belki yanlış olabilir ama sevdim işte

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Zeliha tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Zeliha
  1. Zeliha

Zeliha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    2004 senesinde lise son sınıfa gidiyordum. bir erkek arkadaşım vardı. normal bir arkadaşlığımız vardı. ama sonu olamazdı biliyordum ben üniversite sınavlarına giricektim, o ilk okul mezunuydu ve ailesine benim gelin olmam imkansızdı. ama kendisi evlenmek istediğini falan söylüyordu. ama olay bu değil. bu arkadaşım sürekli aynı işi yaptığını söylediği bir arkadaşından bahsediyordu. ve çok sevdiğini söylüyordu ve bir gün tanıştım arkadaşıyla. benimde yanımda bir arkadaşım vardı çok yakın bir arkadaşımdı hemde beni iyi tanıyan neyse beklenen arkadaş geldi. hani bazı kişiler derler yaa ilk gördüğümde hissetmiştim diye öyle birşey olmaya başladı bana. bir şeyler hissediyorum ama ne olduğunuda anlayamıyordum.
    bir yerde oturuyorduk beraber. kız arkadaşımın gitmesi gerekiyordu bende hava alabilmek için onunka kapıya kadar çıktım ama kendimde değildim. sarhoş gibi yürüyordum. arkadaşım hissemiş ve bana dedi ki saçmalama o sevgilinin arkadaşı öyle bir şey olamaz çokmu belli dedim yok değil ama ben seni tanıyorum anladım dedi.
    daha sonra bir kere daha görüştük ama erkek arkadaşım yanımdaydı. daha sonra kendiliğinden durumumuzun yani benimle yapamayacağının farkına varan ve ailesinin red etmesi sonucunda erkek arkadaşım benden ayrıldı. ama bizim ikinci görüştüğümüz gün konuşmuştuk iki gün sonra doğum günüm dedi bende sevgilimden numarasını almıştım doğum günü için. aramış konuşmuştum ama hiç yüz vermiyordu. birde biz ayrılınca aracı olup barıştırmaya çalışınca hayatımın bittiğini sanmıştım ama barışmayınca üzülme falan diye mesajlar atıp beni rahatlatmaya çalıştı. mesajları bir kaç gün sonra değişmeye başlamıştı ama kendimi kandırmak istememiştim. öğrenci insanın kontürü bitiyor bir gün benim kontörüm yok mesaj attı ama cevap veremedim arka arkaya yazıyor istemiyorsan söyle kaçmana gerek yok bende başka bir arkadaşımdan mesaj attım ve en sonunda ertesi gün buluşma kararı aldık. buluştuk ama ben korkuyorum aklımdan binlerce şey geçiyor sanki eski sevgilimle anlaşmışlar bana tuzak kurmuşlarda orada otururken o gelicekmiş gibi. ama öyle birşey olmadı allaha şükür.ve yıllar akıp geçti 3 sene sonra nişanlandık ve artık evliyiz meğer oda benim hissettiklerimi hissetmiş ve allahım bizim mutluluğumuz bozulmasın darısı diğer isteyenlerin başına.
    bu arada biz çıkmaya başladıktan sonra eski sevgilimin benim için neler söylediğinide anlatırdım ama banlanmak niyetinde değilim :jeyyar:

artık biz berberiz tek eksiğimiz bebeğimiz :CüvCüv:

2. 5 Nisan 2009
  3. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    o da olur inşallah

4. 5 Nisan 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    üzgünüm. evlenmişsiniz ama ben bu tarz ilişkileri yanlış buluyorum. bana çok ters. bir arkadaştan diğerine...
    çok yanlış. ama olan olmuş,diyecek artık bir şey yok

6. 5 Nisan 2009
  7. ilginçmiş cidden ..:nazar:

8. 5 Nisan 2009
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    olsun ya, allah mutluluk versin. öbürü çocukluk aşkıymış geçmiş bitmiş. doğru insan nerde ne zaman çıkıcak belli olmuyo... ama tabi biraz tuhaf olmuş:)