Belli Belirsiz Cizgi Goren Var Mi Yardiiim Lutfeeen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve annejik tarafından 10 Ekim 2007 başlatılmıştır.

10 Ekim 2007
    Konu Sahibi : annejik
  1. annejik

annejik Guest

KIZLAR 3 GUN GECIKTI ADETIM.BUGUN OGLEDEN SORA TEST YAPTIM 2. CIZGI BELLI BELIRSIZ CIKTI VAR MI BU DURUMDA OLAN YA DA YASAYAN?fisfisfis

2. 10 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

Canim ben seni hamile saniyordum nickinden :)) Ikinci cizgi belli belirsiz derken nasil rengi falan

4. 10 Ekim 2007
  5. SENACE

SENACE Guest

BEN REGLİME 1 HAFTA VARKEN SİLİK 2. ÇİZGİYİ GÖRMÜŞTÜM.
    HAMİŞTİM.
    İNŞALLAH SENDE HAMiŞSİNDiR...

6. 10 Ekim 2007
  7. annejik

annejik Guest

Ya Renk Yok Gibi Aslinda Ama Net Olmayan Bi Cizgi

8. 10 Ekim 2007
  9. annejik

annejik Guest

Senace Cnm Seninki Nasildi

10. 10 Ekim 2007
  11. annejik

annejik Guest

Ayrica Esim Hep Kucuk Annejik Der Bana Ondan Oyle Nickm

12. 10 Ekim 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Canim benim bildigim ikinci cizgi acik pembede olsa hamile oldugun anlamina geliyo ama.Sen renk yok diyorsun cizgi bilmemki ne ifade ediyor ?

14. 10 Ekim 2007
  15. bedazzld01

bedazzld01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    451
    Ödül Puanları:
    123
    Canım, büyük ihtimalle hamile değilsin. Ben arkadaşımın yaptığı testten biliorum onda da belli belirsiz çıktı ama hamile değildi. Bazı gebelik testleri böle sonuç verebilio. Hatta kağıdında da böle belli belirsiz çıkabilir bu hamileliğin kesin kanıtı deildir yazıodu.çünkü gebelikte yükselen hormon zaten az miktarda da olsa her kadının vücudunda mevcut. İçilen ilaçlar fln da yanıltabilio. Bu belirsiz diğer çizginin sebebi şu da olabilir. Hamilesindir ama idrar testi için henüz erken olduundan hormon üst seviyeye gelmedii için silik çıkmıştır. Yani iki durum da olabilir, en güzeli kan testi..Ya da başka bir marka test kullan.
    Herşey gönlünce olsun.

16. 10 Ekim 2007
  17. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım benimde silik bir çizgi çıkmıştı ve hamile olduğumu öğrenmiştim kan testinde de inşallah sen de hamilesindir

18. 10 Ekim 2007
  19. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    annejik yapacağın tek şey yarın veya ertesi sabah ilk idrarınla bi test daha yap,,testi iyice oku zamanını tam ayarla yani ne kadar zamanda bak diyosa ozaman bak ve çizgi çıksa rengine dkkat et canım bizede haber ver.......buarada inş hamişsindr ayol bizde seviniriz