Ben bu günü çok beklemiştim ama şimdi...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve carbonxxx tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

18 Nisan 2010
    Konu Sahibi : carbonxxx
  1. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Ya kızlar 1 ay sonra nişanım var ama ben kıyafet konusunda o kadar isteksiz ve kararsızımki inanın zorla nişan yapıyorum o kadar büyük stres altındayım ki hiçbirşey hayatımda düzgün gitmiyor.. Kilo veremiyorum.. aile hayatım kötü.. herkesin derdini tek tek taşımaktan yoruldum artık.. babam ayrı annem ayrı.. evin içinde hep bir huzursuzluk hep kavga gürültü.. kimsenin umrunda değilim 1 ay sonra nişanım var kimse ağzını açıp birşey demiyor mafoldumben içimden hiçbirşey gelmiyor dışarı çıkıp elbise bile bakmak istemiyorum bırakın elbiseyi nişan bile umrumda değil o kadar yorgunum ki alıp başımı herşeyi bırakıp uzaklara gitmek istiyorum.. :sinifsinif: Babamın borçları, annemin hayattan bıkkınlığı, iş sorunları, özel hayatımdaki çalkantılar, gerginliğim, mutsuzluğum mahfediyor beni.. kimse anlamıyor konuşabileceğim hiçkimse yok artık sözlümde bıktı benim sorunlu halimden o bile basit laflar ile geçiştirmeye çalışıyor beni tek söylediği sabret demek ama yetmiyor bana bilen bilir zaten yanımda değil morelim bozulduğunda alıp başımı yanına gidemiyorum uzaktayız.. oda gelme lafını açmıyor bile zaten bekliyor hep ben gideyim yanına.. mafoldumben sigarayada başladım tekrar napıcam ben ya mafoldumben

2. 18 Nisan 2010
  3. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    allah yardım etsin
    ama yinede mutlu olmaya
    çalış hayat senin hayatın kimsenin huzurunu bozmasına
    izin verme
    git kuaföre saçını yaptır manikür petikür
    kendine vakit hayır
    mağzaları dolaş kıyafetlere bak dene
    ayakkabı şeç .
    yani kendinle vakit geçir
    eğlenmeye çalış
    komik filmler izle
    gülmeye çalış
    ve birazda etrafına bak gör ki
    ne büyük sorunlar yaşayanlar var
    takdığım şeye bak die kendini sorgula
    sigara çözüm olmaz ki kitap oku
    daha eğlenceli olur.
    ne bilim bu durumlar geçiçidir
    ve senin elinde toparlanmak

4. 18 Nisan 2010
  5. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın dün bu dediklerini yaptım gittim kuaföre saçımı kestirdim manikür pedikür felan.. o an için iyi geliyor evet.. ama evden içer girdiğim anda böğrüme resmen bufalo sürüsü oturuyor.. dün çok canım sıkıldı babam çok ağzı bozuk birisidir dün sözlümün mesleği için '' o şimdi karılarla meslek icabı donla döt gibidir ama hemen yanlışmı düşünmek lazım.. '' dedi çok canım sıkıldı.. (o sırada bir tanıdığımızın başına gelen bir olayı anlatıyorduk karısını aldatmış felan ayrılıyorlardı) yani ne yaparsam yapiyim olmuyor morelim düzelmiyor..

6. 18 Nisan 2010
  7. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman şöyle düşün bak sözleniopsun
    yakında evlenirsin
    ve tüm bu aile huzursuzlukları geride kalacak
    inş.çok mutlu olacaksın
    bnde sn gibi eşime yapılan olumsuz yorumlara çok kızarım
    ama yinede itişme onlarla dahaDA ÇOK YAPARLAR
    GELECEĞıNı DÜŞÜN ÇOOOK MUTLU OLACAKSIN
    VE BU GÜNLERı SEVDıNEDE ZEHıR ETME
    MUTLULUĞNU ONADA BELLı ET
    umarım yoluna gire herşey

