Ben ben miyim acaba

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sinem00 tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Sinem00
  1. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım çok fena sıkılıyo ruh sağlığım hiç iyi değil gibi.. Ağlayasım var sürekli. Bir yandan ailemin durumunun kötü olmasının bana yüklediği sorumlulukları bir yandan sevgilimden ayrıldım uzaktık şimdi barısmak istiyo kafam fena halde karısık off napıcam ben :KK43: Bi akıl veren de yok . Barıssam yine zuağız uzaktan ilişki de can acıtıo nasıl yürütüosunuz ki :/ ouff tamamen unutmak istesem o da olmuo acı cekiyorum napıcamı bilemiyorum. En yakın arkadasıma güvenmiyorum artık varsa yoksa sevgilisi etrafımda hiç arkadasım kalmadı lise bitince :KK43::KK43::KK43::KK43:

2. 14 Eylül 2010
  3. Bonbonito

Bonbonito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Seni anlayabiliyorum. Geçen kış babanemlerin yanına gittiğimde (annem-babam ayrı, babam annesiyle kalıyor) o kadar bozuktu ki psikolojim. Maddi durumları berbat dolabı açıyorum bişey yok. Sağlık durumları desen o da kötü ev buz gibi ısınmak için bile para yok. Benim elimden birşey gelmiyor. İyice psikolojim bozulmuştu. O zamanlar da bir erkek arkadaşım vardı. Biz de ayrı şehirlerdeydik. Neyse o aralar bana geldiler o psikolojiyle. Fazla ilerisini düşünmeye filan başladım. Onun da ailesi orta halliydi ve bu gelme-gitme işleri zor oluyordu. Gelemem param yok filan diyordu. Bunlar canımı sıkıyordu. Ben de ayrıldım. Ama belki babanemlere gitmesem o psikolojiyi yaşamasam o kadar bunalmasam o ilişkiyi de böyle bitirmicektim. Sonradan çok üzüldüm. Neyse kısmet böyleymiş.
    Ama bu sene tekrar gittim tatilimi orda geçirdim. Her şey çok daha iyiydi. Babamın işleri biraz düzelmiş çok şükür geçen seneden iyi durumdalardı. İnan hayat bu ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Bir gün çok iyiyken ertesi gün kötü olabiliyorsun. Bizim yapacağımız biraz güçlü durmak ve değiştiremeyeceğimiz şeyler için haddinden fazla üzülmemek.

4. 14 Eylül 2010
  5. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    eğer gerçekten unutmak istiyorsun onu izini yok et ama gerçekten istiyorsan konuşma ondan uzaklaş
    sadece kendini okuluna ver umarım kısa zamanda iş bulabilirsin hiç olmazsa hem kendi ihitiyaçlarını karşılamış olursun hemde kafan dağılmış olur...

6. 14 Eylül 2010
  7. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Onu da bırakamıyorum tam . Bana dediki benim kadar seni seveni bulamazsın sen sevsende o benim kadar sevemez seni benim kadar tanıyamaz. Yürekten sevgiyi birkes bulur insan ve o sensin kaybetmek istemiyorum dedi :KK43:

8. 14 Eylül 2010
  9. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadardır çıkıodunuz ki canım ? ve gercekten cok sevip sevilmişmiydin ? Ve en önemlisi unutabildin mi :KK43:

10. 15 Eylül 2010
  11. Bonbonito

Bonbonito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Bir buçuk sene çıkmıştık, daha çok o beni seviyordu yani ilişkiyi yürüten taraf daha çok oydu. Ben de onu sevmiştim ama ben sevgimi kaybettikten sonra anladım biraz. Yani şimdiki aklım olsa ayrılmazdım ama herşeyde bir hayır vardır demek ki böyle olması gerekiyormuş. Bence sana olan sevgisinden ve sadakatinden eminsen, senin güvenini sarsacak bir haraketini görmediysen tekrar deneyebilirsin. Çünkü sen de pek hazır değil gibisin ayrılmaya. Yine de en doğru kararı yine sen bilirsin tabi. İnşallah hakkında hayırlısı olur.

12. 15 Eylül 2010
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    canim saglam durmaya bak o, su, bu ....
    hic bisey icin kafayi yemeye degmez
    üzülme arkadasim yok diye bizler variz burda

14. 15 Eylül 2010
  15. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Barışıcam aama korkuyorum uzak olduğumuz için acı çekmekten yanımda istiyorum ben :KK43:

16. 16 Eylül 2010
  17. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım uzaktan ilişkinin ne kadar can acıttığı tartışılmaz bir gerçek...
    Eğer arada gerçekten bir sevgi varsa aradaki uzakluk ne kadar can yaksa da sevgiyi daha da büyütüyor. Evet çok zor ama bir o kadar da güzel...
    Biz evlenmeden önce eşimle 5 yıl çıktık. Ve bu 5 yıl boyunca da hep uzaktık. Çok fazla görüşemiyorduk ama çok seviyorduk birbirimizi ve şuan 2 yıllık evliyiz :nazar:
    Zor ama olmaz diye birşey yok...

18. 16 Eylül 2010
  19. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ne kadar sürede bi görüsüodunuz peki bu önemli ben öle cok göremem ist. adıyaman yani düsün :KK43: ama devam edicem sevgim ağır bastı ? inş. bizde iyi oluruz. bide bise sorcam nasıl güveniodun o bana güven versede ben aklıma kusku sokuyorum orda üni okucak ben burda ya baska kızlara bkarsa diyorum kızlar asılır yada pfff :/// Siz de mi farklı sehirlerde okumustunuz ve evlenirken sorun olmuomu aileler uzak filan hani ? Bide ikimizin ailesinin de durumu iyi değil