ben de canımın parcasını kaybettim akşam cok zormuş...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve CiLeKLi... tarafından 27 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : CiLeKLi...
  1. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    kahverengi akıntım var dedim kana donuyor dedim 10 gun oldu progestan o bu derken kalbi atmıyor dediler. 3 gun bekleyelim bakalım dediler o , bu şu... olmadı dun aksam parca dusurme ve kanama ile acile gittik.. hemen ultrasona aldılar. megerse miniğim yerinden ayrılmış beni bırakıyormus... düşük başladı bu gece kesin olacak dedi doktor. agladım zırladım hıckıra hıckıra agladım koridorlarda yapıcak birsey yoktu. gidiyordu işte... oyle arttı ki kanamam gecelik aldılar giydirdiler bone taktılar ve ameliyathaneye goturduler. uyuttular ve uyandıgımda hicbirsey yoktu artık. bitmişti... cok zormuş içimde oyle bir boşluk varki anlatamam. ancak yaşayanlar anlar beni.. yine de isyan etmiyorum vardır bunda da bir hayır diye hep kendimi teselli ediyorum. surekli yanımda birileri ama yok olmuyor. o boslugu kimse dolduramıyor. Allah kimseye yaşatmasın bunu, yaşamadan insan anlamıyor. cok uzgunum kızlar ne desem ne yazsam boş...

2. 27 Ağustos 2009
  3. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canimm anliyorum seni bebegimi kaybettim ben de! acin cok taze, yuregindeki firtina cok buyuk. zamanla azalicak guzelim, Allah beterinden korusun diye yola devam etmek zorundayiz, Insallah hamilelik basligina saglikli bir gebeligin baslangicini haber verip dogumdan geldigin kuzucugunla saglikli oldugunuzu da yazan topikle acmak nasip olur, Insallah hepimize.

4. 27 Ağustos 2009
  5. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    ben de kaybettim hiç duyamadım kalbini ama kesesini gördüm dünyanın en güzel kesesiydi ama olmadı kürtaj oldum iki ay oldu boşluk ona sesleniş hiç bitmedi dile getiremiyorum herkes daha eti kemiği yoktu diyorlar ama öyle değil hamile olduğumu bildiğim andan itibaren bağlandım büyüyemedi malesef ama kardeşini bana yollaması için onunla konuşuyorum melek oldun sen diyorum bana yolla kardeşini annem seni bekliyor de sen onu bırakma ben başaramadım sen başar de
    sana da geçmiş olsun geçer evet gçmek zorunda

6. 27 Ağustos 2009
  7. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim kayip kayip sonucta yine de dogurup da kaybedebilirdik diye dusunecegiz daha cok baglanmadan, tuhaf geliyor kulaga ama ne care Rabbim verdiginde sukrettik dualarimizin arkasinda durmaliyiz. bunlari yaziyorum benim yuregim de hala yaniyor inan bebegimi unutamiyorum, cok buyuk aci cekiyorum ama sukredicez Allah'im yine nasip et bu sefer kucagimiza almayi nasip et diye dua edecegiz.

8. 27 Ağustos 2009
  9. angel_34

angel_34 Guest

canım çok geçmiş olsun allahım sabır versin:Saruboceq:

10. 27 Ağustos 2009
  11. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    allahım sabır dayanma gucu versın :gitme:

12. 28 Ağustos 2009
  13. sev_rey

sev_rey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah dayanma gücü versin çok zor bi durum allah bir daha böyle durumlarla karşılatırmasın

14. 28 Ağustos 2009
  15. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    rabbim sabırların en büyüğünü versin :Saruboceq:

16. 28 Ağustos 2009
  17. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbim sabır versin,dilerim en kısa zamanda sağlıkla yeniden gebe kalırsın cnm

18. 28 Ağustos 2009
  19. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Allah sabır versin
    inşallah bu acınızı yeni bir can ile unutursunuz