Ben de artık bir an evvel "HAMILEYIM" diye haykırmak istiyorum diyenler buraya!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Luna tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Luna
  1. Luna

Luna Şükürler olsun RABBIM!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar yaklasık nisan ayından beri forumda aktif bir kullanıcıyım ve hepimizin ortak istegi ortak arzusu bir an evvel cift cizgiyi gorup hamile kalmak!!

Peki biraz dertlessek ya , mesela calısmalardan sonra adet gunune kadar olan gunleri nasıl atlatabiliyorsunuz?

Benim zindan gibi geciyor gunlerim takmyacagım diyorum yine takıyorum deliler gibi.. Devamli forumdayim bi seyler kovaliyorum..

Bu arada bu aralar alısveris merkezlerinin tuvaletlerinde korunma reklamlarina gıcık oluyorum, yok iste "hayallerini erteleme korun " falan diye.. sanki inadına bu yazıları goruyorum..

Gercekten de etrafımdaki neredeyse herkes hamile, en beklemediklerim bile.. Ben de bir an evvel artık "Hamileyim " demek istiyorum..

Eskiden cok kolay zannederdim her seyi ama gununu bekleme bile cıldırtıyor..

Siz nasıl geciriyorsunuz gunlerinizi?:enbuyukkk::enbuyukkk:

2. 7 Temmuz 2009
  3. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben hamile olsam da herhalde haykıramam, doğurana kadar endişeli bir şekilde beklerim herhalde, hamile kalmakla iş bitmiyor maalesef, Rabbim herkese hayırlı ve sağlıklı bir hamilelik nasip etsin. Ben ilk başladığım zamanlarda gün sayardım artık rutin oldu, 3 yıldan sonra takmamayı öğreniyorsun, sanırım senin denemeye başlayalı yeni olmuş :)

4. 7 Temmuz 2009
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ah ahhhhhhhhhhhhh kim istemezki:gitme:

6. 7 Temmuz 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Ben bir haykırıcamkiii.Pir haykırıcammm .site yerinden oynayacak :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

8. 7 Temmuz 2009
  9. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Heeeee balım siteyi sallıycaz demii inşallah kuzum yaa:teytey::teytey:

10. 7 Temmuz 2009
  11. Luna

Luna Şükürler olsun RABBIM!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım biliyorum zaten senelerdir bekleyenlere saygısızlık ediyormusum gibi hissediyorum ama bu duygularımı acıga vurmak istedim sadece... gunlerinizi nasıl geciriyorsunuz nasıl sayıyorsunuz diye..kırdıysam ozur dilerim

insallah balsurat insallah!! Allah isteyen herkesin kucagini bebişlerle doldursunnn insallahhh:Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv::ecrin_bebek::KK46:

12. 7 Temmuz 2009
  13. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq::ecrin_bebek: :KK46: :KK46: :teytey: :teytey: :teytey: :hooray:

14. 7 Temmuz 2009
  15. benimo

benimo Guest

caım benim benimkide seninkinden farksız emiim herkes aynı siddetle yaşıyo ayları mafoldumben
    regil dönemi zırlayarak geciyo senağlama
    değer günler çalısmayla
    diğer günler gecmek bilmeyen günleri sabırsızlıkla ediseyle korkuyla beklemekle geciyomafoldumben

buarada korun ma reklamı dediğin reklamlardaki bebek için korunmadan bahsettiysen benim tek tesellim o canım herkes lopur lopur doguruyo mankenler bile etrafimdekiler offf offf bari biri durun diyo orda bi ses geliyo bana azda olsa teselli veriyo aaa korunanda varmıki veya ben korunuyorum hayallerimi ertelemiyorum diye kendi kendime dalga geciyorum neyseee
    velasıl kelem bir an evvel hamile kalmak istiyorum allahım duy bizimafoldumben

16. 7 Temmuz 2009
  17. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende mart ayında dusuk yaptım o gunden berı gebelık topiği bende bagımlılık yaptı son gunlerde takmamaya basladım ilişkıye gırerken hıc bebek aklıma gelmıyor ama ılıskıden sonra acaba bu ay hamıle kalırmıyım dıye bı dusunce sarıyor benı.Reklamlara gelınce canım onlar bızım ıçın deıl cok cocuk doguran yada daha evlenmeden hamıle kalanları uyarmak ıcın onlara sakın takma kafanı inş en yakın zamnda hepımız hamıle kalacagız:Saruboceq::ecrin_bebek:

18. 7 Temmuz 2009
  19. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dediğin cok dogru canım hamıle kalsan bıle 9 ay boyunca risk oluyor yıne,annemlerın zamanında hemen hamıle kalıyorlarmıs bıde eskıden hamıle kadınlar tarlada bahcede alısırlarmıs vıtamın falanda almazlarmıs 9 ay boyunca hıc doktor yuzu gormeden cocuk dogururlarmıs ama sımdı oyle deıl malesef cok dıkkat edıyosun neredeyse doktordan gelmıyosun ama yıne dusuyor bebekler inş Allahım saglıklı evlatlar nasıp eder hepımıze:Saruboceq::Saruboceq: