Belki derdime bi çare çözüm bulabilirim diye buraya yazmak istedim :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ececimx tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ececimx
  1. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    mrb hanımlar başımda çok büyük bi bela var onu anlatmak istiorum bundan 9 ay öncesinde 3 yıllk bi ilişkim vardı okadar baglanmışım ki ondaki kötülükleri görememişim sürekli beni kandırıp duruodu bende saftım herşeyine kanıyordum en sonunda beni facebooktan kızlarla konuşarak aldattıgını gördüm bir sürü kızlarla tanışmış msjlaşmış bnu görür görmez ayrıldım ve beni ailemin bi tanıdıgı görmeye geldi begenmişler bu arada onunla tanıştım ama bu 3 yıllık çıktıgım çoçuk benim peşimi hala bırakmadı ondan nefret ediorum tiksiniorum beni sürekli tehdit ediyor senin uğruna o çoçugu bulur öldürürüm dio ve şuan askerde bana ordan müdahale etmeye çalışıo kurtulamıorum psikolojim bozuldu hayatımı zehir etti bana sürekli msj çekio nefes alamaz hala geldim arkadaşlarına beni takip ettiriyo kendimden nefret ediyorum ben artık nefes alamıorum derdimi kimseye anlatamıorum bazen ölüm çare olurmu die düşünür oldum aradan 9 ay geçti hala vazgeçmedi benden o böyle hayatıma müdahale ettiği için kimseyi hayatıma sokamıorum şuan biri var ama ona bişey olur korkusundan onu bırakmayı düşünüorum benmle çok ciddi evlenmek istio çok yakın davranıo ama ben gttikçe uzaklaşıorum korktugum içn Allahın belası psikopat çocukdan nasıl kurtulucam bilmiorum çaresizim hayattan zevk alamıorum evden kaçmak istiorum herkesten kurtulmak veya canına kıymak çözüm yolum yok çıkamaz oldum işin içinden kimseye anlatmadan içime ata ata bunaldımburaya yazdıklarım yaşadıklarımın çeyreği bile olamaz ama işte yazmak istediidim bi ümit belki beni bişey kurtarır benden dua edin bana :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 28 Kasım 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    telefonunu kapatmayi dusunmuyor musun?
    benim de onceki erkek arkadasim 9 aya yakin beni takip etti aradi etti heryerde karsimda gelmezsen soyle yaparim boyle ederim.
    korkmicaksin, yani elbette korkarsin ama bunu ona sezdirmiceksin.allahina kadar yolun var diceksin.
    en son ben sikayet edecegimi bile soyledim. onu da yaparsin sen dedi. sanki ben bisi yapiyormusum gibi.
    cevap verme telefonlarina. numarini degistir. ailenden guvendigin biri varsa bu durumu paylas.
    yeni adami da bi sure askiya al acele etme.

4. 28 Kasım 2009
  5. EU3

EU3 Guest

yapacağın şey korktuğunu belli etmemek.. ve tlflarına cvp vermemekk :nazar:

şuan askerde olduğu için geçmişe takılı kalması normal orda daha duygusal davranıolar (tabi bununki duygusallığı aşmış), askerlik bitince eski hayatına geri dönünce oda bunun mantıksız olduğunun farkına varır emin ola.s

ne istersen onu yap, ama şunu bil böle yaparak kendinden tiksindiriosun başka bişe yapmıosun, bu davranışların beni sana geri getirmez de..

6. 29 Kasım 2009
  7. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    telefon numaram onun üzerineydi hat o hattı elimden aldı beni arayan kişlere küfür eder oldu en son bende ona msj yazdım yeni telefon numaramdan kandırmak için ben ecenin sevgilisiyim rahatsız etme onu die öyle bi küfürler yazdıki agzım açık kaldı sonra tel. kimin üzerine die bakmış ben oldugumu ögrenmiş senin peşini bırakmıycam kimseyle olamassn felan filan bir sürü neler neler yazmış ALLAHTAN SADECE SABIR DİLİORUM :sinifsinif:

8. 29 Kasım 2009
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm durumuna

eğer yapabilirsen savcılığa şikayet et

telini dinlemeye alsınlar

gerçekten işe yarıo

10. 29 Kasım 2009
  11. flzps

flzps Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bugun gordum cıft cızgıyı yuce allahım tum ısteyenlerede gostersın

12. 29 Kasım 2009
  13. begonvila

begonvila çekim gücü:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şu an bu satırları okurken benim yaşadıklarım aklıma geldi inan ki aynıları hatta daha beteri.Bende senin dediğin gb tiksiniyordum ondan beni sürekli tehtid ediyordu bundan 3 yıl önce yaşımda daha küçüktü korkuyordum fakat bi gün cesaret edip onu yıllarca sakladığım ilişkimi bittiğinde ve sürekli tehtid aldığımda abime söyledim onu uyardı olmadı ses kayıt yaptım mesajlarını sakladım hepsinde asarım keserim diyordu seni savcılığa vericem dedim korkmaya başladı.ŞUna inan ki bu tür insanların sadece dilin de var bir b..k beceremez onlar hiç korkma annene babana söyle paylaş sakın seni tehtid etmesine izin verme.yeni tanıştığın kişiyede anlat gerekirse.Ama sakın için eatma yoksa benim gb depresyon tedavisi görürsün çünkü acısı ilerde çıkıyor emin ol sakın kendini bunaltma ben aynılarını yaşadım buna inan

14. 29 Kasım 2009
  15. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    Annem babam anlayışlı birisi deiller onlara anlatmaya kalksam daha kötü şeyler yaşıyacagımdan eminim çevremdekilere derseniz öle ii birisi yok ben o çoçuktan herşey bekliorum yapamıycagı şey yok hayatımı bitirdi tüketti yaşama sevncm kalmadı herşeyden migdem bulanıo öle bi hastalıgmda var yiyemiorum yedgm anda kalbm hızlı hızlı atıo kusuorum

16. 29 Kasım 2009
  17. EU3

EU3 Guest

benimde başıma gelmişti böle bi durum.. benim sevgilim değildi de sevgilimi terkedip onunla çıkmam için tehdit eden şahsın biriydi.. hemde ne tehditler :hulya: ev tlf öğrenmişti cep kapalı olsa evi arıodu oyüzdn numarada değiştiremiodum.. aylarca sustum tehditlerine, ama baktım olmuo anlattım annemlere bide savcılığa suç duyurusunda bulundum ohh misler gibi, sonrasında çocuk klasik "bacımsın" moduna girdi-tatlicadiarzu-

ne olursa olsun ailenle paylaş, ben anlatığım günün ertesi günü kurtardım bu pislikten..
    amin cnm amin, ama topikler karıştı sanırımkaydirigubbakcemile3

18. 29 Kasım 2009
  19. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    alakaya maydonoz benim gömleğim yeşil -tatlicadiarzu-

konu sahibi arkadaşım yaşadıklarının bin beterini kuzenim yaşadı

yıllarca ailesine söylemden tehditlerine boyun eğdi, sokaklarda dayaklar yedi, o rezilin canı istediği zaman koynuna girdi, evden dışarı ondan habersiz adım atamadı

hatta hiç adım atamadı sokağa çıkmasına izin vermiyordu psikopat.. daha neler neler

anlatsam ağzın açık kalır okurken şükredersin haline..

bize ve ailesine hiç söylememişti.. ama sonunda bi şekilde anlatmak zorunda kaldı

ailenin yardımı olmadan bu işi asla çözemezsin.. git onlarla konuş

ve bu herifi şikayet et

yoksa çoook yıpranırsın güzelim çokkkkk :umursamaz: