Belim çok ağrıyor erken doğum olmasın?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zrrn tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zrrn
  1. zrrn

zrrn Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bugün birden bire belime bi ağrı saplandı adet sancısı gibi hamilelikten önce adet olmadan 1 gün önce böyle ağrırdı belim.

internette erken doğum belirtilerine baktım ishal, bel ağrısı ve kasılmalar, karında sertleşme olur diyo.
    İshalimde dün başladı belimde bugün ağrımaya başladı karnım sert değil ama korkuyorum :Saruboceq:

Normalde yarın randevum var doktorumla yarına kadar doğurmam inşallah erken doğum olabilirmi?

2. 13 Temmuz 2009
  3. zrrn

zrrn Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu arada 28. haftam 2 gün önce bitti

4. 14 Temmuz 2009
  5. wetw

wetw Mucizenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de karnımın alt kısmında adet sancısı benzeri bi sancı var 2 gündür. Gün içinde 3-4 kez oluyor bu. Doktora gittikten sonra beni de bilgilendirirsen sevinirim.

6. 14 Temmuz 2009
  7. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Bendede surekli sanci var sizlerin daha fazlasi hemde 2-3 haftadir...Bende persembe doktora gidicem konusucam daha onceki hamileliklerimde hiç boyle olmamisti ki hareket edemiyorum neredeyse...Karnimin altinda bazen ustunde oluyor..Doktora gittiysen bilgilendirirsen sevinirim...Bende sorucam persembeye..

8. 14 Temmuz 2009
  9. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    ishal son bi haftadır filan bende de war..belim de ağrıyo..yoruyorum kendimi galiba ondan..karnımda bişiy yok,yani galiba:)) korkutma ayh adamı:))))