Belirtiler Hakkında Yardım

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve maximusk tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : maximusk
  1. maximusk

maximusk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese Merhaba ,

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim .
    20 Aralıkta hastalanmam gerekiyor ancak 10 gündür göğüslerimde şişlik var ve ağrısı çok fazla 2 gündürde adet olucakmış gibi sadece sabahları kalktığımda ağrı oluyor . Akıntım biraz fazla . Sizce bu normal mı test alsam acaba birşey çıkar mı ? fisfisfis

2. 18 Aralık 2008
  3. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence biraz daha bekle bende adtime 3 gün kala test yapmıştım.negatyif çıktı.yani bügün adet günüm bekliyorum bende.insallah kırmızı kartı görmeyiz.

4. 18 Aralık 2008
  5. maximusk

maximusk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Umarım hastalanmayız bu arada biraz önce farkettim göğüslerinin ağrısı dışında soldaki göğüsümün ucuna doğru sızı var . Test almak istemiyorum . Bakalım cumartesiye kadar bekleyeceğim ..

6. 18 Aralık 2008
  7. pericous

pericous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah hamilesindir canım kan testiyle belli olur ancak olursa. benimde 5 günüm kaldı desene sen niye yatırmıyosun :) korkuyorum hayal kırıklıgı yasamaktan

8. 18 Aralık 2008
  9. maximusk

maximusk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kan testi için pazartesiyi bekleyeceğim ama biryandanda eczaneden test alsammı diyorum testi de yapıp hayal kırıklığı olması çok kötü her ay alamayacağım diyorum ama merak işte :)

. Arkadaşlar belirtilerle ilgili birşeyler yazmıyor kimse:KK43:

10. 18 Aralık 2008
  11. DURU57

DURU57 canımm kızımmm Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bence eczaneden test al ve yap derim az önce kk dan bir arkadaşında adetine 1 gün vardı ve hamilelilk haberini aldık inşallah seninde alırız.....

12. 18 Aralık 2008
  13. maximusk

maximusk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aylincim ,
    Cevabın için teşekkürler . Yaa bu arada adet olucakmış gibi ağtım var ne olacak çok merak ediyorum Hamile olduğunda böyle ağrı oluyormu acaba . Birazdan test alacağım yarın sabah deneyeceğim bakalım ..

14. 20 Aralık 2008
  15. yesilay

yesilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar, benimde adetime 6 gun var. iki haftadir adet olacakmisim gibi agri cekiyorum ama bir turlu gelmiyor. hamile olabilirmiyim diye test yaptim negatif cikti. belki erken denedim diye dusunuyorum . aslinda sabirla beklemek lazim. insallah guzelo hamilelik haberlerimiz duyariz. Allah hepimize hayirli evlatlar nasip etsin....

16. 20 Aralık 2008
  17. barby_zennure

barby_zennure minik oglum geldi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlim gögüslerinde acima ve uclarinda gidiklanma gibi oluyosa hamilelik belirtisi bu fakat gögüslerde acima bazilarinda adet gelmesine yakinda oluyor. senin önceden olurmuydu yoksa yeni birseymi. Yeniyse hamile olma ihtimalin büyük. Hamile olundugundada adet olacakmis gibi agri oluyo. Bende de olmustu. O yüzden hamile olduguma hic ihtimal vermedim. Ama hamile ciktim. simdi degilim o baska

18. 20 Aralık 2008
  19. mercan76

mercan76 kızımın kızkardeşi geliyo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar selamlar benim 4 yaşında bir kızım var ve ona şimdi bir kardeş istiyoruz 3 sene hap kullandım ama şimdi yaklasık 5 ay okdu bırakalı ve hamile kalamıyorum doktora giittim bir sorun yok dedi 23 aralıkta adet olmam lazım inşallah olmam bekliyorum valla belrtilere gelince ben cok asabi ve duygusal oluyorum kızımda mide bulantım olmamıştı aşermemde fazla yoktu bakalım bunda ne olacak inşallah adet olmam kızım kardeş bekliyor