Ben bir şey anlamadım, siz ne dersiniz???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve clemantine tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : clemantine
  1. clemantine

clemantine Mert'im, dünyaammm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Arkadaşlar,

Size kısaca derdimi anlatayım. Neler oluyor anlamadım, bu yüzden yorumlarınıza ihtiyacım var.
    Normalde 28 günde düzenli adet olan biriyimdir. En son 17 Şubat'ta regl oldum ve tam zamanında yani 3 Mart'ta yumurtladım (ovulasyon testi de kullanıyorum). Tabii biz gerekli çalışmaları yaptık bu arada :kedi: Herkes gibi heyecanla artık adet tarihimi (16 Mart) beklerken, 10 Mart'ta kahverengi lekelenmelerim başladı. sadece 2 defa kırmızı oldu rengi onun haricinde hep kahverengi ve hala devam ediyor ama adet olmuş gibi çok da değil, az az, günde birkaç damla. Tabii benim bu arada aynı adet olacakmışım gibi karın ağrılarım ve gaz sancılarım oldu müthiş derecede... Dün gece dayanamayıp test yaptım negatif tabiiki. Bugün leke falan da yok, hiç bir şey gelmedi; ağrım sızım da yok. Ben şimdi bir hafta önceden regl mi oldum yoksa bu bir yerleşme kanaması olabilir mi? (Hiç sanmamakla beraber yine de sorayım :))
    Bu arada ovulasyon testi kullanıyorum demiştim ya. Yumurtlama gününden beri ikinci çizgi silik bir şekilde hep var. Bunu hiç anlamış değilim. Buna yorumunuz ne olur? Ben bir yorum yapamadım çünkü...

Kızlar bildiklerinizi benimle paylaşır, bana yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler....

2. 14 Mart 2010
  3. gulumsehayata

gulumsehayata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1.gebelık olsaydı testınzde çıkardı. kaç azmandır korunmuyosunz korunmayı yenı bıraktıysanız boyle aksaklıklar olur.
    2.
    ovalasyonda halasiliık çizgi demişssizn
    ben 2ay yaptım ovalasyon testını ilk ay çiftcızgı göremedım. göremdım dıyorum cunku ilk ay hep çok siliktı çizgiler. ben onları ovalasyn belirtisi sanıyorum.
    ama 2.ay yaptıgımda gayet netbı 2.çizgigördum
    bırkaç gundaha bekelyın idraretstınızı yenıleyın.sorunuzn devam ederse kan testı yaptırmalısın.inşgüzel hebrlerle gelirsinz

4. 14 Mart 2010
  5. itek

itek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım adet gününün geçmesini bekle drim ondan sonra test yap kesin sonucu alırsın
    kahverengi akıntılara gelince bazen gebeliktede olabiliyor bende de olmuştu gebeliğini öğrenir öğrenmez ihmal etme ama hemen dr.a görün derim

6. 14 Mart 2010
  7. zeynax

zeynax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence testi erken yapmışsın yumurtlamadan en az 21 gün sonra idrar testi sonuç verir .bu kanamalar adet tarzında değilse yerleşme olabilir bence kan testi yaptır çıkar ...hadi bakalım haberlerini bekliyoruz

8. 14 Mart 2010
  9. clemantine

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Biz dört aydır korunmuyoruz ve şimdiye kadar hep düzenliydi adetlerim.
    sanırım en iyisi dediğiniz gibi beklemek. Salı doktoruma gidecektim o zaman bir de kan testi yaptırayım bari... bilmiyorumkismile

10. 14 Mart 2010
  11. serra_ist

serra_ist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benımde hamıleliğimde böyle kanamalarım omstu başta kan testı yaptır bencede

12. 14 Mart 2010
  13. clemantine

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım. dediğin gibi en iyisi kan testi yaptırmak ama salıya kadar nasıl dayanırım bilmiyorum eyvahedigeldismile

14. 14 Mart 2010
  15. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    kan tsti yaptır en güzeli o muydu bu muydu demektense...

ben de sabırsızlıkla 21 martı bekliyorum

16. 15 Mart 2010
  17. galefir

galefir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    adet günümüzde yumurtlama tarihimizde aynı,aynı belirtiler bende de var.hamileyizdir inş :))

18. 20 Mart 2010
  19. clemantine

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar ben adet oldum gecikmelide olsa. o lekelenmelerde stresten olabilecek şeylermiş yani yerleşme lekesi falan değilmiş. verdiğiniz cevaplar için çok teşekkürler...