Ben dün bi haltlar yiyordum arkadaslar son anda kendime geldim... Simdi ne olacak?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Mery50 tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Mery50
  1. Mery50

Mery50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Bizim binada yakisikli bir cocuk var bayanlar, zannedersem benden 2 yas büyük. Iki bucuk yildir ayni binada kaliyoruz ama bizim 3 hafta öncesine kadar hic konusmuzlugumuz yoktu. Birgün nasil olduysa bu bana merhaba dedi kafasina tas düstü sandim neyse bende merhaba dedim gittim. Bir kac gün üst üste böyle merhabalar sürdü. Gecen gün ben isten gelirken buda disari cikiyormus dis kapidan cikti kapi kapandi bu tekrar anahtarla acti bana kapiyi tuttu. Ben tesekkür ettim oda rica ederim böyle güzel bir bayana kapiyi seve seve acarim dedi tam yukari cikiyorum ama 10 euro lütfen dedi, bende bu hic gentlemance olmadi dedim haklisin dedi gülüstük ciktim. Gülümseyisi farkliydi veya bana öyle geldi herneyse, bir kac kez daha görüstük hal hatir sormaya basladik derken bunlar evlerini badana boya yapiyorlar esya tasiyor. Dün elinde agir bir tahta parcasi vardi bende disari cikiyordum kolay gelsin yardim edeyim mi dedim, tsk ederim cok naziksin ama gerekmez dedi. Ne olacak sanki elime yapismaz ya ucundan tutayim dedim. Neyse asagi indirdik kapinin agizina koyacagiz birakiyorum dedim biraktim eli kisildi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 eline bakmak icin yanina yaklastim tam bakarken ikimizinde ayni anda yüzyüze bakasi tuttu :kedi: gerisini tahmin edersiniz zaten tam öpecekti ben ayagi kalktim yüzüne bile bakmadan kusura bakma ben erken biraktigim icin oldu böyle olmasini istemezdim dedim. Durakladi önemli degil benim sucum zaten sen birakiyorum demistin dedi. Kolay gelsin deyip arkama bile bakmadan topukladim. Aslina bakarsaniz gönülsüz degilim ama... Simdi benim bildigim kadariyla bu cocuk nisanliydi ayrildi burda bi sorun yok zaten sonucta ayrilmis ama aldatmis diye duydum. Birde aile yapimiz pek uyusmuyor az dengesiz bi aile annem zaten her firsatt dile getirip duruyor :eek:lmaz: :eek:lmaz: dedigim gibi gönülsüz degilim amaaa... bilmiyorum. Simdi ben bu cocuga karsi nasil davranayim. Bidaha gördügümde merhabalasayim mi yoksa es mi geceyim? Offf yerine dibine gircem nerdeyse :kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi:

Son düzenleme: 28 Nisan 2010
  2. 28 Nisan 2010
  3. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Sen mesafeni koruduktan sonra iki gencin birbirini tanımasında bir zarar yok. Tanımadan, dışarıdan, ondan bundan duyduğun sözlerle kimsenin ne olduğunu bilemezsin. Tanırken mesafeni korur, kendini kaptırmazsan baktın ki söylenenler gibi biri ve ailen de hala olumsuz düşünüyor sen de aynı mesafede iki arkadaş gibi selamlaşmaya devam edersin ama kafandan da silersin onu.

4. 28 Nisan 2010
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  6. 28 Nisan 2010
  7. Mery50

Mery50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Kusura bakmayin dikkatsiz davranmisim... Yesil isik yaktigimi düsünmüyorum, öyle olsa tepkim daha farkli olurdu. Yorumunuz icin tskler

8. 28 Nisan 2010
  9. Mery50

Mery50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Okish ama cok utandim ya :eek:

10. 28 Nisan 2010
  11. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Mesafeni koru derken aslında o utandığın şeyden bahsetmiştim, yani kendini ve aileni utandıracak bir şeyler yaşamadan tanımak istiyorsan tanı bu genci demek istedim. Ama kimseyi rencide etmek istemediğim için bu şekilde üstü kapalı geçtim canım.

12. 28 Nisan 2010
  13. Mery50

Mery50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Anladim ben tesekkür ederim...:1hug:

14. 28 Nisan 2010
  15. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Ben olsam öperdim oracıkta. :nazar:

16. 28 Nisan 2010
  17. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Amannn öpmediğin iyi olmuş,ne bu be iki merhaba dediniz diye bişey mi oluyo sandı ne :))))
    Sen tanımaya çalış bişey olmamış gibi davran,eskisi gibi devam edin işte merhabalaşmaya...
    .

yalnız sahne aynı dizilerdeki gibi olmuş :)))

18. 28 Nisan 2010
  19. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ayhh Behlül gibin :KK70: