ben bu işin içinden nasıl çıkacağım????

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve balizza tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : balizza
  1. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar...benim yaklaşık 1 yıllık bi ilişkim var.biz sevgilimle tanışmadan 1 gün önce bizim fakültenin üst sınıflarından tanımadığım bi çocuk akşam saatinde beni evime kadar takip etmişti...kapımızın önüne gelince beni durdurup,çok beğendiğini,1 gece önce rüyasında gördüğünü,onun kaderi olduğumu,ciddi niyetle görüşmek istediğini söyleyerek telefonumu istedi,tabi ben olmaz veremem dedim fakat vermezsem kapıda bekleyeceğini söyleyince-ki çok korkmuştum,başıma ilk defa böyle bişey geliyordu,o korkuyla kafadan bi numara atmak aklıma bile gelmedi-verdim numaramı ve msj atmaya başladı...hadisler,ayetler,beni çok beğendiğini söyleyen cümleler....bense şaşkındım...sabah uyandığımsa ise sinirden,korkudan ağlıyordum...kadere bakınki o gün sevgilimle tanıştım yani hemen ertesi gününde...çok yakın arkadaşlarıma ulaşamadığımdan bu durumu anlatıp tavsiye alamadım,yani beni takip eden çocuktan nasıl kurtulabilirim bunu düşünüyordum,sevgilime üstünkörü olayı anlattım ve beraber beni takip eden çocuğa istemediği anlatan bi msj yazdık...ama çocuk bıkmak bilmedi...2 ay boyunca hergün en az 50 60 msj çekti...okulda saklanbaç oynadık resmen...2 ayın sonunda biz sevgilimle çıkmaya başladık,erkek arkadaşım kızmasın diye artık msj atmıyor diyordum.bi gün onlayken gene msj geldi ve erkek arkadaşım numarayı aldı aradı,ne konuştular bilmiyorum ama bi daha bei rahatsız etmedi...tam 10 ay sonra...yani 2 gün önce farklı bi numaradan msj geldi,gene bu çocuk....beni unutamadığını,evime gelip annemle babamla konuşacağını,beni asıl onun hakettiğini söyleyip duruyor...ya sana kavuşacağım ya da ölüm bitirir benim aşkımı diyor...sevgilim olduğunu bildiği halde,sen benim kaderimsin,gerekirse aşkım için savaşırım onunlada konuşurum gibi bi sürü msj atıyor....2 gündür attığı msj sayısı 150 yi geçti...senin için ölürüm,seni hep sevceğim diyor...aslında kötü biri değil sadece saplantılı....
    asıl mesele şu...ben bu son 2 günde olanları sevgilime anlatmadım,çünkü şu aralar iş sınavlarına hazırlanıyor bulunduğum şehre gelebilmek için...eğer ona söylersem çok sinirlenir ve kafaya takar,üstelik ayrı şehirlerdeyiz o yüzden daha çok aklı kalır...bu nedenle anlatmak istemiyorum ona
    anlatmayacak değilim elbette anlatacağım ama şimdi değil,en uygun zamanda bu 1 aydan önce olmaz... eyvahedigeldismile
    ben 1 ay sonra anlatsam bunu bana çok kızacak biliyorum :kedi: çünkü daha öncede o sinirlenmesin diye msj attığını sakladığımda çok kızmıştı bana,bunu 2. kez yapıyor olmam onu dahada kızdıracak :gitme:
    ama ben onun iyiliği için yapıyorum bunu...
    bi yandanda korkuyorum,çocukla aynı okuldayız,ve baktım ders saatlerimizde çakışıyor.. :1shok:
    yani sürekli rastlaşacağız gibi....ben ne yapacağım bilmiyorumkismile
    çocuk zerre laftan anlamıyor,adeta gözü kulağı kapanmış,ben ona olmayacağını söylüyorum,sevgilim var diyorum bana alakasız başka bişey söylüyor kendi sevgisinden bahsediyor...
    tatlı dille de dedim Rabbim sana daha hayırlı kısmetler versin,inşaAllah çok mutlu olursun dedim onu bile kendine çekiyor....ben ne yapacağım kızlar??
    biraz uzun oldu özür dilerim,okuyann herkesten Allah razı olsun,tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler opuyorumnanaktan

