bella pierre mineral

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve prensesi tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : prensesi
  1. prensesi

prensesi tocasının pamuk prensesii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar cuma günü cevahire gittim bella pierre standları var hep merak etmişimdir mineral makyaj ürünleri ve sonunda satın aldım gerçekten süper kapatıyo biraz pahalı ama değiyor tek bir ürün pek çok ihtiyacınızı karşılıyor mesela allık hem allık olarak kullanıyorsunuz hem far hem de suyla karıştırıp ruj oluyor ve hepsi de gerçekten çok hoş yerimseniben 4lü set yapmışlar indirimli allık,fondoten-pudra,bronz ışıltı bir de pudra fırçası yalnız fırçaları gerçekten süper sabah makyajımı yapıyorum yatana kadar yüzümden gitmiyor ve yıkamdan bile yatabilirmişiz o kadar doğal yani zemuszemus

2. 30 Mart 2010
  3. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    yıkamadan yatabilirmişiz :O hemen bi tane denemek istiyorum

4. 30 Mart 2010
  5. egemiz

egemiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    bende yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu ürünleri ve gerçekten çok memnunum.artık yüzümde sivilce ve siyah nokta oluşmuyor.kapatıcılığı çok iyi ve gün içinde tazelemek gerekmiyor.farların renkleri müthiş insan hepsini almak istiyor.tavsiye ederim herkese.sositososito

6. 31 Mart 2010
  7. prensesi

prensesi tocasının pamuk prensesii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet egemiz doğru söylüyorsun bnmde ufak tefek sivilcelerim vardı onları bile kuruttu ve artık makyaj yaparken içim çok rahat cildime iyilik yapıyormuşum gibi zemuszemus

8. 31 Mart 2010
  9. minikdepresif

minikdepresif Vazgeçtim gözlerinden Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    bende 5-6 tane farı var ..
    köşede duruyo hiç kullanmıyom ..

10. 8 Ağustos 2011
  11. denizz89

denizz89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba,
    Ben de bella pierre kullanıcsyım. Şeftali tonunda allığım, dudak parlatıcısı, gölgeli far ve far fırçam var. Hepsinden çok memnunum. Dudak parlatıcısı çok iyi kesinlikle yapış yapış olmuyor. Sürdükten sonra varlığını unutuyorsunuz. Far kuru ya da biraz su eklenmek üzere iki farklı şekilde kullanılabiliyor ama ben daha çok su eklemeden kullanmayı tercih ediyorum. Pembe allıklardan benim gibi hoşlanmayan ve yapay bulanlar için şeftali tonundaki allık süper. Ayrıca allığı dudak parlatıcımla karıştırarak ruj olarak da kullanıyorum. Mükemmel uyumlu oluyor:) Fondotenlerini kullanmıyorum ama arkadaşımda var çok doğal duruyor. Size tavsiyem alsanızda almasanzda alışveriş merkezlerndeki standlarda ücretsiz olarak yapılan makyaj uygulamalarını deneyin. Yüzünüzde makyaj var mı yok mu hissetmiceksiniz :KK34:

12. 14 Ekim 2011
  13. hastanekorkagi

hastanekorkagi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba kızlar bu ürünleri nerde bulabiliriz ve rimeli varmı

14. 18 Ekim 2011
  15. wakawaka

wakawaka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    cevahir alışveriş merkezinde standı var bende geçen yılbaşında toz pudrasını aldım aşağı yukarı hergün kullandım ve daha yeni bitti gerçekten tavsiye edebilecegim bir ürün yağlanma yapmıyor ve kapatıcılığı güzel

Son düzenleme: 18 Ekim 2011
  16. 6 Aralık 2011
  17. cool1983

cool1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    146
    Ödül Puanları:
    163
    Yağlı ve problemli bir cildim var,yaklaşık 2 senedir bella pierrenin fondöteni ile allığını kullanıyorum ve çok memnunum.:KK34:O kadar hafif ki cildimin nefes aldığını hissediyorum,buna rağmen kapatıcılığı da son derece iyi.Bu markayı kullandıktan sonra diğer markaların fondötenleri, yüzümde maske varmış hissini uyandırmaya başladı.Dün almaya gittiğimde Compack Mineral çeşitinin de çıktığını gördüm ve denemeye karar verdim.Kullanım kolaylığı bakımından toz olanından daha iyi olduğunu düşünüyorum ve yukarıda belirttiğim bütün olumlu özellikler bu çeşitinde de mevcut.Kullanan herkesin memnun kalacağını düşünüyorum.:KK9: