Ben bile salarma inanamadm...1 buuk ayda 10 cm :)

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve EU3 tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

öncelikle kendim konu açmak istedim çünki çoook karışık oldu...resim koyucam dedim ama koyamadım çünki 100 msajım olması gerekiyormuş o yüzden hata verdi msj sayım az koyamadım...arkadaşlar ben bu sitede bayadır varım girerim arada konulara bakarım filan.uzun saçı da çok seviyorum ve tuplu su yaptım bi ara çok koktu annem kızdı mecburen bıraktım..sonra baya bi çaba sonucu ayda 2 cm filan uzadı uzadı baya bi uzattım saçlarımı ama hep düzleştirince de yıprandı üzerine bide röfle yaptırdım ve saçlar hepten helak oldu.:1no2: neyse işte 1 ay önce de bu sitede "kuaförden saç uzatacak formül" başlığına girdim..kuaför arkadaşıma da çok tşk ediyorum.Allah razı olsn diyorum çünki bi bayan için saçları çook öenmlidir kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar her zaman...diyceğim o ki saçımı kestirdim bi buçuk ay önce ve zeytinyağını elimi yakmıycak kadar ısıttım sürdüm saç diplerime ve uçlarına 4-5 saat beklettim yıkadım...ve kuafçr arkadaşımızın tarifiyke beraber ;ki onu da 1 aydır yapıyorum zeytinyağı 1 buçuk aydır yağıyorum.neticede her iksini de haftada bir kez;farklı günlerde saçımın hem diplerine hem uçlarına sürerek 4-5 bilemedin 6 saat bekletip yıkayarak;saç kremi kullanmayarak,asla ama asla şekil aletleri kullanmayarak kendi haline bırakarak inanamadım ve inanamıycağınızı biliyorum ama 10 cm uzadı..biri bana dese inanmazdım..hani kuafçr arkadaşımız demiş ya 3 ayda belinize gelir..,nanmamıştım ama yapayım belki de olur diyerek başladım iiki de yapmışım iyiki de yaaaa.....çevremdekiler inanamıyo resmen ve ben de çok sevindirik oldum hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt saçlarımın da fazlalaştığını söylüyorlar..gelgelelim resim koyamıyorum ama kullanıcı panelimde saçlarımın ilk halini ve bugünkü çekilmiş halini koydum aradaki fark inanılmaz oldu yanyana getirince resimleri iyice anladım..kaydirigubbakcemile2 kullanıcı panelimde -resimler ve albümlerde..... "saçalrım ve aradaki 10 cm lik fark"diye başlık açtım arkadaşlar bakabilirsiniz...çoook sevinçliyim ve ben bile şok oldum gerçekten...:nazar::1shok:

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Şubat 2010
    gizemburcum ve blueinfinity bunu beğendi.
  2. 20 Kasım 2009
  3. parlayanyildizim

parlayanyildizim kalbisinin Not defteriyim Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    her ikisinide haftada bir kez farkli günlerde yapiyorum demissin ama sade zeytinyagindan bahsetmissin, digeri nedir sacina sürdügün??

4. 20 Kasım 2009
  5. sampuan

sampuan umutsuz vaka... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    tam tarif verirmisin? denemek istiyorum

6. 20 Kasım 2009
  7. EU3

EU3 Guest

zeytinyağı tarifi sışındakiler bana ait değil "jağongulu" arkadaşımızın kendi tarifi...ben çok fena işe yarayınca herkese duyurmak istedim çünki çok heyecanlandım..japongulu arkadaşıma tşk.ediyorum burdan tekrar tarif ona ait...ben sadece deneyen biri olarak görüşlerimi yazdım..ve de kendi zeytinyağı uygulamamı....:asigim::nazar::enbuyukkk:

8. 20 Kasım 2009
  9. sampuan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    vermişin tşkler :))) kolay aslında iki çocukla fırsat bulup yapmak gerek.inş yapabilirim
    paylaşım için tşkler

10. 20 Kasım 2009
  11. EU3

EU3 Guest

canım bak hepsini ayrıntılı olarak yazdım yukarda:1hug:

12. 20 Kasım 2009
  13. sampuan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    vermişin tşkler :))) kolay aslında iki çocukla fırsat bulup yapmak gerek.inş yapabilirim
    paylaşım için tşkler

14. 20 Kasım 2009
  15. EU3

EU3 Guest

evet canım;zaten çok basit ikisi de...a.s

16. 20 Kasım 2009
  17. Framboise

Framboise Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ınanamıyorum :1shok: ya ben de turplu suyu kokusundan dolayı yapamamıstm bu süpermiss delikafadulden insallah yapıcam ben de çok sağol canım hihoyyyt

18. 20 Kasım 2009
  19. sipsezan

sipsezan Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yaaaa :sinifsinif: ben birsürü tarif uyguluyordum saçıma kuaför arkadaşım birbirinin etkisini yok etmesin dikkat et dedi bende azalttım ama keşke onun tarifini seçseydim yaa :1no2: hemen başlıyorum sinameki ve zeytin yağı maskelerini kullanmaya :teytey: bu arada saçların süper canım bir de röfleli haline de bayıldım söyliiim :nazar: belki uzatınca bende yaparım