ben anne oluyorum,sen yoksun...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve zeynepb tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zeynepb
  1. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    Tam 5 yıl oldu senı kaybedelı anne… Sımdı bende anne oluyorum. Hep anne oldugunda benı anlıcaksın derdın bana. Artık senı anlıyorum anne. Ben senı anlıyorum ama,sen bunu bılmıyosun. Unıversıteye gıttım onuda bılmıyosun. Oku kızım ayaklarının uzerınde dur dedın hep. Ben okudum anne,ayaklarımın uzerınde durdum. Sevdıgım adamla evlendım,cok mutlu oldum… butun bunlar olurken sen yoktun… Sımdı benımde bebegım olucak. Sen yıne yoksun. Hıc bu kadar aramamıstım senı. Belkıde goruyosun bılmıyorum. Icımde mınık bı can var,tıpkı senın benı tasıdıgın gıbı sımdı bende onu tasıyorum. Sen bana can verdın,bende ona verıyorum. Okudum,adam oldum,evlendım,cocugum oluyor ama sadece senın kızınken hayat daha kolay gelıyordu bana. Sana layık bı evlat olabıldım mı bılmıyorum… Keske yanımda olsaydın. Sımdı ben tek basıma o mınıcık bebegı nasıl buyuturum bılmıyorum. Kımseden yardım ıstemek ıstemıyorum. Sen olsaydın yanımda olurdun yol gosterırdın bana. 5 yıldr yoklugun hıc bu kadar canımı acıtmamıstı anne. Kımseyle konusamıyorum,kımseye ıcımdekılerı anlatamıyorum. Kımseye senı ne kadar cok ozledıgımı soyleyemıyorum. Agzım dılım tutuluyor sankı… Kelımeler cıkmıyor agzımdan. Benım sana cok ıhtıyacım var anne. Zamanı gerı getırebılseydım eger,senı hıc uzmezdım. Hıc aglatmazdım. Hıc ayrılmazdım yanından. Ama gelmıyor ıste,gıden zamanı getıremıyorum. Bebegımı kucagıma aldıgım gun sen yıne yanımda olamıcaksın. O zaman senı cok daha ıyı anlıcam. Belkı senın bana soyledıgın herseyı bende ona soylıcem zamanı gelınce. Resımlerını gosterıcem senı sorunca. Keske gorebılseydın sende,ne kadar cok ıstedıgını bılıyorum. Ben senı cok ozluyorum anne. ‘Sol yanım acıyor anne’ dıye bı sıır okumustum sana bı gun ,sımdı benımde sol yanım acıyor…

Arkadaslar cok cok ozur dılerım. Amacım kımseyı uzmek degıl. Sadece ıcımdekılerı bırıylerıyle paylasmak ıstedım. Kımseyle konusmuyorum bu konuyu sadece zaman zaman yazıp sonra yırtıp atıyorum. Cok bunaldım ve bu kez paylasmak ıstedım. Umarım kımseyı uzmemısımdır...

2. 18 Ağustos 2009
  3. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :KK43: allah kimseyi annesiz bırakmasın. hep başımızda yanımızda olsunlar...annenizin de mekanı cennet olsun..

4. 18 Ağustos 2009
  5. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    hüngür hüngür ağlıyorum ya,üzülme nolur:KK43:

6. 18 Ağustos 2009
  7. canım benmmm ...
    ben de 21 haftalık hamileyim,,sennle aynı duyguları paylaşıyorum,ama ben babasızım,,nişanımın olduğu gün babamı kaybettim ,,yüzüğüm takıldı babam son nefesini verdi,,hiçbişey görmedi,,ne düğün gördü ne torun,,babamı kaybettiğimden kalbimin üstünde kocaman bi taş var,,hamile kaldığımı öğrendiğimde o taş daada büyüdü,1 yılı geçti,,kimseye bişi diyemiyorum ağlayamıyorum çünkü kardeşimde annemde çok üzgünler onları daa da üzmek istemiyorum,,bu başlığı da göründe dayanamadım yazdım işte,,seni çok çok çok ii anlıyorum,,,anne ya da baba hiç farketmez keşke böyle güzel günlerimizde yanımızda olsalardı,,

CANIM BABCIM DEDE OLCAKSIN BıLıO MUSUN ?? GÖRÜO MUSUN ??

8. 18 Ağustos 2009
  9. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    :KK43:((çok agladım amaaaa

10. 18 Ağustos 2009
  11. burcudemir

burcudemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    allah sabır versin arkadaşım ama ben burda başka bir arkadaşımızın bir yazısını okumuştum. çocuk sahibi olamıyordu ve şöyle yazmıştı.
    ne anneliyim ne anne olabiliyorum.
    çok üzülmüştüm.
    dua etki allah anneciğini senden almış ama sana güzel bir bebek verecek ve annende onu bir yerlerden mutlaka görecek. emin ol anneanne olduğu gün annende senin kadar mutlu olacak.

12. 18 Ağustos 2009
  13. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    mafoldumben:gitme::gitme::gitme::gitme:

14. 18 Ağustos 2009
  15. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canımmm,annesini erken kaybeden biri olarak duygularıma tercüman olmuşsun sanki....
    takdiri ilahi diyorum bende ...
    sana sabır dilerken Rabbim evladını sağlıkla kucaklamanı nasip etsin inşallah

16. 18 Ağustos 2009
  17. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım Allah sabır versin okurken gözlerim doldu bebişin de hayırlı olsun :nazar:

18. 18 Ağustos 2009
  19. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    cok cok cok sagolun kızlar destegınız ıcın... yalnız olmadıgımı bılıyorum. bı cogunuz benım gıbı bu acıyı yasadınız,yasıyosunuz. cok zor. anne baba farketmez ınsanın aılesınden bırını kaybetmesı zamanla gecmeyen bı acı. hele kı hamılelık donemınde o kadar duygusallasıyorum kı her gun her an aklıma gelıyor. emınım sızlerınde gelıyodur. allah hepsının mekanını cennet etsın... allah bebeklerımızı bıze bagıslasın...