BELİNAY ismi nasıl kızlar kayınvalidem beğenmedi:(

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve hanimiş tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : hanimiş
  1. hanimiş

hanimiş Guest

meraba kızlar 29. haftamdayım bugün kayınvalideme misafr geldi bende gittim. sordular isim düşündünüzmü diye bende BELİNAY koyucaz dedim kayınvalidemden bi tepki bi tepki çok şaşırdım normalde çok severim gerçekten iyi bir insan ama "ben o ismi sevmiyorum, kafa kafaya verin bi daha düşünün, güzel isim bulun, ben başka isimle hitap ederim,beni biraz sayıyosanız başka isim telefuzu kolay kısa güzel bi isim korsunuz..." şok oldum ki eşimle kime sorduysak beğendiler ama kayınvalidemle eşimin babannesine beğendiremedim cnm sıkıldı benmde uzatmadım ama ben yine kızımın ismini BELİNAY koyucam 9 ay taşıyorum hayatımda 1 veya 2 kez anne olucam bu kadarcık hakkım olsun demi (bu arada kendi isminide istemiyor konulmasını gerçi bi kere teklif ettik ısrar etmedik) :çok üzgünüm:

2. 6 Mayıs 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    cocuk senin esinle siz begendiyseniz kimse bi sey diyemez arkadasim onu sen yapiyorsun sen tasiyorsun sen doguruyorsun o zaman bence esin ve sen begendiysen bence kafana takma bence
    belinay ismi cok guzel

4. 6 Mayıs 2008
  5. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen kimsenin dediğini dinleme ....çocuk senin çocuğun...belinay ismini ilk defa bir tanıdığımda duydum hoşuma gittii..değişik bir isism...ben eda ve elayıda çok beğeniyorum...

6. 6 Mayıs 2008
  7. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    belinay çok güzel bence ama irem de çok güzel :)

8. 6 Mayıs 2008
  9. ceyda atalar

ceyda atalar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm belınay ısmını bnde ılk duydugum da cok begendım mve hatta bır kızım olursa koyacam ıns anlamıda cok gusel zaten sen 9 ay tası dogur sonrada ıstedıgın ısmı koyma yok artık ...........

10. 6 Mayıs 2008
  11. akasya26

akasya26 Guest

büyükleride kırmadan, ilk başta tamam anne, siz ne önerirsiniz falan deyip gönlünü alıp, daha doğumuna var nasılsa, o zamana kadar eşinde annesi ile konuşup ılımlaştırabilir,
    yok olmadı, tabiki sizin bebeğiniz, ne isterseniz koyarsınız ...kimse karışamaz, ve zaten böyle bir hakkı da yok, olmaz olmaz derler sonrada kabullenmek zorunda kalırlar,
    zamanla tabi,

Allah hayırlısı ile bebeğinizi sağlıklı sıhhatli bir şekilde elinize almanızı nasip etsin a.s.

12. 6 Mayıs 2008
  13. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    kendisi doğurursa koymasın koyana da karışmasın bizahmet... :eek:klava: ay çok sinirleniyorum böyle şeylere..şekerim bebek senin..bebişine hangi ismi yakıştırdıysan onu koy..beğenmiyen pişttt seenn çocuukkk diye çağırsın adını sölemesin:)

14. 6 Mayıs 2008
  15. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    belinay ismi cok guzel ben ilk defa bu sitede gordum belinay merve olarak..

cok guzel canim koyun gitsin :)

16. 6 Mayıs 2008
  17. hanimiş

hanimiş Guest

teşekkür ederim kızlar rahatladım koyucam valla az önce eşime söledim oda tepki verdi bebek bizim biz istiyoruz annemde zamanla alışır dedi.hepinizi öpüyorum anlamıda çok güzel PEYGAMBER ÇİÇEĞİ, PEYGAMBER EFENDİMİZİN GÖZYAŞI DAMLASI ANLAMINA GELİYR :dance:

18. 6 Mayıs 2008
  19. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    değişik bir isim bence güzel.anlamıda önemli.onlar niye karışırlar anlamıyorum....