8. 18 Nisan 2010
  9. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    bence aileni biraz kulak arkası yap bu dönemde.onların sorunları olabilir hep vardı belki ama şimdi onların dertleriyle uğraşırsan en güzel zamanlarını kaçırmış olacaksın.elbisine hemen almaya çalışma,havalar güzelleşti nasılsa gez dolaş her mağazaya gir en iyisini bulana kadar ara.stres yapmadan keyfini çıkara çıkara.nişanlılık dönemi zordur bende senin gibi saçma sapan şeyleri kafama takıp durmuştum.şimdi o kadar pişmanım ki en güzel zamanlarımı kaçırmışım diyorum.tasalanmakla hiç bir şey halolmuyor aksine kendini strese sokuyorsun ve çevreni nişanlını kırmaya başlıyorsun.geçen düğün videomu izledim orda bile ne kadar gerginmişim şimdiki aklım olsa sadece eğlenmeme bakardım hiç bir şey düşünmeden...

10. 18 Nisan 2010
  11. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    bu vakitlerinin kıymetini bilip tadını çıkar canım
    kimsenin derdi ile ilgilenme
    inan evlendikten sonra bugünlerini hatırlarsın da dersin kendine neden herşeyi ben düşünmüşüm
    bunlar senin en güzel günlerin olmalı
    pişmanlıkla hatırlayacağın zamanlar değil...

12. 18 Nisan 2010
  13. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    haklısınız kızlar zaten yıprandık yıpranacağımız kadar sözlüm artık ilgilenmiyor benimle ne mesaj çekiyor nede arıyor.. bugün izinliymiş mesela haberim yok eskiden olsa herşeyden haberdar ederdi beni.. artık bende aramıyorum sormuyorum.. hatta bütün hıncımı ondan çıkarmak istiyoum ben o kadar mutsuzum ama hiç umrunda değilim diye düşünüyorum.. çünkü artık benim paranoyak birisi olduğumu düşünüyor yada ben böyle düşünüyorum herşeyden nem kapıyorum.. senin canın sıkkın olunca benimde morelim bozuluyor diyor ama o kadar... laflar sözler tatmin etmiyor beni artık.. zaten uzaktayız görüşmüyoryz şimdi arayıp konuşmuyoruz da günde birkaç defa mesajlaşıyoruz.. her sabah hiçbirşey olmamış gibi kalkıyorum güzel güzel mesajlar atıyorum ama sonra bişey oluyor ve bozuluyorum.. en son yanına gittiğimde 2 aydır görüşmüyorduk yani insan ne biliyim özler ben deliriyorum onun için o böyle gayet normal yani sanki her gün görüşüyoruz gibi.. hatta hiç yapmadığı bir şeyi yaptı asla yanımdayken elimi bırakmazdı o gün metrodayız böyle iki ark. gibi yanyana gitti.. elimi tutmak aklına bile gelmedi.. ve ben bunları yazarken kendimi tutamıyorum ağlıyorum ama böğüre böğüre ağlayamıyorum evde o kadar sorun varki benim ağlamaya hakkım yok gibi mafoldumben

kızlar kafanızı şişiriyorum ama yazdıkça rahatlıyorum sanki kimseyle paylaşamıyorum bunları herkesten Allah razı olsun..

14. 18 Nisan 2010
  15. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    erkeklefrde genelde böle olur zaten
    ama bnce seninki sıkılmış biraz yani
    sıkılmış derken senin sürekli şikayetçi olmandan sıkılmış
    sn mutlu ol gör bak oda daha iii olacak
    çok abarttını düşünüyordur.
    içini bilemezki
    bnce sn kendinin dr.u ol canım
    inan başkalrından beklemeye kalkarsan bu düzeltilmeyi
    daha çok beklersin....
    bnde zamanında çok bekledim ama keşke kendimi
    bu kadar yıpratmasaydım dedim sonunda
    ne yap et ilişkinizi tekrar heyacanlandır ne bilim
    böle tatlı şirin fotlarından falan gönder
    beğendinmi de
    onu taltif et
    aradada naz yaparsın beni üzüolar sana ihtiyacım var falan gibisinden

16. 18 Nisan 2010
  17. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın bana benden fayda var yine..

18. 18 Nisan 2010
  19. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    noldu canım böyle daha yeni mobilyaları aldık falan diğil miydi herşey ii gibi görünüodu nie böyle oldun ki şimdi üzüldüm bakCADIARZU