Ben burnumu hiç beğenmiyorum bakın.....

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ecemel tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

18 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ecemel
  1. ecemel

ecemel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba ben estetik yaptırmak için araştırma yapıyorum

Son düzenleme: 12 Ağustos 2013
  2. 19 Aralık 2009
  3. hatun23

hatun23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili ECEMEL, kendini o kadar iyi hissediceksin ki ! yeter ki karar ver, doğru doktoru bul! yaşa gelince ,ben de 32 yaşındayım ve yeni estetik oldum(meme+liposakşın), bu siteye girmek ,ameliyatını hızlandıracaktır, ayrıca üniv.hast. de fiyatlar daha uygun , özele göre... benim hayatta kendime geçtiğim en süper kıyak estetik op.oldu! darısı başına ...

4. 21 Aralık 2009
  5. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    ecemel seni çok iyi anlıyorum cnm inan çok zahmetli bişey bu olay ama insanın özgüvenini çok etkiliyor önemli olan öncelikle çok iyi bir doktor bulmak sonrasını düşünme.. senin yaşadıklarının aynısını ben de yaşadım ortamda burunla ilgili bişey konuşulacak olsa hemen kaçardım yada yüzüm kıprkırmızı olurdu allaha çok şükür hepsi geçti umarım sende hayalindeki buruna kavuşursun canım..

6. 21 Aralık 2009
  7. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaptır gitsiiiin, kaç kere geliyorsun şu dünyaya...ayrıca hiç korkulacak birşey de yok. tecrübeyle sabit yerimseniben

8. 21 Aralık 2009
  9. mertece

mertece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende36 yaşındayım ve yeni yaptırdım.Keşke daha önce yaptırsaydım .Aynen senin yaşadıklarını bende yaşadım,insanların gözlerinin içine bakarak konuşamazdım,sanki onlar hep burnuma bakıyorlarmış gibi gelirdi.Çok dalga konusu oldum,burnum çok büyüktü.İnan bana eşime bile zor söyleyebildim,utanıyordum.Şimdi çok rahatım inan bana keşke daha önce cesaret edip yaptırabilseydim.Bir an önce dr.unu bul ve yaptır,bundan sonraki hayatını daha güzel geçir canım.....hihoyyyt

10. 25 Aralık 2009
  11. aysearslan

aysearslan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tabi ameliyattan sonra kendini çok daha iyi hissedeceksin.. hele de bu kadar rahatsızlık veren bir durumun varsa. özelden mesaj atarsan bu fiyata iyi bir doktor tavsiyesinde bulunabilirim.

12. 3 Temmuz 2010
  13. fdn07

fdn07 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlarrrrr burun estetigi olmak istiyorummm...barış çakır sizce nasıl??? hep olumlu mailler okudum.aranızda olumsuz sonuçla karşılaşan warmı...weya duyumlarınız nelerdir???cewap werirseniz çok sewinirimmmm...

14. 5 Temmuz 2010
  15. unfeeling

unfeeling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnmm ne kadar da içten anlatmışın 2500tl ye de ameliyat yapan cok iyi doktorlar var bir araştır derim ınş istediğin burna kavuşursun cnm...

16. 6 Temmuz 2010
  17. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ecemel ben bu siteden tanıştığım insanlar sayesinde ameliyat oldum. çok araştırdım ve uzun süre bekledim doğru kararı verebilmek için. ancak şunu belirtmeliyim ki kendine güvenmelisin. estetikli yada estetiksiz güzel olduğunu bilmelisin. ameliyattan sonra nasıl bir durumla karşılaşacağını bilmiyorsun. o yüzden çok iyi düşün ve karar ver. sakın aceleye getirme derim ben.

18. 6 Temmuz 2010
  19. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aradigin fiyata bogazici tip estetik (besiktas) Veli Aslan var ben goruscem goruscem bi gidemedim burda mipa34 ve ebruli_sultan arkadaslarin burunlarini yapmis ben cooook begendim bi gorus bence.. Ben bir de Samatya devlet hastanesinde Serdar Ceylan var onu dusunuyorum aklimda bu iki isim on planda onun disinda hemen para biriktirebilirsem ibrahim ozkus diye bir doktor var nisantasinda o da 4 milyar gibi bir fiyata yapiyor bir arkadasim oldu kiz cok memnun belki ona da bir giderim gorusmeye cunku cok seker ve anlayisli sabirli biri gorusmustum onunla.. aslinda basarili cok doktor var ve kime sorsam bir doktor tavsiye ediyor (buradan degil arkadaslarimdan) n'apcam bilmiyorum insallah biz de guzel burunlar kervanina katiliriz yakin zaman icinde :çok üzgünüm: