Ben de ilk kez gebelik duygusunu tadanlardanım...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve damlaaa tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : damlaaa
  1. damlaaa

damlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar merhaba, uzun süredir bu forumun sessiz takipçilerindenim. İyiki varsınız insan merakını bir nebzede gidermiş oluyor sizlerin deneyimleriyle. Ben 32 yaşındayım 1.5 yıllık evliyim. 9 aydır korunmuyorduk. Hep dualarımızdaydı bebişimiz gelsin diye. Son ay eşimle epey üzerine düştük mevzunun. Özellikle bebek bekleyen arkadaşlarımızlada paylaşmak istiyorum bunu. Meşhur incir kürünü denemeye karar verdik. 21 gün içtim. Birde yumurtlama döneminde cinsel beraberlik olayına dikkatle beraber ilişki sonrası 30-40 dk ayakları duvara dayayarak sabırla bekledim. Bunu da yine bir forumda okumuştum. Herşey sebeplere bağlıdır muhakkak. Bu ay bunları denedik işte. Foruma yeni girip ne yapsam acaba diye düşünenler olursa bunları deneyin derim. Allahın izniyle faydasını göreceksiniz. Adet günüm 8 gün gecikti, bugün de kan testimin sonucunu aldım. Çok şükür pozitif. Değeri 536,21 İlk gebeliğim olduğu için epey tecrübesizim. Bu değer nasıl bilmem. Ayrıca bana, bundan sonra ne yapmam gerektiği konusunda tecrüblerinizden basederseniz sevinirim. Hem mutlu hem şaşkınım. Allahım arzu eden tüm adaylara hayırlı evlatlar nasip etsin.

Son düzenleme: 13 Ekim 2010
  2. 13 Ekim 2010
  3. delimavi48

delimavi48 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah ben de sizin gibi bu heyecanı yaşıyorum bu ay gerçi benim bu ikinci ilk heyecanım uzun sürmedi ama Allahın izniyle inşallah sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza doktorunuz vardır eminim folic asit kulanmanızı önermiştir ben bir de elevit alıyorum multi vitamin

4. 13 Ekim 2010
  5. damlaaa

damlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Teşekkür ederim ilginiz için. Hepimiz yavrularımızı sağ salim kucağımıza alırız inşallah. Ben daha bugün kan testi sonucunu aldım. Henüz doktor hastane olayını netleştiremedik. Ankara'da önerebilceğiniz işinde iyi bayan doktor ve özel hastane ismi varsa önerebileceğiniz çok sevinirim. Memnun kalacağım bir hastane belirleyip ilk tetkikleimi orada yaptırayım doğumda orda olsun istiyorum. Bu konuda olumlu tecrübesi olan arkadaşların önerilerini de bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

6. 13 Ekim 2010
  7. karacaeu

karacaeu ya kısmet,bekleyen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ne güzel rabbim tamamına erdirsin,hayırlı bir evlat kılsın inş.kaydirigubbakcemile2:nazar:

8. 13 Ekim 2010
  9. damlaaa

damlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Amin, çok teşekkür ederim.

10. 13 Ekim 2010
  11. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Hayırlı olsun.
    Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inş.:nazar:
    Darısı başımıza.

12. 13 Ekim 2010
  13. karamel06

karamel06 Hayat SENİNLE güzel KIZIM Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    hayırlı olsun.. Rabbım saglıcakla ve hayırlısıyla kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallah

14. 13 Ekim 2010
  15. lawin

lawin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayirli olsun..allah hepimizin bebeklerini kucagimiza almamizi nasip etsin.

16. 14 Ekim 2010
  17. damlaaa

damlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İyi dilekte bulunan ve sevincimi paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Darısı bebek bekleyen tüm arkadaşlara. Bu arada ben sevincimle beraber şaşkınlıkta yaşıyorum, ilk gebelik olduğu için. Öneri ya da tecrübe paylaşmak isteyeler olursa çok sevinirim...

18. 14 Ekim 2010
  19. mse121822

mse121822 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    damla tebrikler...sonunda bebişine kavuşmuşsun..benim bir kızım var 2 yaş 3 aylık..bende 10 aydır 2. bebeğimi bekliyorum ama hala göbişime konmadı..bu ay 10. denemem denemem...beklemek zor gerçekten....sağlıklı sıhatlı bir şekilde kucağına almyı nasip etsin Allah ...