Ben 10 senelik evliyim ve..

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gulo02 tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gulo02
  1. gulo02

gulo02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 10 senelik evliyim 2 çocum var ve donup arkama baktimda bu evlilikte sadece çocuklarim guzel, sonra diyorum ki kendime zaman kaybetmisim hiç iyi gunleri hatirlamiyorum sadece kotu gunleri ve kocamin kotu huylari artik onda iyi bi tarafda bulamiyorum.
    Benim gibi bir kaç sene sonra ve çoluk çocuktan sonra boyle dusunen var mi merak ettim.:eek:klava:

2. 24 Aralık 2008
  3. BEBS

BEBS Guest

çok var cnm emin olabilirsin.geçen yıllara acıdığım çok oluyor.ama hayat kimseye çok iyi davranmıyor.bende bununla ve yavrumla teselli buluyorum.kaydirigubbakcemile2

4. 24 Aralık 2008
  5. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah ah ah demekten başka bişey bulamıyorum malesef kadınların çilesi başka hiç bişey değil sanki nedemeye evlendiysek bekarlık sultanlık valla

6. 24 Aralık 2008
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bu konuda yanlız değilsin....
    senin gibi düşünen çok kadın var...
    arkadaşın dediği gibi hayat herkese iyi davranmıyor maalesef....

8. 24 Aralık 2008
  9. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Peki de kocan hakkında evlenmeden önce hiç fikrin yok muydu tanımadan mı evlendin?

10. 24 Aralık 2008
  11. mehtap51

mehtap51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende haziranda evliliğimin 10. yılına giriyorum ama senin gibi düşünmüyorum.bir tane oğlum var.tabiki bizimde tartışmalarımız olur ama arkama döndüğümde güzel günlerim daha çoktur.sizde öyle düşünmeyin.hiç bir evlilik mükemel değilki.eşlerimizin kötü huyları gibi bizlerinde kötü huyları var.onları öyle kabul edip yola devam etmek gerekir.
    ben eşimle iyiki evlenmişim ve çoooooooooooooooooooook mutluyum.inşallah hep böyle devam eder.

12. 24 Aralık 2008
  13. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    burada böyle evliliği iyi gitmeyen sorunları olan insanları okudukça içim acıyor.bakıyorum etrafımdaki evliliklere annemle babam çok kavga ederdi hem de çok...küçükken çok üzülürdüm hala daha kavga ediyorlar ve hala üzülüyorum ama sonra bir bakıyorum çok iyiler bir aşk bir aşk...sarmaş dolaş..ve aslında birbirlerini çok seviyorlar..burada böyle okuyunca inanın üzülüyorum..maalesef herkesin iyi bir hayatı olmuyor iyi bir evliliği olmuyor ve en acısı da nerden evlendik demek..keşkeler...

allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın...kötü bir evliliği düşmanımın başına bile vermesin allah..

14. 24 Aralık 2008
  15. gulo02

gulo02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gorucu usulu evlendik 1 sene nisanli kaldik ama ben fransada o turkiyedeydi ama çogu zaman once iyi huylar gosterilir sonra kotuler oyle canim

16. 24 Aralık 2008
  17. kardelen_32

kardelen_32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben henüz 9 aylık evliyim ,çok mutluyum ve çok iyi bir eşe sahibim.kimse dört dörtlük değil bizim de kötü taraflarımız mutlaka var eşlerimizin de var.bazen beni sinir yapıyor ama o zaman iyi ve kötü yönlerini düşünüyorum eşimin iyi tarafları daha ağır basıyor..
    benim düşündüğüm acaba yıllar sonra '' neden evlendim bu adamla '' diyecek miyim? çünkü burada o kadar çok okuyorum ki neden evlendikleri.. korkuyorum

18. 24 Aralık 2008
  19. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    benim bu konuda keşkelerim çooooookkkk
    benim by konuda aaahhhhhhlarım da çooooooooookkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı