Ben de grmcemle ilgili bir ey paylaaym.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve keri34 tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : keri34
  1. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar aslında kızdıgımdan yada sınır oldugumdan degılde bana enteresan geldıgı ıcın paylasmak ıstedım.oglum 1.5 yasında ve bır ay once kasık fıtıgından amelıyat ve aynı anda da sunnet oldu.sabah amelıyat oldu oglum gorumcem oglumun nasıl oldugunu ogrenmek ıcın gece 9da esımın tel.aradı.ıkısı konustular,benı tel ısteyıp amelıyat ıcın bır gecmıs olsun yada sunnet ıcın hayırlı olsun demedı.aradan bır ay gectı hala bana gecmıs olsun dıyen yok.evımıze hasta zıyaretınede gelmedı yegenını dolasmak ıcın aynı sehırde yasadıgımız halde.okuyanlar aramızda problem oldugunu dusunebılır.aramızda yasanan herhangı bır problemde yok ustelık.buna ne dersınız?ben bırsey demıyorum ıster gelır ıster gelmez.ama esım ablasını cok sever o bayagı bozuldu bu duruma hatta arayıp sormak ıstemedı onu.gecen gece benım zorumla aradı hal hatır sormak ıcın.esıme dedım kızdıysan kızgınlıgını soyle ama kusme dıye.

2. 12 Ağustos 2009
  3. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Bazı insanlar soğuk yaratılışlıdır .Sizin görümcenizde öyle mi ? Bilmiyorum elbette gönül umduğu yere küser. Kişi bekler hele de en yakınlarından ama eşinize karşı olan yönlendirmenizden dolayı gerçekten tebrik ederim iyi yapmışsınız . Sonuçta ablası.Boşverin görümceniz utansın. bende çoğu zaman haklı dahi olsa eşime kızarım yapma etme,Şöyle şöyle diye anlatmaya çalışırım .Amann boşverin 3 günlük dünya gerçekten arayan arasın aramayanın da canı saolsun :))

4. 12 Ağustos 2009
  5. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    amaaan boşver sende onu görmezden gel.sende bu durumlar olunca söylemezsin. o zaman anlar.:umursamaz:

6. 12 Ağustos 2009
  7. keri34

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım cok soguk yaradılıslı.ılk zamanlar cok kafama takar sınır olurdum hareketlerıne ama 4 yıllık evlılıkten sonra ınsan alısıyor ınsanların huyuna.artık huyu bu dıyorum ama bende ona karsı mesafemı koruyorum boyle olunca

8. 12 Ağustos 2009
  9. sudem.

sudem. sebebi hayatim yavrularim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gorumceniz cok ayip etmis..bir de hala olacak..biz valla arkadasimizin cocuguna hem hastanede ziyaret ederiz hediyelerimizle, daha sonrada evine gideriz altinimizi takariz..bu insana verilen degerdir canim..kimse bu kadarcik seyden ne batar ne cikar..

10. 13 Ağustos 2009
  11. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Görümceniz gerçekten ayıp etmiş arkadaşım. O operasyonları geçiren yeğeni, insan arkadaşlarının bile herşeyine koşarken nasıl bu kadar soğuk davranabilmiş hayret?

12. 13 Ağustos 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Öncelikle gecmis olsun...ayricada hayirli olsun...sünnetde olmus oglumuz..Allah askerligni damatlignida göstersin arkadasim...:1hug:

Bencede ayip etmis...hic olmazsa 5 dakika ugrar insan...esin zaten tepkisini belli etmis canim...bosver sende....hic takma...

Insan ne yapiyorsa kendine yapiyor...ayibi yanina kaldi iste...

14. 13 Ağustos 2009
  15. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım öncelikle geçmiş olsun .Görümcen ayıp etmiş elbette ama boş ver .Herkes ektiğini biçer .Bu şekilde davranarak bir çok şeye zemin hazırlar, kısaca kaybeden kendisi olur .

16. 13 Ağustos 2009
  17. keri34

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bılmıyorumkı arkadasım sogukkanlı bır ınsan ama aılecek oyleler malesef.rahmetlı kayınvalıdemde oyleydı.dahada enterasanı esım yenı evlendıgımızde burun amelıyatı gecırdı.3 gun sonra kayınvalıdem ve kayınpederım memleketten ıstanbula geldıler e-5 bızım evın onunden gecıyordu eskı oturdugumuz evde ordan gecıp ve bıze ugramadan kızına gıttıler.esımın amelıyatından bır ay sonra gecmıs olsun zıyaretıne geldıler annelerı ve ablası

18. 13 Ağustos 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım...
    görümcenin yaptığı gerçekten ayıp..sende boşver sormazsa sormasın,o sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran ne eksik ne fazla..