belim çok ağrıyor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve limonatam tarafından 4 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : limonatam
  1. limonatam

limonatam Guest

arkadaşlar son bir iki haftadır özelliklede geceleri yatarken tarif edemiyeceğim belimi içten ağrıtan acayip bir ağrı yüzünden uyuyamıyorum sizinde oluyormu her zaman olmuyor ama haftada 3-4 kere oluyor yatakta sürekli sağa sola döner oldum bir türlü rahat bir yatış şekli bulamıyorum gibime geliyor offfff bunaldım yaaa uyumak istiyorum ne güzel yüzüstü yatardım eskiden offf offf geçsin artık şu zamanda bebeğim doğsun hayırlısıyla birde gece sık idrara çıkmak yokmu beni mahfetti birşey yemesem içmesem dahi sıkışıyorum wc ye koşuyorum ama çok az wc yapıyorujm idrar kesemde bir acayiplik var hamilelik çok zoooorrr

2. 4 Temmuz 2007
  3. rashh

rashh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer sırtüstü yatıyosan ağrıyo olabilir doktorun söylemiştir mutlaka sırtüstü yatma diye ben hiç yatmıyorum oysa hep sırtüstü uyurdum. bende senin haftalarındayken ağrıyodu belim ama artık alışıyosun bi yatma şekli buluyosun kendine. ben dizlerimin arasına küçük bi yastık koyuyorum ve genelde sol tarafıma yatıyorum ve belimede bi yastık koyuyorum. wc herkesin sorunu valla gece zor yetişiyorum tuvalete. ama şu belini ihmal etme yinede sor doktoruna

4. 4 Temmuz 2007
  5. limonatam

limonatam Guest

ben srtüstü uyumuyorum ama normalde tv izlerken hep sırtüstü uzanıpta izliyorum ay bundan sonra dikkat edeyim uyumuyorum ama nerdeyse 1 saat filan sırtüstü tv izliyorum çok saol buna dikkat edicem zaten doktorumada gittiğimde muhakkak sorucam

6. 4 Temmuz 2007
  7. rashh

rashh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sol tarafa yatmak bebek için çok faydalıymış bebeğe giden kan miktarı en yüksek seviyede olurmuş artık sol tarafım ağrıyo valla ama napıyım o rahat etsin diye hep öyle yatıyorum

8. 10 Mart 2013
  9. pinar_kerem

pinar_kerem Eda DuyGu'NuN AnNeSi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    31
    benimde bu hafta bel ağrılarım başladı. daha küçük ama bilmiyorum ayaktayken bişey yok yatağa girince bi ağrı başlıyo. çok fena..