belimi nasıl incelteceğimm

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve Barbi03 tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Barbi03
  1. Barbi03

Barbi03 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    belim olmuş 74cm heryerim tam ama belim kalın ben ne yapmalıyımmm öneri bekliyorum

2. 19 Haziran 2009
  3. askısı

askısı Guest

Evet benim de 70 cm olmuş :KK43: napmamız gerekiyo bekliyorum cavabları merakla

4. 19 Haziran 2009
  5. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cvp bulursan bana da söyle ayyy bende sinir oluyorum yaz günü böyle olmak üzüyo beni mafoldumben

6. 19 Haziran 2009
  7. pnr67

pnr67 aşkların en güzeli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar holihop çevirir gibi hareketler yapın bide ender saraç çok etkili bir egzersiz göstermişti onu tarif etmee çalışayım aslında basit bir sağa bir sola seri hareketlerle döneceksiniz ama her defasında arkanıza bakmaya çalışacaksınız umarım işinize yaramıştıropuyorumnanaktan

8. 23 Haziran 2009
  9. lady_tuck

lady_tuck Guest

ya hareketlede olmuyo ki :KK43: insan bi gün yapiyo iki gün yapiyo :KK43: hem bırakıncada kalınlaşıyo tekrar
    ooof offf

10. 23 Haziran 2009
  11. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lahana yağını alcağnız belinize sürceğniz. sonra strecle sarıp omuzda sopayı tutcağınız kalca oynamadan bi sağa bi sola dönceğniz. 4 cm falan farkediyor lahana yağıyla. yada egzersz değil yağı sürüp sarıp yürüyüşe yada evde temizlik yapcaksınız

12. 24 Haziran 2009
  13. jose

jose Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    benimde belin kalinlasti kizlar yaa...:KK43:( Akademi mezunu bir arkadasim var tuzu cok tuketme demisti beli kalinlastirirmis ne derece dogru bilmemde...birde egzersiz yaptigimda incecik tam super olmustu :bbo:birakinca yine ayni ama lahana yagini kesin alicam deniycem arzuco kaydirigubbakcemile5

14. 26 Haziran 2009
  15. irras_

irras_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşların dediği egzersizlere katılıyorum ..

ama bunun yanında bendede aynı sorun var çünkü ..
    ben beden inceltici sürüyorum .. hep düzenli egzersiz yapmamama rağmen 2 cm veriyorum en az oda ..

16. 26 Haziran 2009
  17. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    egzersiz birebir
    ama düzenli egzersiz

18. 1 Temmuz 2009
  19. KilicBaligi

KilicBaligi Need To Be Cosmetics Blog Pro Üye

Beğenileri:
    239
    Ödül Puanları:
    63
    Kızlar üşenmeyip günde 10 dakika aşağıya adını yazacağım aleti alıp çalışacaksınız ucuz bir şeydr merak etmeyin ve çok işe yarar, 1 ay sonra teşekkür edeceksiniz bu aleti üretene :)

DELTA TWISTER ( FIGURE TRIMMER )
    Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aletidir.
    Twister, birçok ülkede en çok kullanılan pratik spor aletlerinden biridir.
    Düzenli olarak günde sadece 15 dakika çalışarak 2 ayda 2 beden incelebilirsiniz.
    Alt ve üst iki daire, ortadaki metal aksam ile tutturulmuştur ve bu mekanizma kolayca belinizi döndürmenizi sağlar.
    Bel ve karın çevresinde biriken yağları eritmeniz için düzenli kullanımla etkin sonuç alabilirsiniz.
    Ayak şekli üzerine ayaklarınızı basarak keyifli bir şekilde sağa-sola twist hareketini gerçekleştirebilirsiniz.
    Spor yapmak hiç bu kadar basit olmamıştı: Üzerine çıkıp, omuzlar yardımıyla vücudunuzun belden yukarısını sağa ve sola döndürmeniz yeterli.
    Arzu ederseniz; herhangi bir masa, sandalye veya duvara ellerinizle destek alarak da yarım dairesel hareketlerle direkt olarak bel kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.
    Selülitlerinizi yok etmede ve basenlerinizi inceltmede yardımcınız olacaktır.
    Yağ ve selülitleriniz yok olurken karın kaslarınızın kuvvetlendiğini hissetmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.
    Müziği açın ve Delta Twister ile ritme uygun olarak belinizi çevirmeye başlayın.
    Kullanımı kolay, uygulaması ise çok zevkli olan Delta Twister ile ince bir bele kavuşun.