Ben de evlenenleri kıskanıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Evt ben çalışan bayanları değil evlenipte mutlu olan, ruh eşlerini bulmuş bayanları kıskanıyorum. Çevremdeki çok uyumlu, ruh ikizi kişileri görünce kendimi çok eksik, hayatta tutunacağı hiç bişeyi olmayan, hayatı anlamsız bulan biri haline geldim. Artık bıktım kısmetsizim kısmetsizim demekten. 2-3 sene önceki güzelliğim her geçen gün yok oluyor. Yüzüm son 1 yıl içerisinde çöktü, zayıfladı. Eskiden 15tane talibim olduysa şimdi ise 5i geçmiyor mafoldumben

2. 11 Aralık 2009
  3. e_Tubis

e_Tubis beyinneyiçözerbilemiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Böyle düşünmenizi anlıyorum ama, mutlaka sizi de bir yerde bekleyen kısmetiniz veya kısmetleriniz vardır üzülmeyin lütfen! Nikah ile ölüm saati şaşmazmış diyorlar..:1hug:

4. 11 Aralık 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sorun taliplerin sayısı mı?

6. 11 Aralık 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    e yaşlar ilerledikçe öyle oluyor. çünkü herkes ciddi ilişki peşinde oluyor. 18 li yaşlarda ohoooo teklifler çoktur. çünkü herkes sayı yapar reklam yapar farklıdır düşünceler. yaş ilerledikçe hayat görüşümüze sosyal durumumuza aradığımız özelliklere sahip insanı ararız. mantıkla hareket ederiz.

elbette siz de ruh einizi bulacaksınız.

yüzünüzde çökme kilo verme al gibi sebeplerden olabilir. yada psikolojik olarak öyle düşünüyorsunuz. kadın her yaşta güzeldir.

8. 11 Aralık 2009
  9. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    insan karşısındakinin ruh eşi olduğunu zaman içerisinde anlıyor. madem 5 talibiniz var, içinizin ısındığı, hoşlandığınız birine karar verin. belki de o ruh eşinizdir. yerimseniben

10. 11 Aralık 2009
  11. LadyDelarose

LadyDelarose Atandım (09.07.2010) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    her şeyde bi hayır vardır sözü sanırım bu başlığın altına da cuk oturdu :nazar:

12. 11 Aralık 2009
  13. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim saygi olursa evlilikte sevgi zaten geliyor güzelim!

14. 11 Aralık 2009
  15. myrosegarden_35

myrosegarden_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı dertten muzdaripiz. :KK43: ben kıskanmıyorum severek evlenenleri şanslılar diyorum kendimce. ve kendimdede arıyorum sorunu ama bulamıyorumda. onlarda ne var ki diyorum kendilerini sevdirip evlenmişler aşık olmuslar kaderliler diyorum..... olucak inş. birgün bizde mutlu olucaz

16. 11 Aralık 2009
  17. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yaa 15 yada 5 o kısmetleri beğenmedikten sonraa olsa ne olur,olmasa ne olur sonunda yine yalnız olursun..

18. 11 Aralık 2009
  19. yagmur58

yagmur58 Guest

benimde bir arkadaşım aşk acısı yüzünden ağlıyordu şimdi eşiyle sarmaş dolaş fotoğraflarını görüyorum gezilere gitmişler. Bende en çok gezen evli çiftleri kıskanıyorum:) Allah herkese mutluluklar versin tabi. Ama neden benim çektiğim aşk acıları bitmiyor diyorum. Hani forumda diyorlarya "bende çok üzülüyordum eşim çıktı karşıma çok mutluyum".Mutluluğun bedelini hala ödeyemedim mi diye dertleniyorum.Bir şarkı var ya "kimseye etmem şikayet ağlarım ben halime". Birde bazen çirkin şansına da inanmıyor değilim:)