Belediyeden İzin Almak İçin Gerekenler? Acil Yardım!!

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve gozdem18 tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : gozdem18
  1. gozdem18

gozdem18 Aşka Aşık.. Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar, ablalarım, kardeşlerim yerimseniben

Durumlarımı bilen bilir.. Ancak ben evde kaldıkça delirdim.. kafamçokkarıştı Öss sonuçlarını bekle, kitap oku, anneye yardımcı ol... Yok yok yok benim gibi üretken bir insan duramazdı!

Prof. hobi olarak resimle uğraşıyordum ve bir dövmeci arkadaşım sayesinde geçici dövme yapmayı öğrenmiştim 2-3 yıl önce... 2 yıldır hem kendi tasarımlarımı hemde internetten hazırladığım binlerce modellik kataloğumdaki modelleri çevreme ve kendime ücretsiz uyguladım. Malum tattoo ücretleri çok fazla... El emeği inanın... "geçici dövme" yle ilgili stand açmaya karar verdim şehrimizin turistlik tek bölgesi, gezilecek tek yeri ve çarşısı olan caddede.
    Soru şu:

babam belediyeye gitmeyi reddediyor madem benden ayrıldı annen bensiz halledin sıkıyosa görelim diyor.. Hangi evraklarla belediyenin hangi bölümüne baş vurabilirim? 91 yılının ağustos ayında doğduğum yazıyor kimliğimde yasal olarak reşit değilim velimin gelmesi şart mı?

Acil yardımınızı bekliyorum dostlarım. Alın terimle ufakta olsa cep harçlığımı çıkarmak istiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim. opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 2 Temmuz 2009
  2. 2 Temmuz 2009
  3. AsiNaz

AsiNaz Huzurum; İ&E Pro Üye

Beğenildi:
    309
    Ödül Puanları:
    163
    Hakkında hayırlısı olsun:)

4. 2 Temmuz 2009
  5. gozdem18

gozdem18 Aşka Aşık.. Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Çok teşekkürler yerimseniben

Eğer merak eden olursa ne gerekiyormuş diye, korka korka gittim zabıta bürosuna. Beni başkan yardımcısına götürdü bi zabıta. Onada derdimi anlattıktan sonra tekrar zabıtalara yollandım. Yer gösterdiler ve halloldu kaydirigubbakcemile3 Zaten küçük bir yer lazımdı birde herangi bi ürün satmayacağım için sorun olmadı. Kayda geçmesi için bir dilekçe yazıyorlar sadece böyle böyle izin verilmiştir diye.. Hayırlı olsun kızlar sositososito

6. 3 Temmuz 2009
  7. AsiNaz

AsiNaz Huzurum; İ&E Pro Üye

Beğenildi:
    309
    Ödül Puanları:
    163
    Yer gösterdiler derken?
    Nasıl yer gösteriyorlar?
    Belki benim de işime yarar:))

8. 10 Temmuz 2009
  9. gozdem18

gozdem18 Aşka Aşık.. Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Kusura bakmayın anca gördüm mesajı.

Satışın yasal olduğu belli bölgeler varmış bazı yerleri vermiolarmış bu boş olan yerlerden birini gösterdiler yerimseniben