Ben Aptalmıyım?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve YALANCI tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : YALANCI
  1. YALANCI

YALANCI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    [/U]daha önce size yazmıstım ama kafam karısıyor ben hala aılemın yanındayım eşimin ailesı yurtdısından gelelı 1 hafta oldu geldıkten 1 gun sonra memleketlerıne gıtmısler pazartesı donmusler bende esımı aradım ne yapacaksan yap dedım yok ben senı oraya burakmadım sen benımle eve gelmedın ben sana burda dur demedım sen evını bılmıyormusun anahtarın yokmu ben senı evde beklıyorum geleceksın dıye anlatıp durdu bende sen getırdın aptal fıkırlerınden vazgec dedım aılesınıde aradım oglunuz ne yapacaksa yapsın dedım ama adamların haberı bıle yok bende tel konuyu uzatmadan benı buraya getırdı sacma sapan konustu dedım annesı sen ona bakma evıne gel dedı gıtmedım dun yıne aradı annesı evıne gel dıye bende konusup bu konular hal olmassa olmaz dedım ama aptal kendınce ınat edıyor sankı kendı haklı gıbı annesıde o zaman ben karı koca kavgasına karısmam dedı bende kapattım kendıme deger vermeyen ınsandan acaba daha bıseylermı beklıyorum sacmalıyorum degılmı acaba sans versemmı .:eek:klava:

Son düzenleme: 16 Nisan 2009
  2. 16 Nisan 2009
  3. totomel

totomel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu bulamadım ama sanırım şu an ailenin yanındasın ve eşinle hala evlisin sanırım...eğer düşündüğüm gibiyse ve evine dönmek, bir şans daha vermek istiyorsan git.tabii ortada çözülmeyecek bir sorun varsa ona birşey diyemem ama ne olursa olsun problemi konuşun,belki çok gereksiz mevzulardan dolayı bu hale gelmiştir ilişki önce onu ara çağır bir yere oturup konuşun aileleride çok fazla araya katma derim ben...genede sen bilirsin

4. 16 Nisan 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha arkadasim birsey anladiysam ahanda suracikta arap baci olayim-tatlicadiarzu-

Ayrica aptal kim esinmi?benneyaptımki

Yok vallaha ben anlamadim:nazar:

6. 16 Nisan 2009
  7. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen bende anlamadım.Bıraktım okumayı zaten.Noktalama işaretı yok,devrık cumle dolu.paragraf satır başı...

Canım aydınlat bizi.:1no2:

8. 16 Nisan 2009
  9. YALANCI

YALANCI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BU MESAJLA ILGILI YAZDIKLARIM Karar veremıyorum Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Ben 2 yıllık evlıyım esım alnayıssız bır ınsan duzenlı calıması yok daha 6 aydır calısıyor evımızde huzurumuz hıc yok evlendıgımızden berı ıletısım problemı aldatma ıhanet hersey var benden sıkayetı gezmeye gıdıyomusum ıstedıgı gıbı gıyınmıyormusum kendı hataları ınternetten kızlarla evlı kadınlarla gorusmeler bu hareketlerını duzelt bende dedıgın gıbı yapayım dedım kendı duzelmezmıs boyle kabul edecekmısım kendısını ayrıca oturdugum evı kapatacakmıs kıraya verecekmıs bızde aılesının yanına tasınacakmısız aılesıyle zaten kendı anlasamıyor daha babası evımıze hıc gelmedı ben onlarla nasıl oturayım bızım zaten problemımız var daha duzelmedık kendısı babasıyla kus ama ben tepkı veremezmısım kısacası kararını ver dedı bende gıdıp onlarla yasamak ıstemıyorum aılesının zaten 4.tane daıresı var boyle sacmalık olurmu fıkırlerınıze ıhtıyacım var.

10. 16 Nisan 2009
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadaşım ben sana gerçek birşey söyleyim belki senin için acı olacak ama "Bir insanın değişmesini beklemek hatadır"....

Bunu çok iyi biliyorum değiştiremezsin, değişir gibi görünür sadece burnunun dikine dikine yine gider....

En büyük sorununuz da iletişim olmaması zaten ben iletişim kurduğum halde çabaladığım çok nokta var hala evliliğimde...

Bir de inat sen gel ben gel bilmiyorum sen en iyisi ciddi ciddi bir kez daha konuş....

12. 16 Nisan 2009
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Eeeeee adam beni böyle kabul et demiş..
    Siz daha neyi sorguluyorsunuz şu anda??:nazar:

14. 16 Nisan 2009
  15. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    onu öyle kabul etmeyeceğine göre boşan gitsin :nazar:

16. 16 Nisan 2009
  17. bu kararı sen vericeksin.hayat senin.ki zaten dönüceksin gibi görünüyor.hayırlısı olşsun

18. 16 Nisan 2009
  19. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bir insan 7 sinde neyse 70 şindede odur değişmez :nazar: