belki saçma ama :utangac:

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve fffiliz tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : fffiliz
  1. fffiliz

fffiliz cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    ben 5+5 hamileyim geçen gittiğimde kese vardı bebek yoktu hatırlarsınız konu açmıştım.3 gün sonra tekrar gidecem bebek görünürmü bugün sabah mide bulantım başladı bende eşime bebek çıktı ortaya galiba diyorum bulantının bununla alaksı varmıdır

2. 28 Ocak 2009
  3. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle tebrik ederim ben 9 haftalık hamileyim 7 haftalıkken bebeklerimin kalp atışlarını gördüm bazen geç tutunan bebeklerde 9. haftaya kadar gözükmeyebiliyormuş sonra ameliyat oldum benim meleklerim 4üz idi 2 si sağlık sorunu yüzünden sonlandırıldı geçen haftada gittim 2 meleğimde benimleydi dilerim bizden hiç ayrılmazlar mide bulantısına gelince evet hamileliğin baş göstergelerinden biri bende midem bulandıkça bebişlerimi hissediyordum 2 gündür kesildi mide bulantım bi sorunumuz yoktur inşallah sanada sağlıklı bebekler hayırlı doğumlar dilerim canım......

4. 28 Ocak 2009
  5. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba canım bende bugün gittim dr. 5 hafta 5 günlük hamileymişim kesemi gördü ama bebek için erken dedi , acele etme aklına güzel şeyler getir dedi , umarım vakti zamanı gelince hayırlısıyla görürüz v kalp atışlarını duyarız :)))

6. 28 Ocak 2009
  7. babymom

babymom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    238
    canım bende 6+3te gordum bebegi ve ilk bulantım o sabah oldu kustum dra gitmeden.
    bence sen yinede bekle bikacgun daha mumkunsede vaginal baktır daha net oluyo hersey

8. 28 Ocak 2009
  9. fffiliz

fffiliz cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Saoğlun ama beklemeye gücüm kalmadı merak ediyorum inşallah görürüm onu

10. 28 Ocak 2009
  11. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    canım mecbursun beklemeye ama ben tüp bebek yaptırdım canım inan 4 senelik evliyim şu iki ay kadar hiç bişey uzun gelmedi bana transfer kese kalp 1 ayı geçiyor zaten 2 yıl tedavi gördüm ama hiç bukadar stres yapmamıştır bol bol dua et canım rabbimden hayırlısını iste canınıda sıkma olurmuseni anlıyorum beklemek çok zor bide benim gibi beklediğini düşünsene allah kolaylık versin unutma stres bebişinede zarar verir