Ben de aldatıldım....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve tricky tarafından 10 Aralık 2008 başlatılmıştır.

10 Aralık 2008
    Konu Sahibi : tricky
  1. tricky

tricky Guest

şu bölümde o kadar çok yazı okudum ki bu sanal aşklarla ilgili.kocasından şüphelenen ya da benim gibi gözüyle gören bir sürü arkadaşın derdini paylaştım.akıl verdim,uyanık olun hepimizin başına gelebilir diye.sonunda benim de başıma geldi.iğrenç bir şekilde kocamın öteki yüzünü gördüm.anlamadığım kadınlar kendilerini niye çerez yerine koyuyor.görüştüğü kadın da evli üstelik.çok sarsıldım arkadaşlar,içimi dökmek istiyorum ama kelimeleri toparlıyamıyorum.nasıl çözülecek bu iş bilmiyorum.hepiniz gözünüzü dört açın,bana da dua edin lütfen

2. 10 Aralık 2008
  3. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcın olsun. bu psikoloji nasıl atlatılır hiç bilemiyorum çok zor onu biliyorum sadece.
    nasıl bi düşüncedir bu nasıl bir zihniyet hiçbirzaman anlam veremişimdir. yani nasıl bi zevk alıyolar bukadar çirkinleşirken. inanamıyorum bide kadında evli öylemi? doğru söylemişler kadının düşmanı yine bi kadın diye.

4. 10 Aralık 2008
  5. BEBS

BEBS Guest

cnm çok geçmiş olsun.aramıza hoşgeldin.gerçekten işin her tarafı iğrençte eşim dediğin seni herşeyden sakınan insan üstelik namus dedinmi önde gidenler bu işleri bide evli kadınlarla yapıyorlar.çivisi çıkmış bu dünyanın.bunlarla başetmek için çelik gibi sinirlere ihtiyacın olacak.dünyayı dar et ona.sakın yanına bırakma yaptıklarını.boaşsanda evli kalsanda.yap yuvasını.kendinide fazla yıpratma. çoğumuzun başından geçti malesef.güçlü ol.gereği neyse yap.a.s.

6. 10 Aralık 2008
  7. Susuz

Susuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kesinlikle katılıyorum , kendi kendini yiyeceğine öyle bir düzen hazırlaki bırak eşin kendini yesin..Çok geçmiş olsun canım , umarım en az yara ile atlatırsın:Saruboceq:

8. 10 Aralık 2008
  9. melekem

melekem Guest

Mis gibi helali varken neden harama gider bu erkekler anlamam bence biraz uzaklaş kafanı dinle saki sakin düşün sonuçta kararı sen vereceksin

10. 10 Aralık 2008
  11. egzantirig

egzantirig Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    böle şeyleri okuyunca cıldırıyorum. o adamla o karıyı parçalamak istiyorum heleki evlilerin yapması Allam yarabbim ya..

sabır:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

12. 10 Aralık 2008
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ben bunu hep derim, kimse demesinki benim kocam yapmaz!!:nazar:

Aldatmayan erkek yoktur, he varsada daha firsatini bulamamistir...Çok üzgünüm çoook

Allah yardimcin olsun arkadasim!! Saglikli düsünmeye calis ve kendini yipratma allah korusun bütün hastaliklarin basi üzüntü, degemezzzzz:teselli:

14. 10 Aralık 2008
  15. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148

Asil evliler yapiyor, cünkü monotonlukdan bikiyorlar, yenilik ariyorlar, vs
    hangi adam veya kadin diye bilir ki,
    pardon ben biktim ayrilalaim da ben biraz degisiklik yasayim?
    Kim kendine bukadar gübenir.

Ama yeni aski yasaya bilecek birini buldugu an yasar, esini mesini düsünmez.

Evli olmasa olay daha kolay birinle bitir digerinler basla.

Aslinda evlilik kadar sacma birsey yok.

16. 10 Aralık 2008
  17. egzantirig

egzantirig Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    nasıl sacma olur.. cok kutsal süper birşey..
    ama kocanı seviosan eşini seviosan...
    monotonluk elbette herseyde olur..
    insanın hayatı sürekli heyecanla geciremez.
    bunlarında altında ben inancsızlıgı görüyorum..
    insanı eger durduran bazı degerleri yoksa Allah korkusu gibi herseyi yapar.. veya hayatı geniş düşünür.. bizleri engelleyen sey bence dinimiz ve ahlak yapımız. bunlar eksikse o insana bişi faide etmez nefsiyle her haltıda yer ailesinide üzer cehennemin dibinide boylar.

18. 10 Aralık 2008
  19. Belinay

Belinay begüm...bertuğ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun canım kendini çok yıpratma çünkü insanda kalıcı hasarlar bırakabiliyor bu tür şeyler senin anlın açık canım elinden geleni ardına koyma...sakın kendini çok üzme...