ben anlamıyorum siz anlatın lütfen

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar..şu an yine elime pcyi aldım yazdıkça yazıyorum..çünkü eğer paylaşmazsam çıldıracağım..nasıl olurda beni sevdiğinden emin olmadığını,benden soğuduğunu söyleyip beni aramayan insanla birşeylerin bittiğini anlamıyorum,anlayamıyorum,anlamak istemiyorum..gözüm tlfda..her an her saniye bir haber prensesim küsmüyüz kızdınmı bana demesini bekliyorum..neden bu duruma geldi..ne kötülük yaptım ben ona..mantıklı olmalıyım ama hep bir ümit var içimde..bunları bana söylerken ne yaptığını bilmediğini, söylemesinden dolayı pişman olmasını bekliyorum..biliyorum ben onun pişmanlığını beklerken o her geçen gün benden biraz daha uzaklaşacak..lütfen ben anlamıyorum siz söyleyin bana..arkadaşım kendini kandırma,boşuna bekleme aramaz deyinki,belki anlarım..

Ekli Dosyalar:

• $614.jpg
      $614.jpg
      Dosya Boyutu:
      90,6 KB
      Görüntüleme:
      55
  2. 25 Kasım 2009
  3. _etbb_

_etbb_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ne kadardır birliktesiniz peki???

4. 25 Kasım 2009
  5. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Hiçbir şey anlatmamışsın ne yüzden küssünüz vs...?

6. 25 Kasım 2009
  7. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 1 yıldır beraberdik..üzerime titreyen,benden 1 gün haber almadan duramayan insan,son birkaç gün içinde aramaz sormaz,soğuk davranır oldu..neler olduğunu sorduğumda ise,benden soğuduğunu,beni sevip sevmediğinden emin olmadığını söyledi...buna karşılık tek taraflı olmayacağını söyledim kendisine ve onun en son cvbı ise ne yaptığımı ne yapacağımı bilmiyorum oldu..ararmı pişman olurmu diye sürekli saçmada olsa,bir ümit içindeyim....

8. 25 Kasım 2009
  9. _etbb_

_etbb_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım sanırım aynı şehirdesiniz.. acaba erkek arkadaşının başka sorunları mı var böyle davrandı onu etkileyen biri yada birilerimi var bilemiyorum sadece sorunu çözüm bulmaya ne oldugunu bulmaya calışıyorum yanlış anlama lütfen...

10. 25 Kasım 2009
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    baska birisi mi var acaba? eskiden gelen birisi? kafani karistiran birisi mi olmus?

12. 25 Kasım 2009
  13. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    illah bi kizmasina sart yok.....baska biside olabilir acik acik konusmasi gerekio senlee en dogrusu bu

14. 25 Kasım 2009
  15. Bardak

Bardak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence bu ilişki bitmiş kaldıki geri dönse bile af etmemelisin sevgi aşk böyle ucuz şeyler değil sana bu acıyı yaşatmaya hakkının olmadığını düşünüyorum canı isteyince sevecek canı istemeyince soğuyorum ne yapacağımı bilmiyorum diyecek yok öyle insan ya sever yada sevmez bu kaadar basit...

sevdiğini ve af etmek istediğini biliyorum fakat kalbinle değil mantığınla hareket etmeni öneriyorum
    kendine gel canım kendini topla dik dur sen değil o kaybetti bir insan gitmeyi göze almasaydı bu lafları kolay kolay telafuz edemezdi ..!!!

zamana bırak o herşeyin ilacı dilerim tez zamanda atlatırsın bu durumu sevgiler :teselli:

16. 25 Kasım 2009
  17. papatya2507

papatya2507 Doruk'um herşeyim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Eğer 3.bir kişi girdi ise araya herşey olur..İnsanoğluna çok güvenmeyeceksin aslında..Bugün aşkından geberiyorum der yarın öbür gün olmuyor yapamıyorz der..Herşeye hazırlıklı olmalıyız..Beyfendi madem emin değil seni sevdiğinden o zaman emin olduğu yere gitsin..Takma dicem ama kısa süre olduğu için henüz üzülebilirsin..Zaman insanı herşeye alıştırıypor...Ölüme bile alışırken bu yürek (ana, baba, kardeş) el oğlunun seni üzmesine izin verme..
    Offf efkarlandım ben yineee:çok üzgünüm:

18. 25 Kasım 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    başka birisi varr.....

konudaki resmi niye ekledin canım... güzel misin değil misini mi soruyorsun bi yandan :kahve:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.