ben bunu kendime nasl yaptm?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eflim tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : eflim
  1. eflim

eflim Guest

artık bu adamla evli olduğum için kendimden utanıyorum kızıyorum bu kötülüğü kendime nasıl yaptım diye eşimle sürekli sorun yaşıyorum ve bu sorunlar bitmek bilmiyor hakarete küfüre ve şiddete maruz kalıyorum evliliğimizle birlikte başladı sorunlar çocuk yapmak istemedim bu yüzden sonra karar aldık bir sene ilişkimizi düzeltmek için kısmen başarılı olduk ve bir bebeğimiz oldu ve tekrar başladı herşey hakaretin küfürün biri bin para en son dün çok şiddetli bir dayak yedim utanıyorum söylemeye ama malesef öyle artık nefret ediyorum çok severek evlendiğim adamdan tiksiniyorum ayrılmak istiyorum ama bebeğim ona kıyamıyorum maddi özgürlüğüm var ama bebeğim babasından uzak büyüsün istemiyorum aslında biliyorum ki bu şiddet dolu ortam bebeğim için çok zararlı onun sağlığı ve psikolojisi için çok zararlı zannedersem bebğim için en hayırlısı bu ayrılmak o herşeyden önce aslında yine o iğrenç insan bebğim için katlanıyorum ama bıçak kemiğe dayandı artık kendime ve bebğime bunu yapmak istemiyorum onun için anne ve babyla mutsuz bir ortamda büyümesi sadece annesiyle daha huzurlu bir ortamda büyümesi daha hayırlı sadece eşim olsa aileside var bu büyük sorunların arasında daha önce açmıştım konusunu kısacası her yönden kuşatıldım bu kadar sabırlı olmak anneliğin verdiği bişey sanırım yoksa asla katlanmazdım ama daha fazla katlanamayacağımıda biliyorum
    fikirlerinize ihtiyacım var paylaşırsanız sevinirim

2. 17 Mart 2009
  3. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ne olursa olsun dayak atan kocanın kadınına saygısı yoktur

saygının olmadığı yerde sevgide yoktur.

çocuğunun annesine el kaldırabilecek kadar yüreksiz bir koca..

beklemeye değer mi szice?

4. 17 Mart 2009
  5. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    peki hanımefendi böyle bi adamdan neden bi bebek sahibi oldunuz?

onunda sizin kadar üzülmesi için mi?

bebek düzelttimi aranızdaki sorunu yapmayın ne olur hanımlar yapmayın ya...

yazık o günahsızlara......

sorunlarınızı onların sırtınada yük edemezsiniz buna hakkınız yok....

Son düzenleme: 17 Mart 2009
  6. 17 Mart 2009
  7. selkie

selkie güldeki arsız dikenim! Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bitanem benim ya,üzülme,ayrıl demek zor,ama şu durumda sürdürmeye çalış demek daha zor,bir çoçuğun huzurlu bir ortamda büyümesi çok önemli,yarın öbür gün biraz büyüdüğü zaman bebeğinede şiddet uygulamayaçağı ne malum?çok önemli bir karar ama bu kadar çok eziyet görüyorsan bençe kalma orda,bebeğinin sağlıklı bir anneye ihtiyaçı var,ya aldığın darbeler sonunda sana bişey olursa sonra ne olaçak çoçuğuna?hasta ruhlu bir adamla evlisin demek ki!

gideçek yerin varmı?ailen falan sana desteklermi?

8. 17 Mart 2009
  9. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    tatlım çok üzülüdüm yaşadığın duruma ama dünyaya gelenin başına herşey geliyor...ailenin haberi warmı peki bu yaşananlardan?

10. 17 Mart 2009
  11. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Siddetli, kufurlu bir evliligin duzelecegini hiç sanmiyorum.
    Keske çocuk için biraz daha bekleseydiniz...
    ama olmus bir kere..Allah çocugunuza uzun omurler versin.
    Maddi açidan ozgursun, aileniz varmi bilmiyorum
    Bence hiç dusunmeyin...El kadiran adam yine yapacaktir. Bebeginizi boyle bir ortamda buyutmeyin
    Tabi yinede son karar sizin.

12. 17 Mart 2009
  13. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence hem kendin hem de çocuğun için bu sağlıksız ortamdan uzaklaşmalısın.

14. 17 Mart 2009
  15. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    bebeğinizi sürekli böyle bir adamla büyüteceğinize, ondan biraz daha uzak kalarak sağlıklı bir ortamda büyütmenizi öneririm. Sonuçta siz boşanacaksınız, eğer eşliniz adam gibi biriyse yavrusuyla ilgilenecektir..

16. 17 Mart 2009
  17. eflim

eflim Guest

ben bebğim için çok bekledim 4 sene bekledim sonra karar aldık 1 yıl çok yolunda gitti sayılır artık bişeylerin düzeldiğine inandım ve bebek yapmaya karar verdim ve bebğim oldu ama malesef bebğimle birlikte eski geriye döndü ailem sonuna kadar destekçim Allah onlardan razı olsun en son 3 ay önce evden ayrıldım ve ailem kesinlikle boşanmamı istedi eşim çok yalvardı sonra ailemle hem fikir son kez denemeye karar verdim birde bebğim vardı belki ders olmuştur dedim ama olmamış her olaydan sonra göz yaşı ben bir hayvanım sana kendimi affettiricem yapma falan ama ben artık inanmıyorum ah ediyorum eşim şimdi yurtdışında yani dün gitmeden önce son dayağını attı ve gitti dönmesini bile istemiyorum bende bitti artık yüzünü bile görmek istemiyorum ama bebeğim akşamları babasını görünce sevinçten çığlık atıyor şımarıyor omzuna başını yaslıyor onun konuşalarını dinliyor onun o hallerini görünce aldığım bütün kararları hep sonraya erteliyorum bebğim için duygularım elvermiyor ama mantığım onun böyle bir ortamda büyümesini istemiyor
    bende çok yıprandım kimseyle konuşamıyorum sürekli mutsuzluk insanı agresif içine kapanık bir hale getiriyor çevremde dostum kalmıyor açılamıyorum güvenemiyorum insan bir zaman sonra kendinde arıyor herşeyi ama değil biliyorum çünkü önce böyle değildim mutluydum dışa dönük heyecanlı bir insandım şimdi ise sadece ailesiyle görüşen içine kapanık bir insanım
    gerçekten çok zor

18. 17 Mart 2009
  19. yapmayın allah aşkına!! dayak yemeyi nasıl içinize sindireceksiniz? şimdiye kadar ayrılmadığınız tavrınızı koymadığınız için eşiniz buna devam edebiliyor. şiddetin ,küfrün olduğu ortamda nasıl sağlıklı bir bebek yetiştirmeyi düşünüyorsunuz ki?
    bebeğinizi düşünüyorsanız derhal bu saçmalığa bir son verin. katlanmayın lütfen.
    siz değerlisiniz şiddeti haketmiyorsunuz kimsenin size şiddet uygulamaya hakkı yok!!!!