ben geldim.. hem de hamileyim...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve cebid tarafından 4 Şubat 2008 başlatılmıştır.

4 Şubat 2008
    Konu Sahibi : cebid
  1. cebid

cebid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhaba..
    eski bir kadınlar kulübü üyesi olarak bu haberi sizlerle paylaşmazsam sevincim eksik kalırdı..

aralık 17 de başlayan mikro. tedavim, 31 ocakta(transferimin 11.günü) yaptırdığım tahlil sonucunu öğrenmemle mutlu sonla bitti, bilmem kaçıncı defa yaptırdığım beta hcg sonucumda 0 dan farklı bir değer görmek çok değişik bi duyguymuş. allahım isteyen herkese bu duyguyu nasip eder inşallah.

ctesine kadar bu haberi kendime sakladım, ctesi için drumdan randevu aldım, eşim bile o gün merkezde beklerken öğrendi hamile olduğumu ve cnm drum ona baba oluyosun diyene kadar da ne olduğunu anlamamışcasına şaşkın bi şekilde oturdu yanımda, ama drumun şaşkınlığı ve sevinci ondan çok daha fazlaydı, bunlar hiç unutulmayacak anılar olarak kalacak hafızamda..

tedavi sürecim çok uzun ve yorucuydu, kontrollere hep yalnız gitmek duurumunda kaldım(eşim genelde şehir dışındaydı), hatta iki kez kendime iğne yapmak zorunda bile kaldım ki bu benim için çok zor bişeydi. stres, kar kış, işyerinden izin almakta zorlanmalar, bi yandan da yoğun iş temposu... ancak opu yapıldığı gün rapor kullanabildim o da üç gün, transferim ne yazık ki pazar gününe denk geldi, sadece o gün dinlenebildim, ertesi gün işteydim... ama akşamları hep yattım, çünkü bel ve kasık ağrılarım oldu, halen de var.
    tedavimin bu aşaması bitti şimdilik, inşallah bundan sonrası da güzel olur. :nazar:

tedavideki arkadaşlar, benim size naçizane tavsiyem, ltfn olumlu düşünün, drunuza güvenin ve tedaviyle ilgili herşeyi onlara bırakın..

ve en önemlisi umudunuzu kaybetmeyin..
    :enbuyukkk:a.s.

2. 4 Şubat 2008
  3. cebid

cebid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili isranurcum çok saol , darısı isteyen herkesin başına :))

4. 4 Şubat 2008
  5. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım tebrik ederim allah kacağınada almayı nasip etsin inş bebeğini tüm anne olmak isteyenlerin başına tabi benimde bizde şuan tedavi aşamasındayız bakalım kısmet kendine dikkat et

6. 4 Şubat 2008
  7. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gözün aydın canım allahım kucagına sağsalim almayıda nasip etsin inşallah darısı bana ve isteyen herkese inşallah, bende cuma günü test yaptırcam inşallah bu sefer bende pozitif yazısını okurum

8. 4 Şubat 2008
  9. ZEYNEPKERIM

ZEYNEPKERIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    Allah kolay bır dogum ve saglıklı bır bebek nasıp etsın, gozun aydın, kendıne coookk dıkkat et:)

10. 4 Şubat 2008
  11. dilelif

dilelif Bu günümüze sonsuz şükür.. Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    Rabbim inşallah kucağına almayı da nasip etsin . Darısı bizlerin başına :KK46:

12. 4 Şubat 2008
  13. cebid

cebid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili yumyum, çok saol, allahım isteyen herkese nasip eder inşallah, umarım senin tedavinde olumlu sonuçlanır, seninki de mikro mu?

14. 4 Şubat 2008
  15. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba cebid
    çok sevindim senin adına.allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin. Bende bu ay başlayacağım tüp bebeğe.3 aşılama oldu ama başarısız. Endometriozisim var. Çok korkuyorum. Endişeliyim. Allah hergese nasip etsin.

16. 4 Şubat 2008
  17. cebid

cebid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim, inşallah herşey gönlüne göre olur arkadaşım, cuma günü senin de güzel haberlerini almak dileğiyle..

18. 4 Şubat 2008
  19. cebid

cebid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol zeynepcim,
    avatardaki bebiş senin sanırım, allah bağışlasın, maşallah..