2. 23 Eylül 2010
  3. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    numaranı değiştirmek aklına gelmedimi canım

4. 23 Eylül 2010
  5. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sevgiline şuan sölemenin bi anlamı yok gelip te yapabiliceği bişide yok sınavlarını etkilemesin bu durum..onun iyiliği için kafasına takıp derslerinden olmasın

6. 23 Eylül 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    İyi niyetli dediğiniz insan böyle olmaz.
    Sevgilisi olan birine böyle davranamaz, ayıp denen birşey var.
    Kendi sevgilisine böyle yapılsa hoşuna gider miydi?
    Zaten bir kere görmeyle bunu yapacak kişinin psikolojik sıkıntıları olmalı.
    Bir de gelip ailenizle konuşacakmış, tam saplantılı.
    Telefon numaranızı keşke en baştan vermeseymişsiniz,
    ama istedikten sonra zaten bulurdu.
    Kesinlikle birşey anlatmaya kalkmayın artık bence,
    siz ona birşey anlatmaya kalktıkça o ona ilgili davrandığınızı filan zanneder.
    Hiç birşey anlatmayın ve okulda gördüğünüzde de konuşmayın.

8. 23 Eylül 2010
  9. hazal87

hazal87 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.185
    Ödül Puanları:
    163
    seni takip eden cocuk pskopatmidir nedir sevgilin varken bile sana takilio numarani degistir gerekirse sikayet et polise ne haberler okuyoruz karsiliksiz ask cinayetleri. yani korkutmam istemem seni ama olum bititri askimi demis hem ailene neden anlatmiosun? saplanti haline gelmissin o cocugun gozunde ve hersey yapabilir gibi gelio bana.. biran once caresine bak bence kotu bisey olmadan

10. 23 Eylül 2010
  11. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    numaramı verdiğime bende çok pişman oldum ama inanın o anda o korkuyla düşünemiyor insan...eve varınca aklıma geldi keşke başka bi numara uydursaydım diye...
    numaramı değiştireceğim ama bu kesin çözüm olmayacakki....bu çocuk lisedeyken gittiğim dersaneden,babamın işyeri adresine kadar herşeyi araştırmış...bunu yapabilen değiştirsemde yeni numaramı gene bulur...ve korkusu yok...

12. 23 Eylül 2010
  13. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım anneme anlattım ve çok korktu...2 gündür beni otobüs durağından indirip bindiriyor.
    çocuk abdestli namazlı(bi kaç kere mescitte rastgeldim) zarar vereceğini sanmıyorum.ama bazı sözleri beni çok korkutuyor...ya sana kavuşursam unuturum ya ölümle...gibi.
    çocuk doğulu ve kurtçede msjlar atıyor

14. 23 Eylül 2010
  15. Brsnz

Brsnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Sadece mesaj mı atıyor yoksa takip de ediyor mu?

Ne manyak birşeymiş o.. Laftan anlamayan, takıntılı psikopat...

16. 23 Eylül 2010
  17. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Zarar gelmez diyorsun ama karşında tam anlamıyla saplantılı bir psikopat ver. Ve sen elle tutulur bir şey yapmıyorsun. Mesajlar duruyordur numarayı al savcılığa şikayet et. Gerekirse aile büyüklerini araya sok. Bu şekilde sessiz kalırsan ilişkinize de zarar verirsin. Çünkü sevgilin bir yere kadar sabreder.

18. 23 Eylül 2010
  19. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sevgilim aradıktan sonra 10 ay hiç sesi soluğu çıkmadı..onca zamandan sonra 2 gün önce msj çekmeye başladı.sadece 1 kere takip etti,onun dışında beni görünce bakıyordu...
    okullar daha tam başlamadı,o zaman durum ne olur bilemiyorum....