Belimle ilgili yardım...

Konusu 'Egzersizler' forumundadır ve hexeee tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : hexeee
  1. hexeee

hexeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya orası tam bel mi oluyr bilmiyrm ama popomun tam üstünde iki yanımda resmen et topalakları oluştu... birazda düşük bel giymekten kaynaklandığını düşünüyorum... hangi egzersizi yaparsam yapayım gitmiyr hatta iyice yerleşiyr sanki... aynı sıkıntıya sahip olup düzelebilen var mı? :eek:

2. 22 Mayıs 2010
  3. fukuli

fukuli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm ya sen bana sankı benı anlattın benım tam göbek delıgımın hızzasında yanlara dogru genışce bır alan sımıt var ama kılo aldıkca onlar ınan bende dgha belırgın oluyoo dıger bolgelerıme gore yaanı bana kalırsa o bel degil o neduu zatennn oda bellı değill hoşş sempatiksalakcinni ben de kılo vermeye calışıyorum pılates en ıyısı her tarftan kılo verdırıyoo bana kalırsa sıkılaştırmasıda cabası yanı bıde 30 dak yürüyüş oda vakıt buldukca haftada 3 kez ama kesın yapıyorum koşuyuu platesı hergun kaydirigubbakcemile5

4. 27 Mayıs 2010
  5. chatlax

chatlax Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    177
    Ödül Puanları:
    123
    benimde o problemim vardı ama şuan düzeldi kilo verdikçe gitti. tamamen kaybolmasada azcık gitti eskiden pantolonlarımdan fışkırıyordu ama artık o kadar çok değil. aslında birşeyde yapmadım başlarda sadece diyetimi uyguladım daha sonralarda elma sirkesi bal karışımını içmeye başladım belki ondan gitmiş olabilir 1 haftadırda pilates yapıyorum..