belki sondu bu..

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve oslemm tarafından 22 Nisan 2007 başlatılmıştır.

22 Nisan 2007
    Konu Sahibi : oslemm
  1. oslemm

oslemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Belkii sondu bu...seni senle yaşadığım son geceydi.bundan sonra olmayacaktın yüregimde.belki bir kaçıştı bu sessizliğee gidenn..şimdii kalkıyorduu yüreğimden son tren .. senii bu trene yükledim sessizce ve usulcaa..elveda dedim sana...evet artık yoktun ve olmayacaktın bir daha..şimdii yüreğim sensizliğe alışıyor.onunla konuşuyorum..seni ona anlatıyorum.gittikçe soğuyor senden.belki bir yerlerde kalıyorsun.çıkmıyorsun aklımdan..aama yüreğime bunu da öğretttm..her aklıma geldiğinde yavaş yavaş beynimden ve bedenimden soyutluyorum seni...zamanla güçleniyorumm evet evetttt..ben yeniden doğuyorumm dünyaya...masum bir bebek gibi sarff duygularımlaaa...senin oo kirletemediğin yitip gitmeyen duygularımla..saol sevgilimm aslında sen bana benii verdinn..şimdii yeniden doğdumm.artıkk ben her kaybedişin ardından yıkılmayıı değill..o kaybettiklerimlee yeniden doğmayı öğrendimmBelkii sondu bu...seni senle yaşadığım son geceydi.bundan sonra olmayacaktın yüregimde.belki bir kaçıştı bu sessizliğee gidenn..şimdii kalkıyorduu yüreğimden son tren .. senii bu trene yükledim sessizce ve usulcaa..elveda dedim sana...evet artık yoktun ve olmayacaktın bir daha..şimdii yüreğim sensizliğe alışıyor.onunla konuşuyorum..seni ona anlatıyorum.gittikçe soğuyor senden.belki bir yerlerde kalıyorsun.çıkmıyorsun aklımdan..aama yüreğime bunu da öğretttm..her aklıma geldiğinde yavaş yavaş beynimden ve bedenimden soyutluyorum seni...zamanla güçleniyorumm evet evetttt..ben yeniden doğuyorumm dünyaya...masum bir bebek gibi sarff duygularımlaaa...senin oo kirletemediğin yitip gitmeyen duygularımla..saol sevgilimm aslında sen bana benii verdinn..şimdii yeniden doğdumm.artıkk ben her kaybedişin ardından yıkılmayıı değill..o kaybettiklerimlee yeniden doğmayı öğrendimm...

2. 22 Nisan 2007
  3. litan

litan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    küllerinden doğmak... yeniden başlamak herşeye tşk ederim güzel bir şiir

4. 22 Nisan 2007
  5. Aysecik

Aysecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Oslemm canim siirin guzeldi paylastigin icin tesekkurler, son artik ve sen gelecek mutlu gunlere adim attin, sevgilerimle

6. 23 Nisan 2007
  7. oslemm

oslemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım meleğim benim teşekkür ederim sana da teşekkürler litan..