belirti olmadan da gebelik oluşur mu????????

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bersuuu tarafından 27 Mart 2010 başlatılmıştır.

27 Mart 2010
    Konu Sahibi : bersuuu
  1. bersuuu

bersuuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar adetime bir hafta kaldı ama hiç bi belirtim yok her hamilelikte illa belirti olur mu?sadece gaz problemim oldu onun dışında hiç bişey yok bu ay hamile kalmayı çoook istiyorum rabbim izin verirse tabi.bir de belirtiler ne zaman başlıyor adete yakın günlerde mi?

2. 27 Mart 2010
  3. bersuuu

bersuuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hadi tatlı hamişler yada başından hamilelik geçmişler cevaplarınızı bekliyorum

4. 27 Mart 2010
  5. lulu55

lulu55 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belirtiler harkezde farklıdır hiç belirtide olmayabilir benim sadece göğüslerim şişmişti ve kasığımın sol tarafı sancı şeklinde ara ara ağrıyordu o kadar bazı insanlarda belirti hiç olmayabiliyor bazıların bütün belirtiler oluyor fakat hamile olmayabiliyor yani psikolojikte olabiliyor inşallah hamilesindir

6. 27 Mart 2010
  7. bersuuu

bersuuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah öyleyimdir canım paylaşımın için teşekkürler

8. 27 Mart 2010
  9. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende pek anlamadım hamiş oldugumu bazılarında belirti oluyo bazılarında olmuyo en iyi belirti adet geçmesi beklemekten başka çare yok

10. 28 Mart 2010
  11. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    bersumm öncelikle hayırlı olsun topicin...
    ben sana biraz anlatıyım .ilk hamişliğim yumurtlama iğnesi ve çatlatma iğnesiyle oldu.adet günüm geldiğinde kasıklarımda ağrı vardı .dedim galiba olmadı doktorumu aradım oda gel bir bakalım dedi .gittim tabi ultrasonda bişey gözükmedi .kanda bakalım dedi .benim hiç ümidim yok tabi 4 yıldır olmayan şimdimi olcaktı .kanı verdim saatler geçmek bilmedi .sonucu aldım ben tabi sonuç yerine bakmıyorumda referans aralığında en başta negatif sonucu yazn yere baktım dedim işte yok.doktorun yanına çıktım dedim yok olmadı kağıdı eline aldı nasıl yok dedi hamilesin oan sanki dünya durdu .ağlamaktan birhal oldum.neyse uzun yazdım benim sancıdan başka belirtim olmamıştı .daha sonra göğüs ağrısı başlamıştı .tabi tamamlıyamadık o ayrı .
    rabbim inşallah buay minişini yollasın herşey güzel gönlünce olsun canım arkadaşım.
    sende negibi değişiklik var ?

12. 30 Mart 2010
  13. gozdeahmet2009

gozdeahmet2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bendede belirti olmada tek adet sancısı gibi sancı oldu sanki hatta hap içtim olcam diye benim çok ağrılı geçtiği için olmadan önce içip azaltıyodum öyle mide bulantısı falan filmlerdeki gibi olmadı:KK70: testte de hemen çıkmadı sonra çıktı herkesin farklı olabiliyo