ben çok korkuyorum lütfen yardım edin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melansu tarafından 24 Şubat 2008 başlatılmıştır.

24 Şubat 2008
    Konu Sahibi : melansu
  1. melansu

melansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    :uhm:ben de diğer hamişler gibi doğurmaktan çok korkuyorum.saçmasapan şeler düşünmeye başladım bunun yanısıra etraftan duyduklarım beni çok korkutuyor.normal doğum öle çok acı veriyormuş ki annenin kalbi durabilirmiş.sonra sezeyanda fazla narkoz da öldürebilirmiş.bunu gibi şeleri düşündükçe psikolojim bozuldu.sanki bana inat hamile kaldığımdan beri doğum yaparken öle kadınları duydum offffffffff çok korkuyorum:çok üzgünüm:

2. 24 Şubat 2008
  3. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Merak etme canim,kimse zamani gelmeden bu dunyadan ayrilamaz. Belirlenmis bir yazgi bu. O yuzden bunlari dusunme. Yarin ne olacagimiz belli degil. Yazildiysa o sekilde gitmek buna yapilacak birsey zaten yok. Bunun boyle oldugunu bil yeter. a.s

4. 24 Şubat 2008
  5. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim ben hamileyken kendi kendime derdimki dunyada trilyonlarca insan yasiyo bu zamana kadar gelmis gecmis insanlarin sayisi belli bile degil etrafimdaki annelere bakardim bunca insan dogurmus benmi doguramiycam o kadar zor olsaydi bir kereden sonra kimse ikinciyi dogurmazdi derdim oyle dusun ve bu kadar takilma yapabiliyorsan normal dogum yap dogum aninda tamam biraz aci hissediyorsun ama sonrasi mukemmel bir duygu tatmayan bilemez

6. 24 Şubat 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Yav bu gece ne oluyo bu hamislere ayolll korkmayin yaa.Rabbim o kadar buyukki bize boyle bir mucize vermis boyle bir hediye vermis niye guzel yanini dusunmek varken kotusunu dusunup kendimizi kahrediyor bir nevi Allaha karsi nankorluk ediyoruz.Korkma guzelim sen o felaket tellarini dinlemeeee bebegine kavusagini dusun ve rahatla.Burda yuzlerce kisi dogurdu geldi dogum hikayelerini yazdi Allah korusun hangisi oldu yada sakat kaldi.O konusan insanlarin hepsi aptal ve kotu niyetli.Seni dusunen insanlar olsa korkutmak yerine rahatlatici seyler soylerler.Sen dinleme onlari boyle ortamlardanda uzak dur canim.Benim 8 haftam kaldi doguma ben hep pozitif dusunuyorum guzel seyler dusunuyorum cunku hayatimin anlami gelicek dunyamiza kotu dusunup hem onu hem kendimi niye gereyimki degilmi guzel arkadasim :)

8. 24 Şubat 2008
  9. TuYa_DeNiZ

TuYa_DeNiZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede korkmayın korksam ben doguramasdım 8 sene sonra korka korka dogurdum ama inanın korkulcak bişi deil aksine cok gusel sezeryan yaptım bende narkozdan korkuosanız belden igne olur bebegi ilk siz görürsünüz ben öle oldum vede cok rahattı hiç cocuk düşünmeyen ben 2. bile düşünüom :KK70:

10. 24 Şubat 2008
  11. BALSIN

BALSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ah Canim Hiç Korkma.bence Oan Bir Kadinin Yaşayabileceği En Güzel Anlar.ben Hiç Korkmazdim.çünki Bizler Hamile Kalmayi Okadar çok Istiyoruzki Getireceği Zorluklar Bize Mutluluk Verir Evladim Olsun Ben Onun Yaşatacaği Aciya Raziyim.nedenmi O Anlar Mutluluk Acisi.viz Gelir Bize.öpt

12. 24 Şubat 2008
  13. husel

husel er:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya ne korkusu bu allah aşkına
    bırak her söyleneni
    ben sezeyan yaptım şükür rahattım
    arkadaşım vardı burda o da 2 hafta erken sancılandı yanında kimsesi yoktu ben gittim
    ebe masaya yat bir bakalım dedi hastaneye gittiğimizde
    kız yattı ebe bir çığlık çabuk bebeğin bezlerin ver falan 2 dk sürmedi doğum
    ve şunu da asla unutma
    doğum sancısı çekerken bir kadının ettiği tüm dualar kabul olurmuş
    o anda bolbol dua et ki hemen kurtulasın
    böylede endişelere kapılma allah hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsinde inan
    çekileen acılar hiç önemli değil
    hepsi unutuluyor ama bebeğini yanında aldığın onun nefesini nefesinde hissettiğin o anlar unutulmuyor asıl a.s.

14. 24 Şubat 2008
  15. ZEYNEPKERIM

ZEYNEPKERIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    korkma dua et bol bol kuran oku rabbim sabrını verıyor ben butun hamılelıgım boyunca korktum dogumdan ve dogum sancılarım basladı ama ben de hıc korku kalmamıstı sadece bebegımı gorecegım heyecanı vardı normal dogum yaptım cok da guzel gectı:) hamılelıgımde mukabele yaptım, Allah sabrını verıyor.. guclu olmazsan doguramazsın aklını basına topla bıraz dırenclı olmaya bak canım rahatla enınde sonunda dogum yapacaksın o an gelmeden de bunları dusunmek hamılelıgının tadını hıc vermez sana... Allah kurtarsın, saglıklı bır bebek versın ınsallah... ben o gunlerımı ve dogum yaptıgım gunu ozledım o yuzden herseyın tadını doyasıya cıkar:) sevgıler...

16. 24 Şubat 2008
  17. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ne güzel söylemişsin..Rabbim bebek isteyenleride tez zamanda bu güzel haberle müjdelesin canım benim....

18. 24 Şubat 2008
  19. BALSIN

BALSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA BARZEY SENİN GÖRÜŞLERİNE ÇOK ÖNEM VERİYORUM.BU SABAH DOĞRU KASIKLARIMDAKİ DAYANILMAZ SANCIYLA UYANDIM.1 SAAT SÜRDÜ ÖLDÜM RESMEN. NORMALDE BU AĞRIYI KİSTİMDE YAPIYO.AMA BU AĞRININ PEŞİNE REGLİ OLURDUM.27. GÜNÜM OLMADIM.ATEŞİMDE 37,4 DÜN 36,8 Dİ.ŞİMDİ AĞRIM YOK BİRAZ MİDEM TUAF