Ben Babam zledim ama ondan nefret ediyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve SENAYARDA tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : SENAYARDA
  1. SENAYARDA

SENAYARDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bamı 5 yıldır hiç görmedim. çok özledim oma bi okadarda nefret ediyorum. annemle 6 yıl öne ayrıldılar. resmen boşanma olmadı. şimdi başka bi yerde başka bi hayatı var. evlendi ve 4 yaşındada bi kızı var. ilk gittiğinde sürekli arıyodum konuşuyoduk ama evlenip çocuğunun olduğunu duyunca dünyam yıkıldı içimden bişeyleri söküp aldılar artık hiç aramıyorum ben onun kızı değlmiydim neden bırakıp gitti hadi gitti tamam neden hiç görmeye gelmedi. konuştuğumuz zamanda hep ben arıyodum zaten hiç aramazdı halada aramıyo. düğünümde bille yoktu hala unutamıyorum gelinin anne ve babası denildiğinde kahrolmuştum. ölseydi bukadar üzülmezdim en azından gidecek bi mezarı olurdu. şimdi bi oğlum var haberini almış ama yine aramadı. oğlum büyüdüğünde dedem yokmu diye ne cevap vericem ona bilmiyorum. eşimin ailesiyle sorunlar yaşadığımızda okadar çok istedimki yanımda olsun destek olsu diye. bana hiç kimsem yokmuş muamelesi yapmasınlar istedim ama yoktu ve olmıcakta ondan nefret ediyorum ama bikerede olsa görmek istiyorum. her aklıma geldiğinde ağlıyorum eşim soruyo neoluyo diye söyliyemiyoru. niye baba neden bırakıp gittin bizi. nası bi babasın sen

2. 26 Şubat 2009
  3. nisan

nisan Guest

baba çocuk etle tırnak gibidir böyle diyorsun ama allah korusun acı veya hasta haberini alınca koşup gitmeyecekmisin sizleykende sana ilgisizmiydi yani doğasımı böyle yoksa günahı boynuna eşimi kısıtlıyor yorum yapmak zor ama sen onun kızısın acaba sana yapmadıklarımı yapamadıklarımı onun kalbinde ne fırtınalar var biliyomusun ama cevap babanda yine sen ara ne kaybedersin ki tatlım kıyamam senin şu feryadına

4. 26 Şubat 2009
  5. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    benim annem ve babam da yaklaşık 12 yıl önce ayrıldı...babamla ondan sonra hiç görüşmedik. bizi hiç arayıp sormadığını sanıyorduk meğerse kendini olaylarda haklı çıkarmaya çalışan annem babamdan gelen mektupları vs hep imha etmiş...
    sonuçta babamın öldüğünü, ölümünden 3 ay sonra tesadüfen öğrendim..ve 20.yaş günümü uçsuz bucaksız bi mezarlıkta onu arayarak geçirdim:çok üzgünüm: onu bir kere daha görmek için herşeyimi verebilirdim...herşeyimi...sadece ellerini öpmek için helallik almak için:çok üzgünüm:
    bazı şeyler hayatta göründüğü gibi olmuyor herzaman...son pişmanlık da fayda etmiyor:nazar:

6. 26 Şubat 2009
  7. oveg

oveg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok üzüldüm canım okurken gözlerim doldu.Çok acı bir durum ama boşver kendini bu kadar yıpratma bir kız çocuğu için babasının yeri çok farklıdır ama malesef bazı babalar bu durumun farkında değil.Elinde olmayanlara üzülüp kendini yıpratacağına yanında olanlara sevin cnm.

8. 26 Şubat 2009
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    hayat insanı bazen farklı yerlere sürüklüyor.....fakat geçmişi silmek....çocuklarını unutmak arayıp sormamamkta cok ayıp....
    heleki dügününüzde olmamamsı.....cok kötü torunu olmuş haberi yok ...aramıyor sormuyor....
    yazık yani.....
    babanızın böyle yapıyor olması ....ayıp....

yada bababnız acaba bır seylere kırıldı ...küztükü sizi bu kadar unuttu....bılemiyorum...

her ne olursa olsun...böyle davranmamamlı heleki bu bir babaysa....yapmamalı....

