belirgin silik cizgi,Artından adet:(((

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Moonlight tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Moonlight
  1. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Bu ay gebeliğin tüm belirtilerini yaşadım.Adetim dört gün geçikti.test yaptım silik çizgi vardı.Ama ertesi gün adet gordüm.o kadar umutlanmıştım ki anlatamam. eşimide umutlandırdım.ama o yinede inanmamayı tercih etti.haklıydı da.
    Artık neye inanacağımı şaşırdım.belirgin bir silik çizgi vardı.umudum yerlere serildi.Toparlanmam zaman aldı.gebe olduğunu öğrenip dış gebelik,kimyasal gebelik yada düşük yapan arkadaşların halini anladım empati, yaptım.:nazar:
    benzer bir durum yaşayan arkadaşlar var mı?adetime bir gün kala yaptım çıkmamıştı ama dört gün gecikince çıktı.Silik olmasaydı yinede umutlanmazdım...benneyaptımki

2. 27 Temmuz 2009
  3. bukem

bukem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım çok üzüldüm, ama çok kişinin başına geliyor bu. ben de geçen ay çok belirti yaşadım hem de adetim geçmeden. adet günü akşamı (cuma)idrar testi yaptım belli belirsiz bir çizgi vardı gölge gibi. gece 9 da özel bir hastanede kan testi yaptırdım 15,81 çıktı. tabi hamileyim diye havalara uçtum herkese haber verdim. Ancak pazartesi kanamam başladı. tekrar test yaptırdım 7 çıktı. kimyasal gebelik olabilir dedi doktor. kadınların çoğu bunu yaşıyor ama farketmiyor. ben de test yaptırmasaydım bu ay 3 gün geciktim derdim. kısmet böyleymiş. en azından gebe kalabildiğimi biliyorum. Umutlar diğer aylara, hadi bakalım

4. 27 Temmuz 2009
  5. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    bende pazartesi yapacaktım kan testi eğer adeti gelmeseydiii sadece eşime soyledim testin silik çıktığını keşke onada söylemeseydim.nasip değilmiş.

6. 27 Temmuz 2009
  7. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Moonlight canım üzülme, kimyasal gebelik hemen hemen tüm kadınların başına gelen bir şey, test yapmasaydın anlamazdın bile, gecikme oldu zannederdin, benim de birkaç defa başıma gelmişti, o yüzden hamile kaldığımda bile zor inanmıştım.

8. 27 Temmuz 2009
  9. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim umut oldunuz bana.Allah razi olsun.4 yıdır gebeliğim yok
    enazından kendimi gebe kalabiliyormuşum diye avutabilirim

10. 5 Ağustos 2009
  11. ironik

ironik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    galiba bu sefer ben de yaşadım...sabah test yaptım 2. çizgi silik çıktı...sonra regl oldum...moralim çok bozuldu...

12. 5 Ağustos 2009
  13. tubatubatubatuba

tubatubatubatuba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım testin markası neydi miratech mi ben onu yaptım silik çıktı sonra bugün yine yaptım hiç çizgi çıkmadı adetime 5 gün var bakalım

14. 5 Ağustos 2009
  15. elif_34_

elif_34_ Kardelen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de kimyasal gebelik geçirmiş biri olarak o hayal kırıklığını çok iyi anlıyorum:KK43: kısmet diyelim. Dediğiniz gibi hamile kalabildiğimizi anlıyoruz en azından

16. 5 Ağustos 2009
  17. EU3

EU3 Guest

http://www.kadinlarkulubu.com/hamilelik-belirtileri/181813-testte-ikinci-cizgiyi-cok-silik-gorupte-hamis-olmayanlar-hadi-buraya.htmlşutarafagitti

18. 5 Ağustos 2009
  19. ironik

ironik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    nino diye bir markaydı canım...