Bembeyaz mutfak kullananlar buraya lütfen

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve kardel tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kardel
  1. kardel

kardel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar merhaba;
    Mutfağımı değiştiriyorum renk konusunda çok gidip geldim yeni tasarım mutfakların hepsi çok güzel iki defa renk konusunda değişiklik yaptım ve sonunda bembeyaz bir mutfak yaptırmaya karar verdim.Tabi siyahla kombine edicem tezgahımda siyah olucak Allah nasip ederse ben beyaz mutfak konusunda ve kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum sizce iyi yapmışmıyım beyazı seçerek bana fikirlerinizi söyleyin lütfen.Kapaklar highgloss denen malzemeden olucak tezgah çimstone siyah tezgah arası fayansı henüz seçmedik ama yine tezgah ve dolap kapaklarına uyumlu olacak

2. 3 Mayıs 2010
  3. meriy

meriy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bizde yeni dolap yaptırdık mutfağımız küçük olduğu için açık renk düşündük. dolapları kırık beyaz (krem ) renk, tezgahı da koyu renkli granit yaptırdık. çok hoş oldu bence geniş gösterdi mutfağı aydınlık bi görüntüsü oldu. ama temizlik konusunda biraz titiz davranmanız lazım. dolaptaki lekeler hemen belli oluyor açık renk üzerinde ama granitten de çok memnunuz. resimlerini eklemiştim daha önce...

4. 10 Mayıs 2010
  5. kardel

kardel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başka fikri olan yokmu arkadaşlar beyaz mutfak kullananlar iyi yada kötü fikirlerini paylaşsınlar.....

6. 10 Mayıs 2010
  7. seydam

seydam Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bencede beyaz canim benimki acik ahsap rengi ondan da cok memnunum ama ,kayinvalidem ve annemin mutfak dolablari beyaz cokta güzel ve zengin gösteriyor siyahlada süper olur güle güle kullan canimm

8. 13 Mayıs 2010
  9. kardel

kardel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim cnm inşallah güzel bir mutfak ortaya çıkar yoksa eşim üstü krem altı mobilya deseni bi mutfak modeli beğenmişti ama benim aklım hep beyazdaydı velhasıl beyaz olarak akrilik kapakdan yapılıyo dolaplarımız 26 mayıs da takılacak inş resimlerini paylaşırım sizlerle

10. 13 Mayıs 2010
  11. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Beyaz çok güzel olur. Azıcık kullanımı zor olur ama dert etme. Sonuçta mutfak silinebilen yüzeylerden oluşuyor. Benim koltuklarım bembeyaz, onda bile çok sıkıntı çekmedim kadife kumaş çok sık silinemediği halde.
    Beyazı çok seviyorum dekorasyonda.

12. 13 Mayıs 2010
  13. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben siyah lakeye bayılıom.

14. 13 Mayıs 2010
  15. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    canım foruma girmeden 15 dk önce ailemle beyaz mutfak dolaplarına bakıyorduk netten:)
    bizde senin gibi mermerını sıyah yaptırmayı düşünüyoruz.kırmızı bar taburesi ve kırmızı avize ilede kombine etmeyi düşünüyoruz :)
    bence çok şık sade ve farklı duruyor...
    insallah mutfaklarımıza yakışır :)

16. 14 Mayıs 2010
  17. kardel

kardel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet cnm bende siyah ve beyazın asilliğini çok seviyorum.Hiçbir zaman eskimeyen modası geçmeyen renkler bi ara abanozda da takılı kalmıştım ama mutfak dolapçım artık herkesde abanoz var deyince vazgeçtim ve sadece beyaza karar verdim inşallah güzel olacak diye düşünüyorum bende gri ve biraz da kırmızı ile renk vermeyi düşünüyorum mesela jaluzi perdemi gri beyaz masa kırmızı sandalye gibi renklerle dekor edilebilir üçüde birbirine çok yakışan renkler hayırlısıyla biran önce mutfağıma kavuşmak istiyorum inş daha güzelleri sizlerin olur

18. 18 Mayıs 2010
  19. sevgi_kartal

sevgi_kartal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    resim koysaydınızda görseydik yahu.