Ben aldırma ile ilgili çok acil yazdım edermisiniz..?

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve aysel19 tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : aysel19
  1. aysel19

aysel19 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm arkadarşlar benim yalaklarımda kabarıksız 3 tane ben var bunların hepsi kırmızı mercimeğin çeyreği kadar büyüklükte ben bunları lazer ile almak istiyorumda hemen bu hafta içinde aldırıcam ama fiyat konusunda bilgi edinmem gerek bende 150-180 ytl para var aranızda muhakkak ben aldırmış biri vardır. fiyatını bilmeden bi yere gitmekten pek hoşlanmıyorum bu yüzden bilgisi olan daha önceden bu operasyonu yapmış olan kişilerden yardım bekliyorum teşekkür ediyorum şimdiden inş. iyi bi sonuç elde ederim.
  2. 2 Ocak 2009
  3. cnm ben bu yaz çenemdeki benimi aldırdım eğer sigortan varsa neden devlet hastanesi yada tıpta aldırmayı düşünmüyorsun yerimseniben
    hem bedava alıyorlar(lazerle yada başka yöntemlerle) hem doktor iyi olduktan sonra iz falan da kalmıyor
    boşuna para verme bence fisfisfis
  4. 2 Ocak 2009
  5. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    merhaba,
    bende yazın çenemle yanağım arasındaki benimi aldırmıştım,lazerle aldırmadım,doktorum önermedi,doktorum Memorial Hastanesinde Dr. Barış Çakır'dı,iğneyle uyuşturdu,keserek aldı,hiç acı hissetmedim,iyi ki adırmışım,şu anda izi bile yok,zamanla kayboldu,arkadaşımında yüzünde benleri vardı,cilt doktoruna gitti,aldırdı ama malesef izi kaldı ve izler sanki yıldız tornavidayla yüzüne bastırmış gibiydi,alınan benim patolojiye gönderildi,herhangi bir şey çıkmadı çok şükür,toplam maliyetine gelince açıkçası bir hayli pahalıydı,ilaçlar,muayene,opresyon yaklaşık olarak 750 ytlyi buldu,bu arada ssk geçmiyor bu hastanede.
    şimdiden geçmiş olsun,sana tavsiyem iyi bir doktora benlerini aldırmandır...
  6. 2 Ocak 2009
  7. axsxk_melexgxi

axsxk_melexgxi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben özelde doktorun muaynanesinde aldırdım bitaneydi 120 ytl ye mal oldu
  8. 2 Ocak 2009
  9. aysel19

aysel19 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Hülyalı arkadaşım nerede bedavaya yaptırıyolar ben istanbuldayım bende aldırabilirmiyim acaba :)
    açıkçası maddi dururmum iyi deil ama oakdar süslenip püslenmek istemiyorumki sadece benlerimi aldırmak istiyorum hepsi bu
    Son düzenleme: 2 Ocak 2009
  10. 2 Ocak 2009
  11. aysel19

aysel19 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ama benim sigortam yokki :KK43: Benim Yeşil kartım var devlet hastahanesinde geçiyor acaba yeşil kartla olurmu ??
    bide kriyoterapi yapıyorlarmış internette araştırdım ucuzmuş sprey gibi bişey beni dondurup kesiyolarmış acaba bunumu yaparlar :?
    Son düzenleme: 2 Ocak 2009
  12. 2 Ocak 2009
  13. Cnm yeşil kartınla muayene olabiliyorsun değil mi :uhm:
    bence ben aldırmaya da ücret ödemezsin sanırım fisfisfis
    devlet hastanesinin cilt doktoruna git ben aldıracağım yeşil kartla ücretsiz alınıyor mu diye bir sor
    bende zaten devlet hastanesinin cilt doktoruna gittim benimi aldırabilir miyim dedim bi kağıt verdi yarın gel dedi sonra diğer gün gittim
    uyuşturucu iğne vurdu benimi keserek çıkarttı(gözlerimi kapatmıştım korkmuştum çünkü :roflol:) tabi ben iğne acısı dışında hiçbişey hissetmedim gamyoncuiremsu
    sonra dikiş atmış kalkabilirsin dedi bende yeni başlıcak sandım oysa elime benimi içine koyduğu küçük şişe verdi bunu bi bölüme götür dedi (bölümün adını unuttum :utangac: )zararlı mı diye araştırılsın dedi
    götürdüğüm yerden kağıt verdiler bu numarayı bi ay sonra arayın sonuç açıklanırsa söleriz alırsınız diye
    bende beni falan unuttum almayada gitmedim sonuçları delikafadulden
    zaten doktor zararsız demişti baktığında hihoyyyt
    bir hafta dikiş durdu çıkarttım baktım benin yerinde yeller esiyo şakkıdı
    bence doktora git canım ne gerek var para vermeye :icecream:
    hatta yanağımda bi tane ben var onu da aldırcam ama şimdi değil seviom çünkü kötü durmuyor
    belki ilerde :içelim:
  14. 2 Ocak 2009
  15. bilgedeniz

bilgedeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    geçen yıl boynumda 150 ye yakın et beni aldırdım.öyle kötüydüki.isilik gibi görünüyordu.aralarda büyükleride vardı.benimki uzun sürecek bişiy olduğu için çok araştırdım ve çağlayan florans hastanesinden bekir beyi buldum.mutlaka oraya git ve sakın lazerle aldırma.dermatologların yapması gereken bişiy.elektrikle alıyorlar.boynumda tek bir leke bile yok
  16. 3 Ocak 2009
  17. SutluKahve

SutluKahve Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    Kesinlikle lazere ya da kriyoterapiye bulaşma. Bir devlet hastanesine gidip plastik cerraha aldırt. Çıkan parçaların patolojiye gönderilecektir. Sonuçlarını takip et ve raporu alınca da sonucu yazarsan bilgi verebilirim. Para falan ödemeden en sağlıklı şekilde kurtulursun. Şimdiden geçmiş olsun.
  18. 13 Ocak 2009
  19. burcuburcuu

burcuburcuu Seven Ne YapmaZ!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sonuclari yaz cnm gecmis olsunn