belirtisiz gebelik olur mu?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve EKAKAL tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : EKAKAL
  1. EKAKAL

EKAKAL kuzu geldi nihayet....... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar benim 5. ayım geçen aylarda okadar çok belirti yaşadım ki 1 hafta önceden belim karnım ağrımaya başlardı göğüslerim sişer ağrılar başlardı yüzüstü yatamazdı karnımdaki ğöğsümdeki baskıdan dolayı bulantı desen ona keza ama sonuç 4 aydır hüsran bu ay hiç bişe yok üzülsemmi sevinsemmi bilemedim belirtisizlik belirti olabilir mi?bu arada 3 günüm kaldı perşembe yada cuma beklenmeyen adet tarihim...

Son düzenleme: 12 Ekim 2009
  2. 12 Ekim 2009
  3. Elis

Elis Guest

olur olur olmazmi,,,,,,,,,,,benim kizimda hicbi belirtim yoktu,yanlizca 5 gun gunum gectigi icin test yaptim ve hamile cikinca cok sasirdim,hatta teste inanmamistim,boyle hamilelikmi olur diye,,,umarim hersey istedigin gibi olur,ama degilsende uzulme,herseyin bi zamani var,hayirlisi olsun de yeteryerimseniben

4. 12 Ekim 2009
  5. zarifecikk

zarifecikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de olabilir cnm. çevremiz de duyuyoruz senin gibi. sen en iyisi gününü bekle ve gecikme olursa test yap. Rabbim gönlünün muradını versin inş ..

6. 12 Ekim 2009
  7. EKAKAL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkürler kızlar inşallah dedğiniz gibidir de ben nasıl dayanırım bilmem idrarda görmeden de kan testi yaptırmak istemiyorum...

8. 12 Ekim 2009
  9. EKAKAL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar benim adetim 15-16 ekim 3 -4 gün var dedim dayanamadım test yaptım negatif moralim çok bozuldu ya ne adet belirtim var ne hamilelik stres yaptım iyice bi bakıma iyi oldu artık mecburen günümün geçmesini beklicem yoksa hergün bugün test yapsam bugün test yapsam diye kendimi yiyip duracaktım...olan umudum da kırıldı eşimide hazırlayım olumsuza olursa sürpriz olur....

10. 12 Ekim 2009
  11. xtubisx

xtubisx rabbime emanetsin bebekim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benım gÜnÜm 7 gÜn geÇtıkten sonra test yaptım ve hamıleydım...ve hıÇ bı belırtım yoktu adet belırtısınden baŞka..Ölesıne meraktan yapmıŞtım testıde..
    Bazen hıÇ bır belırtı olmayabılıyor..belırtı kıŞıden kıŞıye deĞıŞıo

12. 12 Ekim 2009
  13. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    idrar testleri o kadar erken sonuç veremeyebiliyo bence gününü bekle ama kendinide bebeğe çok şartlama stres en büyük düşmanımız unutma