Ben anlam veremedim siz bir şey söyleyin...Acil

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve didemce tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : didemce
  1. didemce

didemce Guest

merhaba arkadaşlar..suan konuştugum bir cocukvar ve cok mutlu bir birliktelimiz var.ve allah kısmet ederse haziranda nişan olucak..20 gün önce dogum günü vardı ve gitim kıgılıdan buna gömlek gıravat koldüymesi aldımm..1 numara büyük almısım oda ben 1 giyiyorum dedi bende degiştirme kartı aldım git degiştir dedim tamam dedi aynı gün sordum degitirdin mi gömlegi diye evet dedi..gecen c.tesi bulutuk sen benim aldıgım hediyeyi begenmedin galiba giymiyorsun yada başına bişey geldi giyemiyormusun dedim oda yok acıkcası daha degiştiremedim dedi bende pazartesi yanına al gömlegi gelip ben degiştirim dedim oda tamam dedi bugun gittim buluştuk gömlegi alırken daha ne gıravat ne koldüymesi eve bile cıkmamış arabanın arkasaında benim aldıgım gibi duruyordu cok üzüldüm ben ona deger verdim ve aldımm düşündüm onu ama o paketlerden bile cıkmamış vazıyette etiketleri duruyor daha elini bile vurmamış benim koydugum gibiydi arabada..sizce bana deger vermedigi için mi böyle bişey yaptı benim ona ilk hed,iyemdii bilmiyorum düşüncelerim cok degişti acaba beni sevmiyormu beni önemsemeiyormöu diye düşünüyorum nolur bana akıl verin kimse ilede paylaşamıyorum bu durumu evde...:çok üzgünüm::a015:

2. 18 Mayıs 2009
  3. nezomemo

nezomemo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tuaf gercektende ama acaba begenmedimi diycem ama genede almasi lazimdi ordan.canim aslinda cogu erkekler bizler gibi düsünmüyor ve bu konularda pek hassas deyiler, ben olsam ona sebebini sorardim ve üzüldümüde söylerdim .bakalim ne diycek

4. 18 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

muhtemelen beğenmemiştir..açıp bakmıştı değil mi?

erkekler bizim gibi çokta hassas düşünemeyebiliyorlar,buna kendini hazırla şimdiden..

6. 18 Mayıs 2009
  7. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    beğensin veya beğenmesin koyduğu gibi arabada durmamalıydı
    çok ayıp etmiş bence ben olsam kırılırdım ..

8. 18 Mayıs 2009
  9. didemce

didemce Guest

çok kırıldım zaten..suan düşünmekden alamıyorum kendimi...2 ay oldu tanışalımız utandım sana söylemeyi diyor bilmiyorum kızlar begenmemişte olsa arabadan alıp eve götürmesi gerekti çok kızgınım ona..........

10. 18 Mayıs 2009
  11. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne alakası var canım seni sevmemesi ile
    belki aldığın hediye tarzı değildir sevmemiş olabilir
    senide kırmak istemediği için söylemeiştir :dilcikar:
    sende olsan sevmediğin bi hediye gelse söyleyemezsin
    neyse değiştirirsiniz istediği bişeyi alırsın canım
    çok takma kafayı :nazar:
    erkekler bizim kadar ince düşünceli değil malesef :enbuyukkk:

12. 18 Mayıs 2009
  13. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    2 aydır tanışıyorsunuz ve haziranda nişan yapacaksınız... Bu ne hız yaa, başım döndü....
    Muhtemelen beğenmemiştir, belki tarzı değildir, spor giyiyorsa genelde pek hoşuna gitmemiş olabilir, kendi kendine düşüneceğine kendisine sor...
    Neyi söylemek için utanmış anlamadım....

14. 18 Mayıs 2009
  15. EU3

EU3 Guest

herşeyi sevgiyle ölçme canım..herkes 4*4lük olacak diye bir kural yok..sen diğer davranışlarına bak asıl..bunlar sevgi ve değer vermenin bir ölçütü değildir tek başına..ileride seni üzeceğine,mutsuz edeceğine dair hareketleri varmı bunları sorgula..eğer tüm problemler böyle ise can kurban..bunları zamanla ve söyleyerek çözebilirsin..

16. 18 Mayıs 2009
  17. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148

2 aydır tanıştığınız insanla 1 ay sonra nişanlanacak mısınız?
    yani toplamda 3 aylık bir ilişki.
    nasıl tanıyabildiniz ki birbirinizi?
    umarım daha büyük süprizlerle karşılaşmazsanız.

neyse;
    niye sormuyorsunuz niye arabada taşıdığını.
    kendinize dert etmek yerine konuşun.
    hatta bol bol konuşun çünkü buna çok ihtiyacınız var bence.
    zira henüz birbirinizi hiç tanımıyorsunuzdur..

18. 18 Mayıs 2009
  19. EU2

EU2 Guest

ee bedenine bakmıştır olmicağı içinde çıkartıp giymmiştir denememiştir değiştirmede sorun yaşamasın die ve sonuç itibariyle değişeceği içinde arabada bırakmış evde unutmaması için ertesi gün değiştiririmi die düşündüğü için ve işi çıktıysa değiştiremediyse öylecede kalmıştır.. bununla sevginin ne alakası varki?? bukadar ufak bişi yüzünden yani eve çıkarmadı gömleği beni sevmiyormu diye düşünmek biraz saçma değilmi?? tekrar diyorum gömleğe bakmıştır ve beden numarasını görüncede olmicağını bilmiştir bundan dolayıda paketten çıkarıp giymek istememiştir değiştirilcek diyede eve çıkartmayıp en kolay yerde arabasında bekletmiştir.