ben artık düşünemiyorum

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve melindax tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : melindax
  1. melindax

melindax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    4 yıllık büyük bi aşk.herkesin imrenerek baktığı.çok ama çok aşıktım.hala öyleyim.ama yaşanılanlar unutulmuyor.tam 4 yıl önceydi tanıştık sevgili olmuştuk artık.1 kez görüştük ısındık birbirimize sevdik.2. görüşmemizde içimde bi kurt vardi.kadinların 6.hissi kuvvetli olurmuşya öyle işte.aldatıyodu sanki beni.telefonuna bakabilirmiyim dedim zorlada olsa verdi.mesajlarına bi baktım başka bi kız:KK43:ama öyle sevgili değiller kız buna yüz vermemiş sevgilim sulanmış ben sana aşığım falan diye.direk kalktım masadan.arkasından armaalar mesajlar.ama istemiyorum dedim.aradan 3 ay geçti ne aradı ne sordu.bu sefer ben aradım meraktı belkide çocukluktu daha 16 yaşındaydım.konuştuk oda çok üzülmüş hatta bi defter yapmış ozaman çektiği tüm vicdan azabını bana ne kadar aşık olduğunu gün be gün yazmış.etkilendim geri döndüm.ama beni aldatmasını asla unutmadım.sürekli bir ayrılıp bir barıştım.
    en kötü zamanlarımda beni bırakmadı öyle şeyler yaşadımki asla yanımdan ayrılmadı.etrafımızda kimse kalmadı ama sevgilim hep yanımdaydı.ailesi hep yanımdaydı.babam yok benim gerektiğinde baba oldu.abi oldu bana. kocam olduama olmuyo işte yapamıyorum.unutamıyorum beni aldatmasını.dün yine birlikteydik konu birden oraya geldi yine defalarca özürlerdiledi beni çok değiştirdin sen dedi.bi daha asla yapmam ben kızlara kafamı döndürüp bakmıyorum bile dedi.ama olmuyo artık .olanlar aklıma geldikçe kendimi yiyip bitiryorum.çocukluğun verdiği cahillikle affettim şimdi olsa asla affetmem.bidaha yapmaz biliyorum o güveni sağladı ama ya yaparsa bi kere yaptı yine yapar demektende kendimi alamıyorum.biraz önce bi süre görüşmeyelim düşünmeye ihtiyacım var dedim.peki dedi ben sana o güveni sağlayamadıysam git dedi.yazın sözlenicektik.ama artık olmaz sanırım.
    siz olsaydınız napardınız?
    çok aşık çok aşıksınız ama 4 yıl önce yaşanmış bi aldatma olayı var.madem unutmıycaktın niye affettin diyceksiniz ama dedimya çocukluk cahillik...

Son düzenleme: 7 Kasım 2010
  2. 7 Kasım 2010
  3. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    zor bişey canım
    hele güven olmadan çok çok zor
    iyi düşün bence
    eğer sana bu güveni verdiyse
    çok seviyosan unutmaya çalış
    ama tek başına değil
    onada anlat
    konuş,oda ikna etsin seni..

4. 7 Kasım 2010
  5. melindax

melindax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    dün konuştuk işte canım anlamıyomuş hala niye güvenmediğini dün yine defalarca kez özürlerdiledi.artık yapmam asla diyo.seviyorum ama unutamıyorum bunu.

6. 7 Kasım 2010
  7. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    haklısın canım unutulcak bişey değil
    ama 4 yıl boyunca bu güveni sağlamış olmalıydı

8. 7 Kasım 2010
  9. melindax

melindax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    sağladı zaten yapmaz biliyorum.düne kadar öldürsen yapmaz diyodum ama aklıma gelince kafam yine acabalarla doldu.4 sene geçti ama aklıma geldikçe çok kötü olyorum

10. 7 Kasım 2010
  11. ayca88

ayca88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kaç yaşında şimdi karşı taraf ?

12. 8 Kasım 2010
  13. melindax

melindax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    26 yaşında şu anda

14. 8 Kasım 2010
  15. EseN77

EseN77 @..Mea Culpa..@ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    aldatılırız affederiz susarız , seneler sonrada UNUTAMIYORUM diye adamın beynini yeriz kendimizi strese sokarız. Çocuktun affettin madem , şimdi büyüdün susup unutacaksın. 4 yıl öncesinin hesabını sormak için geç kalmadınmı?

16. 8 Kasım 2010
  17. esmer226

esmer226 Berika'M hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    1.159
    Ödül Puanları:
    163
    bu psikolojinin nekadar zor oldugunu biliyorum ben.. güvensizlik artı sevgi..
    nasıl oluyosa...4 yıl önce 2. görüşmede bunu görmüşsün
    ama ozamanlar sevgi aşk yoktu aranızda cnm bnm.
    hatta belkide ciddiyetle alakası yoktu hem ozamanlar oda çocukmuş senin gibi oda yanlışının farkına varmıştır...
    bu 4 yıl içinde buna benzer birşeyini görmediysen şuanda bu hesaplaşma neden??
    böle biyere varamazsın,ne onla olur nede onsuz...sadece acı çekersin,tadın kalmaz ..
    bu düşünceyi atmalısın kafandann gerçekten baglandıysa sana
    zaten yapmaz bu saatten sonra.. bu saplantıdan acilen kurtul..

18. 8 Kasım 2010
  19. melindax

melindax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    çok geç kaldım hemde 4 yıldır soruyorum zaten ama artık yapamıcam sanırım.çok seviyorum beni onun kadar kimse sevmez biliyorum ama aklıma geldikçe:KK14::KK14: