Ben doğdum KK teyzelerim.....

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve nurcandogu tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nurcandogu
  1. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 Nisan 2009:
    Bugün tam 4 haftalıkmışım. Gerçi Doktor sıvı görüyorum belki dış gebeliktir dedi bekleyelim bakalım 2 hafta sonra tekrar gel dedi. Ama doktor teyzeee ben burdayımmmmmmmmm

17 Nisan 2009:
    Annem ve babam korku dolu tekrar doktora gittiler ve kalp atışlarımı gördüler ultrasonda el sallıcaktım ama beceremedim. Çok mutlu oldu annemde babamda…

11 Haziran 2009:
    Ben erkekmişim. Babam tereddütle bakınca doktor amca “bak görmüyor musun kocaman pipisi var” dedi babama... :KK46:

14 Temmuz 2009:
    Bu hafta babamın memleketine gittik orda sel oldu ve şiddetli rüzgar esti babamsa isimlerimden birisinin Poyraz olmasına karar verdi… Diğer adımı da dedeme sordular Ahmet dedi. Eh alışabilirim.

7 Eylül 2009:
    Bugün herkes çok üzüldü. Evimize hırsız girdi ve annemle beni biraz hırpaladılar ama ben hiç korkmadım. Birkaç tekme attım ama onlar görmedi sanırım. Annemde babamda korktular bana bir şey olacak diye. Aman bee ne korkuyorsunuz ben Erkek adamım bana bir şey olmaz.

15 Kasım 2009:
    Bugün annemle doktora gittik. Doktor Amca suyu çok azalmış almamız lazım bebeği dedi. Herkes panik oldu :KK46:
    Babam hemen herkese haber verdi Oğlum geliyor diye koltuk kabartarak :lepi:
    Annemin odası birden doldu amcalar halalar teyzeler ne kadar da merak ediyorlar beni ya…

Saat 21.30’da annemin sondası takıldı damar yolu açıldı ve doğumhaneye doğru yol aldık. Annem tedirgindi bense hiç gelmek istemiyordum burası sıcacık ve rahat yediğim önümde yemediğim arkamda. Doğumhaneye alındı annem. Spinal anesteziden vazgeçirdi doktoru ve genel anesteziye karar verildi.

Saat 21.38: Birden kocaman bir el gördüm ses de tanıdık geldi Doktor amcaydı bu beni annemin içinden aldı. Ağlamaya başladım ve tabii bağırmaya yaa almayın ben orda çok rahattım… mafoldumben

Sıra geldi annemle babamla tanışmaya odaya çıkarıldım o da ne daha da kalabalıklaşmış içerisi. Duyan duymayan gelmiş beni görmeye.
    Neyse ki bir iki saate herkes dağıldı. Doktor amcalar annemi emmediğim için tekrar beni gözetim altına alıp testler yaptılar. Solunum sorunu çekiyormuşum çok hızlı nefes alıp veriyormuşum akciğerlerimden kaynaklanan bir rahatsızlıkmış. Üstüne bide Enfeksiyon kapmışım… Kalp grafisi çektiler ve kalbimde delik de varmış... Annem babam çok üzülüyor. Annem sürekli ağlıyor babamsa ayakta durmaya çalışıyor.
    10 gün Yoğun bakımdaydım gözlerimi kapatmışlardı ve midemde bir boru vardı ve de ellerim kollarım iğne doluydu. Ama iki gündür çok iyiyim annemi biraz zor da olsa emmeye başladım. Veeee yarın taburcu oluyorummm annemle babama kavuşuyorum benim için dua eden tüm KK teyzelerime de ayrıca teşekkür ediyorumm opuyorumnanaktan
    Resimlerimi de yarından sonra ekleyecekmiş annem o da teşekkür ediyor size çok.... hihoyyyt

Ahmet-Poyraz Güngör
    boy: 46 cm
    kilo: 2.650

Son düzenleme: 25 Kasım 2009
  2. 25 Kasım 2009
  3. nazo26

nazo26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allah analı babalı büyütsün, acılarını göstermesin inşallahŞeniz

4. 25 Kasım 2009
  5. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    allah analı babalı buyutsun bebeğinizi..ahmet poyrazı öper çedene teyzesi...

6. 25 Kasım 2009
  7. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Nazo26 inşallah rabbim kimsenin bebeğinin acısını göstermesin
    Çedene Ahmet-Poyraz da seni öper teyzesii

8. 25 Kasım 2009
  9. berilay80

berilay80 canim kizim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hosgeldin ahmet poyraz omrun uzun olsun allah dert, keder, ana ,baba hasreti vermesin

10. 25 Kasım 2009
  11. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    berilay80 çok teşekkürler:)

12. 25 Kasım 2009
  13. kadisim

kadisim BUNDAN BÖYLE HEP İSTANBUL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Allahım o ne kadar güzel bir günlük tutmakmışş..opuyorumnanaktan
    Tebessüm ve birazda merakla okudum hoşgeldin Ahmet Poyraz..opuyorumnanaktan
    Annenle babana hep mutluluk,umut ve ışık ol inşallah..:Saruboceq:
    Kokluyorum seni mis kokulu gıdından..:KK46:

14. 25 Kasım 2009
  15. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Nurcan canim Allah hayirli omurler versin. Allah bebeginizi size bagislasin insAllah.
    Hos gelmis Ahmed Poyraz, optuk onu annesi...:)))

16. 25 Kasım 2009
  17. Esmer Gxuxlcin

Esmer Gxuxlcin ♥αℓуα ∂υ&#9 Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Oyyyhh kuzum benimm...
    Allah'im sana acil sifalar versin insallah minik erkekim insallah...
    Nurcan, Allah'ima cok dua ettim sen, esin ve melegin icin canim.
    Benden bir gün önce doguracakdin, ama kaderinde azicikda olsa erken dogmak varmis.
    Benim kizin hala gelmeye niyeti yok, 39+1 olduk ama..
    Allah'im her acinizi gidermeyi ve onun yerine bol bol saglik, mutluluk ve huzur dolu günlerde gülmeyi nasip eylesin o sicacik yuvanda insallah..

18. 25 Kasım 2009
  19. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederim rabbim analı babalı büyütsün inşallah hoş bir doğum hikayesi olmuş:)