ben çok değersiz bir insanım

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve fulya1234 tarafından 28 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fulya1234
  1. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    bu yazıcaklarımı çok düşündüm bu yaşadığımız son olay küçük ya da büyük saçma ya da değil ama bir şeyi görmemi sağladı kendimde bu gördüğümde değersiz kendini bilmeyen beş para etmeyen hiç bir şeyi haketmeyen öfkesine yenilenen hiç bir değeri olmayan mutlu olmayı hak etmeyen değerini bilmeyen kıymet bilmeyen biri olarak gördüm ve öyleyimde bu yazıyı yazarak amacım gerçekten beni affedip affetmemen değil çünkü ben affetmeye değecek biri değilim kendimi o kadar değersiz nankör hissediyorum ve görüyorum ki ne desem içimdekileri anlatmaya yetmez neden bunları yazdım bende bilmiyorum sadece yazmak istedim sen çok güçlüsün keşke bende senin gibi olabilsem ama değilim neyse sen bu kendini bilmeyen beş para etmeyen göremiceksin artık msnde girmicem o yüzden msndede göremiceksin artık beni msne seninle konuşmak için giriyordum ama seni kaybettim şimdi dersin ki neden beni kazanmak için uğraşmıyorsunneden gayet açık ben seni kazanmaya değecek biri değilim ayrıca seni kırdım aslına bakarsan ben kırılmaya değecek bir insan bile değilimdedim yha ben kısacası değersizin tekiyim bu son olay bana baya bi şey öğretti en önemliside kendi değeri olmayan bir kişiyi gördüm kendimde bu değersiz kişi çıkıyor hayatından ve hiç bir şekilde görmiceksin tek diyebiliceğim şey YOLUN AÇIK OLSUN...

arkadaşlar sadece bu sıralar kendimi böyle hissediyorum bunları sahurda yazmıştım içim çok daralmştı cep telefonuma yazdım şimdide buraya yazıyım dedim amacım sadece yazıp rahatlamaktı

Son düzenleme: 28 Ağustos 2010
  2. 28 Ağustos 2010
  3. watasiva

watasiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hiç kimse için kendimizi hırpaladığımıza değmiyor. Değersiz olduğuna da inanmıyorum. Sadece karşı taraf sana böyle hissettirmiş.

4. 28 Ağustos 2010
  5. fulya1234

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın değmiyor ama dedim yha bu sıralar böyle hissediyorum çok kötü bir şey miş böyle hissetmek insan yaşayınca daha iyi anlıyor...

Son düzenleme: 28 Ağustos 2010
  6. 28 Ağustos 2010
  7. teytey

teytey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    saçmalama sen bulunmaz hint kumaşısın :) birinden değer görmediğin anda hiç tereddüt etmeden kapıyı suratına çarpda dumur olsun... böylece kendini bi pislik, senide ulaşılamaz kıymet biçilemez olarak görsün. :) en azından onunda içinde kalsın. kendini kötü hissetsin. sen zaten çekiyosun gördüğüm kadarıyla, ama o da çeksin.
    canım benzerini bende hissettim. kendisi arkasını döndüğü anda kapıyı çarptım çektim gittim. çok üzülüyo insan ama geçiyo. en azından o da üzülsün.
    yaşasın kötülük :KK70:

8. 28 Ağustos 2010
  9. fulya1234

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    canım sana özelden mesaj attım

10. 29 Ağustos 2010
  11. teytey

teytey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende cevap yazim dedim ama cevaplayamıyom. ben yeni üyeyim, 50 mesaj falan gerekiyomuş. ama kısca özet geçim :p

şekerim bence hiiç üzülmene takmana bile değecek bişey değil bu olay, seninde dediğin gib igereksiz bi konu yüzünden kavga etmişsiniz ama burda konunun gereksizliğinden ziyade birbirinize söyledikleriniz ağır gelmiş. o seni kızdırmış sende saydırmışsın. bence iyi yaptın ben olsam bende aynısını yapardım ohh olsun. ne sürekli sürekli seninle karşılaştırır gibi söylenip duruyo. beğenmiyosa gitsin dimi :KK70: bence sen çok iyi davranmışsın canım tepkini belli etmişsin, bence erkekler öyle herşeye evet diyen kızlarıda sevmiyolar biraz dişini göstermek en iyisi hem bence sen burda onu kıskandığından yapmışsın onun başkasını beğenmesini kaldıramadında ondan oldu sanki, sevdiğinden olmuş boshayallersmile ama sonuçta o da şimdi ağır sözler işittim falan filan bilmem ne ayak yapıyo, birazcıkta erkek nazıda çekmek lazım bence, özür dilediğinde iyi olmuş, sanki hep erkekler mi yapıp yapıp özür dilicek, affettir bence kendini :sinifsinif: bakma sen onun eskisi gibi olmam dediğine 3 gün sonra ne olduğunu bile hatırlamaz, ki görünüşe göre o da seni seviyoda sen kızmışsın diye çocukcağıza ağır gelmiş biraz, aman canım be bişey olmaz, sen bence biraz şımart onu şimdi, yeterince pişmanlığını dile geitrmişsin şimdi sıra ona güzel güzel mesajlar falan atmakta, canın istedikçe ara konuş, soğuk soğuk konuşuosada hiç bişey olmamış gibi güzel muhabbetlerden konuş :) o da eninde sonunda tepki vericek şakalaşmaya başlicanız telefonda sonra gerisi gelir zmanla yumuşar zaten. sonuçta ortada affedilmez bi olay yok. saçma bi sebep yüzünden ikinizde birbirinizi kırmayın, ayrıcada sevgilinde çoık konuşmasın, nerden bulucak senin gibisini, sana pişman olucaksın diyo ya, ya kendisi aramicak mı seni sanki, senin için kuduruyo. seni sevmeyen adama ne desende tınlamaz, çocuk seni seviyoki söylediklerini kaldıramamış. sende biraz cilve yap gitsin. unutulur gider.
    ama bişey varsa sakın kendini değersiz hissetme, onada bunu sakın yansıtma. unutma sen kendini ne kadar değerli hissedersin o kadar değerlisin...
    barışırsınız siz canım takma sen kafana daha fazla, sizde umut var zemuszemuszemuszemus
    buraya yazdım ama sorun olmaz heralde ... :KK43:

12. 29 Ağustos 2010
  13. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ya niye bu mesajlar boşaltıyolar

gıcık oldum

tövbe yarabbim

14. 29 Ağustos 2010
  15. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    32.792
    Ödül Puanları:
    563
    Konu sahibi mesajları silmek yasak haberiniz olsun ceza alırsınız yoksa ....

16. 29 Ağustos 2010
  17. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    başlık var içerik yok
    ama başlık çok kötü seni Allah özene bezene yarattı ve herksei aynı özenle yarattı bu düşünceler yanlışş

18. 29 Ağustos 2010
  19. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    yazdığınız konuyu silmeyin de biz de yorum yapalım.msj silmek yasak değil mi?:uhm:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.