerı duzeltıyorlar o kadar

10. 9 Ağustos 2009
  11. fmcl

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet ama elazığ'a gitme şansım yok malesef kayseride pazarlıksız olmaz :) şaka şaka :1rolleyes:

12. 9 Ağustos 2009
  13. BOSS

BOSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence cok buyuk bır sorun yoksa bulasmamak gerek yakında herkesın burnu aynı olacak buyuk burunlara ragbet olacak ondan sonra

14. 9 Ağustos 2009
  15. fmcl

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    öyle gerçekten :)

16. 9 Ağustos 2009
  17. BOSS

BOSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çırkın bır sey yoktur,, allah herseyı guzel yaratmıstı,,en basarılı operasyonlara baktıgımızda en dogal operasyonlara baktıgımızda bıle yuzumuzde bır Özurluluk ıfadesı kattıgını guruyoruz..cocugunun sana benzememesı ne acı...gecmısı hayal ederken gecmıstekı senın sana yabancı olması ne acı...ınsan kendını ozluyor ne kadar kotu olsa kendısını ozluyor

18. 9 Ağustos 2009
  19. EU2

EU2 Guest

yazdıklarınızdan hiç birsey anlamadım :umursamaz:
    estetiki karalıyormusunuz aklıyormusunuz ?? :umursamaz:
    yani en basarılı ve dogal operasyonlarda bile yuzumuzde ozurluluk goruyoruz nedemekse hiç anlamadım ama anladıgım kadarını soyleyeyim ...
    burada bir cok kişi sadece estetik olmadı burun içindeki problerinden kurtuldu bu fiziksel bir hastalıktı gelelim psikolojik olaya bir cok kişi burnunu duzelttirerek cok mutlu oldu ve kendilerini son derece mutlu ve guzel hissetmeye basladı ... buda psikoljik hastalıgın giderilmesiydi ...
    ve ben burda kimsenin ben dahil burunlarımızda amleiyattan sonra bir ozurluluk goremedim ...
    aksine eski egri bugru kırık yamuk burunlar bir ozurluluktu ...
    :umursamaz: