Bembeyaz mutfagımın ara fayansı ne renk olmalı?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve birzey tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : birzey
  1. birzey

birzey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yeni aldıgımız evimize beyaz parlak görünümlü modern tarzda mutfak dolabı siparişi verdik tezgah olarakda gri çimston tercih ettim. ankastrede aldık L tipi bir mutfak tezgahın ortasında 120 cm eninnde bir pencere var ve oraya evye konulacak o pencereye beyaz zemin üzerine lila çizgileri olan (ama lila hakim değil pek) katlamalı perde yaptırdım şimdi o tezgah ve dolap arsı fayanslarını kesinlikle cam yapalım diyo mutfagımızı yapan kişi beyaz cam bulamdaık aksilik ya bütün firmalarda bitmiş sizce gri cam fayans nasıl olur yerler nerenk olalı bide duvarlar var tabi .... off cok bunaldım beyaz aslında herşle uyum saglayan bir renk ama
    nolur bana fikir verin arkadaşlar ...

2. 12 Mayıs 2009
  3. esraberat

esraberat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    beyaz olan herşeye bayılırım zemin büyük siyah beyaz karolar yapıp kırmızı aksesuar yapabilirsin..ya da krem parke yapıp ahşap bambu masalarla egzotik bi mutfak olabilir hele bi de geniş bi mutfaksa süper fikirler çıkabilir şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan..

4. 12 Mayıs 2009
  5. potitom

potitom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108