10. 26 Şubat 2009
  11. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148

canım benım ya....cok üzüldüm...bazen ayrılan anne babalar...bunun acısını cpcuklardan cıkarıyor....
    cocukları dolduruyorlar....nefret etmelerını saglıyorlar...:kızgın:
    görüştürmüyorlar.....
    yada kötülüyorlar.....anlaşamayıp ayrılan eşiler oluyor arada cocuklar kalıyor....

yaptıkları yanlışı görmüyorlar malesef.....:kızgın:
    sız babanıza bol dua edın canım allah görüyor nasılsa.....:1hug:

12. 26 Şubat 2009
  13. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    canım yaşadığına çok üsüldüm . gerçken bi insana heralde en çok acı veren şey babasının düğününde olmamasıdır .benim babam vefat etti . ama inanırmısın hep diorumki keşke yaşasaydıda ben onu hiç görmeseydm . varlığını bilmem bile yeter diodum . ama şimdi senin yerine kendimi koydumda zor ya . hemde çok zor . hem hayatta olcak hemde benim en mutlu günümde yanımda olmıcak:KK43:( nişanımda gözlerim hep onu aradı benimde . kapıya baktm sanki çıkıp gelcek die hissettm . :KK43:( ama sadece bakmkla ve o en mutlu günümde ağlamkla kaldm

14. 26 Şubat 2009
  15. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    büyüklerimiz babalarımız annelerimiz
    hayat tecrübeleri bizden çok bizden daha bilgili bizden daha deneyimliler
    ama bazen biz küçükler onlara bir şeyler öğretmek zorunda kalıyoruz malesef
    baba ne demek anne ne demek hatırlatmamız gerekiyor
    bence sizin yapmanız gereken hatırlatmanız hatırlatın ona o ne kadar unutmak istese de
    kendisi sizin babanız yaşça büyüğünüz olsa da bir büyüklük daha siz yapın
    alın çocuğunuzu eşiniz dikilin karşısına madem bu kadar özlediniz
    ölüm var dünyada hatırlatın ona..

16. 26 Şubat 2009
  17. merfee

merfee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    baba kelimesi bnm için pek fazla anlam ifade etmesede az çok bilirim babasız büyüyen biri olarak...
    bazen canımızı sıkan olaylar karşısında babamıza sığınmak isteriz ama bn hiç yapamadm...
    'ölseydi bukadar üzülmezdim en azından gidecek bi mezarı olurdu.' demişsin eğer ona bişey olursa bu kullandığın cümle yüzünden çok pişman olursun en azından hayatta olduğunu biyerde nefes aldığını biliyosun ve başına bişey gelse arasan sana ihtiyacım var desen ne pahasına olursa olsun yanına gelir die düşünüyorum tabi aranızda yaşananları bilemem ne olursa olsun o senin baban hiç bi zmn aramaktan çekinme hep sen ara ne kaybedersinki allah gecinden versin ilerde babana bişey olursa keşke yapsaydım arasaydım dediğinde ben elimden geleni yaptım diyebilirsin....

18. 26 Şubat 2009
  19. EU3

EU3 Guest

seni çok iyi anlıyorum arkadaşım..benden farkın en azından annenin yanında olması .ben annemin ölümünden 40 gün sonra babamın hemen evlilik yapmasıyla onuda kaybettim ..daha 12 yaşındaydım ozamanlar neyseki annemin ailesi bana sahip çıktı , ben evlendim yoktu.. 2 çocuk sahibi oldum yoktu..ve hala yok..ve şimdiden sonra asla olmayacak..sana tavsiyem öldü bil inan daha az acı veriyor ...ben ilk yıllar çok acı çektim ama o 3 çocuk sahibi oldu onlara babalık ediyor diliyorum allah tan onlar ona evlatlık yapmasın...:KK43:(